Οι μεταδόσεις αγώνων του τετραήμερου

Οι μεταδόσεις αγώνων του τετραήμερου

Δείτε αναλυτικά όλες τις αθλητικές μεταδόσεις του τετραήμερου. Με ημέρα, ώρα και τηλεοπτικό κανάλι.

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου
Παρασκευή 11/10 (18.00): Αρμενία – Βουλγαρία (OTE Sport 5)
Παρασκευή 11/10 (19.00): Κροατία – Βέλγιο (OTE Sport 4)
Παρασκευή 11/10 (21.00): Βοσνία – Λίχτενστάιν (OTE Sport 5)
Παρασκευή 11/10 (21.45): Ελλάδα – Σλοβακία (OTE Sport 1 και Mega)
Παρασκευή 11/10 (21.45): Γερμανία – Ιρλανδία (OTE Sport 2)
Παρασκευή 11/10 (21.45): Ισλανδία – Κύπρος (OTE Sport 5)
Παρασκευή 11/10 (22.45): Πορτογαλία – Ισραήλ (OTE Sport 3)

Football League
Σάββατο 12/10 (18.00): Πιερικός – Ηρακλής (OTE Sport 4)
Κυριακή 13/10 (18.00): Κασσιόπη - Νίκη Βόλου (OTE Sport 4)
Κυριακή 13/10 (20.00): Παναχαϊκή – Χανια (OTE Sport 4)
Δευτέρα 14/10 (18.00): Αναγέννηση Καρδίτσας – Καβάλα (OTE Sport 4)

Inicial Αργεντινής
Δευτέρα 14/10 (00.15): Mπόκα Τζούνιορς – Ροζάριο Σεντράλ (Novasports 2)
Δευτέρα 14/10 (03.15): Nιούελς Ολντ Μπόις – Ρίβερ Πλέιτ (Novasports 3)

Φιλικό
Κυριακή 13/10 (16.30): Κόρινθος – Παναθηναϊκός (ΣΚΑΪ)

ΜΠΑΣΚΕΤ

Α1 Ανδρών
Σάββατο 12/10 (18.00): KAOΔ – Αρης (Novasports 1)
Κυριακή 13/10 (18.00): Πανελευσινιακός – Πανιώνιος (Novasports 1)
Δευτέρα 14/10 (19:15): Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός (ΔΤ)

Αδριατική Λίγκα
Σάββατο 12/10 (20.00): KΡΚΑ – Παρτιζάν (OTE Sport 4)
Σάββατο 12/10 (22.00): Ερυθρός Αστέρας – Ραντνίσκι (OTE Sport 4)

ACB Liga
Κυριακή 13/10 (13.15): Κάχα Λαμποράλ – Γκραν Κανάρια (OTE Sport 5)
Κυριακή 13/10 (19.00): Mπαρτσελόνα – Βαλένθια (OTE Sport 5)

ΒΟΛΕΪ

Α1 Ανδρών
Σάββατο 12/10 (20.00): Νίκη Αιγιναίου – ΠΑΟΚ (Novasports 1)
Κυριακή 13/10 (16.00): Παμβοχαϊκός – ΑΕΚ (Novasports 2)

TENIΣ

WTA Αυστρίας
Παρασκευή 11/10 (15.00): Προημιτελικός (Eurosport)
Σάββατο 12/10 (15.00): Προημιτελικός (Eurosport)
Κυριακή 13/10 (15.00): Τελικός (Eurosport)

ΑΤP Masters 1000 Σαγκάης
Σάββατο 12/10 (11.30): α’ ημιτελικός (Novasports 2)
Σάββατο 12/10 (15.00): β’ ημιτελικός (Novasports 2)
Κυριακή 13/10 (11.30): Τελικός (Novasports 2)

FORMULA 1

Grand Prix Ιαπωνίας
Σάββατο 12/10 (04.50): Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 (OTE Sport 1)
Σάββατο 12/10 (07.50): Κατατακτήριες δοκιμές (OTE Sport 1)
Κυριακή 13/10 (08.45): Grand Prix (OTE Sport 1)

ΜΟΤΟ GP

Grand Prix Μαλαισίας
Σάββατο 12/10 (04.50): Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 (OTE Sport 2)
Σάββατο 12/10 (08.25): Ελεύθερα δοκιμαστικά 4 (OTE Sport 2)
Σάββατο 12/10 (09.05): Χρονομετρημένα δοκιμαστικά (OTE Sport 2)
Κυριακή 13/10 (10.30): Grand Prix (OTE Sport 2)

Πηγή: gazzetta.gr

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο