current views are: 2

14 Ιουνίου 2015
Δημοσίευση00:01

Παραγουάη με… cojones! (vid)

Η Αργεντινή έδειχνε να έχει «κλειδώσει» τη νίκη από το ημίχρονο (2-0), αλλά η Παραγουάη κατάφερε στην επανάληψη με την γκολάρα του Βαλντές και την… μαχαιριά του Μπάριος στο 90΄ να πάρει τον βαθμό της ισοπαλίας με 2-2.

Δημοσίευση 00:01’
αρθρο-newpost

Μετά από τρία μέτρια έως κακά ματς στο Copa America, ήρθε το Αργεντινή-Παραγουάη τα ξημερώματα της Κυριακής για να δούμε επιτέλους Λάτιν μπάλα! Η παρέα του Λιονέλ Μέσι έπεσε σε γκέλα από τους Παραγουανός και μάλιστα δεν κατάφερε να φτάσει στη νίκη, παρά το γεγονός πως προηγήθηκε με 2-0 από το πρώτο ημίχρονο.