current views are: 6

22 Αυγούστου 2017
Δημοσίευση10:32

ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στις ρεβάνς των Play Off των Κυπέλλων Ευρώπης

Μεγάλο ενδιαφέρον παρουσιάζουν οι αγώνες ρεβάνς των Play Off του Champions League και του Europa League, που θα κρίνουν την πρόκριση για τους «χρυσοφόρους» ομίλους.

Δημοσίευση 10:32’

Ο Ολυμπιακός κέρδισε με 2-1 στον πρώτο αγώνα στο «Γ. Καραϊσκάκης» τη Ριέκα και θέλει να «σφραγίσει» στην Κροατία το εισιτήριο για τους ομίλους του Champions League. Ο αγώνας Ριέκα-Ολυμπιακός είναι στα Ματς του Κουπονιού του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ με ιδιαίτερα ανταγωνιστικές αποδόσεις, πριν από την έναρξη και κατά τη διάρκειά του.

Στο Europa League παίζουν εκτός έδρας ο ΠΑΟΚ και ο Παναθηναϊκός. Φαβορί για την πρόκριση στους ομίλους του Europa League είναι ο ΠΑΟΚ, μετά τη νίκη του με 3-1, στην Τούμπα, κατά της Έστερσουντ. Πολύ δύσκολη είναι η αποστολή του Παναθηναϊκού, αφού στο πρώτο παιχνίδι στη «Λεωφόρο», αν και προηγήθηκε με 2-0, έχασε με 2-3 από την Αθλέτικ Μπιλμπάο.

Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ προσφέρει πολλά ειδικά στοιχήματα για τους αγώνες των Play Off των Κυπέλλων Ευρώπης.   Οι παίκτες του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ μπορούν να ποντάρουν, μεταξύ άλλων, στην ομάδα που θα πάρει την πρόκριση, το σύνολο των γκολ, το ακριβές σκορ, το ημίχρονο-τελικό, τα κόρνερ, την πρώτη ομάδα που θα σκοράρει, το συνδυασμό τελικού αποτελέσματος με under-over, το πότε θα επιτευχθεί το πρώτο γκολ, το ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ, τον πρώτο παίκτη που θα σκοράρει, το αποτέλεσμα και το ακριβές σκορ του πρώτου ημιχρόνου, το σκοράρισμα ή όχι των ομάδων και στα δύο ημίχρονα.

Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ προσφέρει και τρία Super Παρολί, δύο για το Champions League και ένα για το Europa League.

Το σημερινό Super Παρολί με τις νίκες της Νάπολι, της Σεβίλλης και της Σέλτικ ανεβάζει την απόδοση της τριάδας από το 5,28 στο 6.

Την Τετάρτη 23 Αυγούστου το Super Παρολί με τις νίκες της ΤΣΣΚΑ Μόσχας, της Λίβερπουλ και της Κοπεγχάγης δίνει απόδοση 4,5 (από 3,96).

Την Πέμπτη 24 Αυγούστου το Super Παρολί με τις νίκες της Μίλαν, της Έβερτον και της Μαρσέιγ πληρώνει 2,75 (από 2,42).