current views are: 1

11 Μαρτίου 2012
Δημοσίευση17:13

Ολυμπιακός – Άρης: 3-0

Ο Ολυμπιακός διανύει περίοδο εξαιρετικής φόρμας και το απέδειξε και κόντρα στον Άρη.

Δημοσίευση 17:13’
αρθρο-newpost

Οι «ερυθρόλευκοι» ξεκίνησαν την αναμέτρηση δείχνοντας, από το πρώτο σφύριγμα του διαιτητή, όρεξη να προσφέρουν όμορφο θέαμα και να πετύχουν αρκετά γκολ.

Το πρώτο τέρμα ήρθε από το Μαρκάνο στο 18′, ενώ ο Χολέβας στην εκπνοή του πρώτου μέρους έκανε δύο τα τέρματα της ομάδας του, ευστοχώντας στο πέναλτι που πήρε ο Αμπντούν από τον Σηφάκη (στην εν λόγω φάση αποβλήθηκε ο τερματοφύλακας του Άρη).

Ο Κέβιν Μιραλάς, λίγο πριν αποχωρήσει από τον αγωνιστικό χώρο, διαμόρφωσε το τελικό 3-0.

Πηγή: woop.gr