Διακοπές ρεύματος διάρκειας 1,5 ώρας προγραμματίζει για τις βραδυνές ώρες (από τις 7.30 ως τις 10.30) η ΔΕΗ. Το πρόγραμμα των διακοπών στην ηλεκτροδότηση είναι:

Αττική

19:30-21:00: Nέα Ιωνία, Ηράκλειο, Πεύκη, Μαρούσι, Ριζούπολη, Μελίσσια, Κηφισιά / Υμηττός, Δάφνη, Νέα Σμύρνη, Παλαιό Φάληρο, Αγιος Δημήτριος, Ηλιούπολη, Αργυρούπολη, Άλιμος, Ελληνικό.

21.00-22.30: Μενίδι, Θρακομακεδόνες, Βαρυμπόμπη, Λυκόβρυση, Ερυθραία, Εκάλη, Δροσιά, Διόνυσος, Άγιος Στέφανος, Άνοιξη, Κιούρκα, Καπανδρίτι, Κάλαμος, Ωρωπός, Οινόφυτα / Καλαμάκι, Γλυφάδα, Βούλα, Βουλιαγμένη, Βάρη, Βάρκιζα.


Θεσσαλονίκη


19:30 - 21:00:
Κατσιμίδη, Μ. Μπότσαρη Εύοσμος
    Γιανιτσών, 26ης Οκτωβρίου, Περιοχή Ευόσμου
    ΚΕΝΤΡΟ Πλατεία Δημοκρατίας Λιμάνι
    ΚΕΝΤΡΟ  Εγνατία, Ερμού
    ΚΕΝΤΡΟ   Κάτω από Εγνατία
    ΚΕΝΤΡΟ  Εγνατία
    ΚΕΝΤΡΟ επάνω από την Εγνατία
    Βιομ. Περιοχή Καλοχωρίου
    Σίνδος, Τμήμα ΒΙΠΕΘ
    Σχολάρι, Λάκωμα, Ν.Γωνιά, Άγιος Παύλος
    Βιομηχανική Περιοχή  Ευκαρπίας
    Περιοχή προς Δερβένι -Περιβολάκι
    Περιοχή Θέρμης
    Σταυρούπολη,

21:00 - 22:30: Κατσιμίδη, Μ. Μπότσαρη, Κων/πόλεως, Βασ. Όλγας
    ΚΕΝΤΡΟ  Κάτω από Εγνατία
    Περιοχή Λαχαναγοράς
    Γιανιτσών, 26ης Οκτωβρίου, Αμπελόκηποι
    ΚΕΝΤΡΟ  Κάτω από Εγνατία
    ΚΕΝΤΡΟ  Κάτω από Εγνατία
    Κωνσταντινουπολίτικα
    Μαγνησία, Διαβατά
    Χαλάστρα
    Περιοχή Καλλικράτειας
    Τρίλοφος ,Πλαγιάρι, Ν. Επιβάτες, Τμήμα Περαίας, Αγ. Τριάδα


Κρήτη
                  
                     
Λασιθίου   

20:10 - 20:50        ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                       

20:50 - 21:30        ΞΗΡΟΚΑΜΠΟΣ, ΠΙΣΣΙΔΕΣ, ΚΑΤΣΙΚΙΑ, ΕΛΛΗΝΙΚΑ, ΣΧΟΙΣΜΑ ΕΛΟΥΝΤΑΣ, ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            

21:30 - 22:10        ΦΟΥΡΝΗ, ΚΑΣΤΕΛΛΙ, ΔΩΡΙΕΣ, ΚΑΡΥΔΙ, ΠΙΝΕΣ, ΕΛΟΥΝΤΑ, ΜΑΥΡΙΚΙΑΝΟ, ΤΣΙΦΛΙΚΙ, ΠΛΑΚΑ, ΒΡΟΥΧΑΣ ΛΟΥΜΑΣ, ΣΚΟΙΝΙΑΣ                       

Ρεθύμνου   

20:10 - 20:50        ΠΕΡΑΜΑ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΕΣ, ΛΑΤΖΙΜΑΣ, ΒΙΡΑΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗ, ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΣ, ΣΦΑΚΑΚΙ                   

20:50 - 21:30
        ΣΠΗΛΙ, ΑΜΑΡΙ, ΑΓΙΑ ΓΑΛΗΝΗ,                        

21:30 - 22:10 
       ΠΛΑΚΙΑΣ, ΡΟΔΑΚΙΝΟ, ΣΕΛΛΙΑ, ΠΡΕΒΕΛΗ, ΤΡΙΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΑ, ΜΠΑΛΕ, ΑΡΜΕΝΟΙ, ΚΑΡΕ                       
Χανίων   

20:10 - 20:50        ΛΥΓΙΔΕΣ - ΒΑΡΥΠΕΤΡΟ - ΜΥΛΩΝΙΑΝΑ - ΟΑΔΥΚ ΜΥΛΩΝΙΑΝΩΝ - ΛΙΜΝΟΥΠΟΛΗ -ΜΟΥΡΝΙΕΣ  ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΛΦΑ ΜΠΕΤΟΝ - ΦΙΝΟ ΜΠΕΤΟΝ-ΠΕΡΒΟΛΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΜΠΟΥΤΣΟΥΝΑΡΙΑ-ΑΓΡΟΚΗΠΙΟ - ΚΟΚ.ΠΥΡΓΟΣ - ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΗ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙ -ΜΕΓΑΛΑ ΧΩΡΑΦΙΑ - ΚΑΛΑΜΙ - ΚΑΛΥΒΕΣ - ΑΛΜΥΡΙΔΑ - ΣΤΥΛΟΣ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ - ΕΤΑΝΑΠ - ΡΑΜΝΗ - ΣΑΜΩΝΑΣ - ΧΙΛΙΟΜΟΥΔΟΥ - ΚΑΡΡΕΣ - ΜΑΧΑΙΡΟΙ                       

20:50 - 21:30        ΚΑΤΩ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΑΠΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΝΙΚΑΚΗ ΕΩΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑ - ΠΑΝΩ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΩ ΣΤΑΛΟΣ-ΚΑΛΟΥΔΙΑΝΑ - ΤΟΠΟΛΙΑ - ΈΛΟΣ - ΕΝΝΙΑ ΧΩΡΙΑ-                       

21:30 - 22:10        ΓΟΓΟΝΗ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΑΣ, ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ-ΕΡΓ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ-ΔΕΞΑΜΕΝΗ-ΚΡΙΤΟΒΟΥΛΙΔΟΥ-ΜΑΛΛΙΝΟΥ-ΓΙΑΜΠΟΥΔΑΚΗ-ΞΑΝΘΟΘΔΙΔΟΥ-ΝΟΜΑΡΧΙΑ-8ΗΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ-ΠΕΡΟΧΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ-ΑΠΟ ΚΟΥΡΦΑΛΩΝΑ ΕΩΣ ΠΛΑΤΑΝΟ - ΓΡΑΜΒΟΥΣΑ - ΦΑΛΑΣΣΑΡΝΑ-ΠΑΛΑΙΑ ΡΟΥΜΑΤΑ - ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΕΠΑΡΧΙΑ ΣΕΛΙΝΟΥ                       
Ηρακλείου   

20:10 - 20:50        ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ, ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΙΝΑΝΙ, Λ.ΙΩΝΙΑΣ, ΤΡΙΑ ΠΕΥΚΑ, ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΥΠΡΟΥ, ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ, ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ, ΑΓ.ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ, ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ, ΣΙΣΙ, ΚΑΜΙΝΙΑ-ΑΡΧ.ΜΑΚΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ                       

20:50 - 21:30        ΚΑΠΑΡΙΑΝΑ, ΑΓΔΕΚΑ, ΓΚΑΓΚΑΛΕΣ, ΠΛΩΡΑ, ΛΕΝΤΑΣ, ΠΟΡΟΣ - ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ, ΔΥΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ, ΓΟΥΒΕΣ, Κ.ΓΟΥΒΕΣ, ΣΚΟΤΕΙΝΟ, ΒΟΡΙΤΣΙ, ΧΑΡΑΣΣΟ, ΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ, ΚΟΜΒΟΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ, ΚΑΤΣΑΜΠΑΣ-ΦΙΛΟΘΕΗ-ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΕΡΓ.ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ-ΦΟΡΤΕΤΣΑ-Λ.ΚΝΩΣΣΟΥ.                       
   

21:30 - 22:10        ΒΟΡΕΙΟ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΒΙΠΕΗ, ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ, ΣΚΙΝΙΑΣ, ΓΑΡΥΠΑ, ΜΑΡΘΑ, ΒΙΑΝΝΟΣ, ΚΕΡΑΤΟΚΑΜΠΟΣ, ΕΜΠΑΡΟΣ, ΝΙΠΗΔΙΤΟΣΚΑΣΣΑΝΟΙ, ΠΑΝΑΓΙΑ, ΔΕΙΛΙΝΑ, ΑΝΑΛΗΨΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ, ΑΝΙΣΣΑΡΑΣ                       
Ρόδος                    

Δήμος Ρόδου    19:30 - 20:10        ΜΙΚΡΟ ΤΜΗΜΑ ΑΣΓΟΥΡΟΥ
ΑΝΑΛΗΨΗ
ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΛΙΝΔΟΥ - ΤΣΑΙΡΙ - ΑΣΓΟΥΡΟΥ
ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΜΙΚΡΟ ΤΜΗΜΑ ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΗΣ (ΡΟΔΙΝΙ - ΚΑΡΑΚΟΝΕΡΟ)
ΜΙΚΡΟ ΤΜΗΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΚΑΛΥΘΙΕΣ (ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΑ) - ΤΜΗΜΑ ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΨΙΝΘΟ
ΦΑΛΗΡΑΚΙ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ                       


20:10 - 20:50        ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΗΣ (ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΧΡΙ ΟΔΟ Θ. ΣΟΦΟΥΛΗ)
ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ - ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ
ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΟΔΩΝ ΆΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑΣ & Θ. ΣΟΦΟΥΛΗ
ΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΡΟ (Ο.Τ.Ε. - ΕΘΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ - SUPER MARKET "ΠΑΠΠΟΥ" - ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ "ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ")
ΑΝΑΛΗΨΗ
ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΜΗΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΤΜΗΜΑ ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
ΜΙΧ. ΠΕΤΡΙΔΗ
ΙΑΛΥΣΟΣ (ΧΩΡΙΟ) - ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΦΕΡΕΝΙΚΗΣ)                       


20:50 - 21:30        ΚΟΛΥΜΠΙΑ
ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ Δ. ΡΟΔΙΩΝ - Ν.Ο.Ρ. - ΚΑΖΙΝΟ "ΡΟΔΩΝ" -  ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ "ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ" ΕΩΣ Υ/Σ ΖΕΥΞΕΩΣ ΙΙ
ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ (ΟΔΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ)
ΘΕΟΛΟΓΟΣ - ΔΑΜΑΤΡΙΑ - ΜΑΡΙΤΣΑ - ΠΑΣΤΙΔΑ (ΜΕΓΑΛΟ ΤΜΗΜΑ) - ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΜΕΧΡΙ ΨΙΝΘΟ
ΙΞΙΑ ΜΕΧΡΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ "MIRAMARE" - ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΙΑΛΥΣΟΥ                       

21:30 - 22:10        ΛΙΝΔΟΣ - ΧΑΡΑΚΙ
ΚΙΟΤΑΡΙ - ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ
ΤΜΗΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ ΠΡΟΣ ΦΙΛΕΡΗΜΟ - ΜΙΚΡΟ ΤΜΗΜΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΑΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΕΩΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗ)
ΚΙΟΤΑΡΙ - ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ
ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΗΣ (ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΧΡΙ ΟΔΟ Θ. ΣΟΦΟΥΛΗ)
ΜΑΛΩΝΑ - ΜΑΣΣΑΡΙ - ΚΑΛΑΘΟΣ - ΠΥΛΩΝΑ - ΛΑΡΔΟΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΕΥΚΟΙ                       


TAGS