Τετραήμερο... όλο μπάλα

Τετραήμερο... όλο μπάλα

Ούτε 10, ούτε 20, αλλά 71 live ποδοσφαιρικές αναμετρήσεις συμπεριλαμβάνει το τετραήμερο! Μεταδόσεις υπάρχουν επίσης από μπάσκετ, βόλεϊ, χάντμπολ, τένις και Moto GP! Όλα, όπως κάθε Παρασκευή, στο… πιάτο σας!

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League
Σάββατο 19/10 - 16.00: Ατρόμητος – Λεβαδειακός, Novasports 2
Σάββατο 19/10 - 18.15: ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης, Novasports 1
Σάββατο 19/10 - 20.30: Πλατανιάς – Ολυμπιακός, Novasports 2
Κυριακή 20/10 - 16.00: Βέροια – Αρης, Novasports 2
Κυριακή 20/10 - 18.15: ΟΦΗ – Εργοτέλης, Novasports 2
Κυριακή 20/10 - 18.15: Kαλλονή – Skoda Ξάνθη, Novasports 4
Κυριακή 20/10 - 18.15: Aπόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός, Νοvasports 7
Κυριακή 20/10 - 20.30: Παναθηναϊκος – Πανθρακικός, Novasports 1
Δευτέρα 21/10 - 19.30: ΠΑΣ Γιάννινα – Πανιώνιος, Novasports 1

Football League
Παρασκευή 18/10 - 18.00: Τύρναβος - Αναγέννηση Καρδίτσας, OTE Sport 4
Κυριακή 20/10 - 18.00: Νίκη Βόλου - Απόλλων Καλαμαριάς, OTE Sport 4
Δευτέρα 21/10 - 16.00: Χανιά - Ολυμπιακός Βόλου, OTE Sport 4
Δευτέρα 21/10 - 18.00: Καλλιθέα – Πανηλειακός, OTE Sport 4

Γ’ Εθνική
Κυριακή 20/10 – 16:00 - AEK – Αγιος Νικόλαος, Novasports 3

Premier League
Σάββατο 19/10 - 14.45: Νιούκαστλ – Λίβερπουλ, OTE Sport 1
Σάββατο 19/10 - 17.00: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Σαουθάμπτον, OTE Sport 1
Σάββατο 19/10 - 19.30: Γουέστ Χαμ – Μάντσεστερ Σίτι, OTE Sport 1
Κυριακή 20/10 - 18.00: Αστον Βίλα – Τότεναμ, OTE Sport 1
Δευτέρα 21/10 - 22.30: Κρίσταλ Πάλας – Φούλαμ, OTE Sport 1

Primera Division
Σάββατο 19/10 - 17.00: Ρεάλ Μαδρίτης – Μάλαγα, OTE Sport 2
Σάββατο 19/10 - 19.00: Βαλένθια – Σοσιεδάδ, OTE Sport 2
Σάββατο 19/10 - 21.00: Οσασούνα – Μπαρτσελόνα, OTE Sport 2
Σάββατο 19/10 - 23.00: Εσπανιόλ – Ατλέτικο Μαδρίτης, OTE Sport 2
Κυριακή 20/10 - 13.00: Γρανάδα – Χετάφε, OTE Sport 1
Κυριακή 20/10 - 18.00: Αλμερία – Ράγιο Βαγιεκάνο, OTE Sport 2
Κυριακή 20/10 - 20.00: Μπέτις – Ελτσε, OTE Sport 2
Κυριακή 20/10 - 22.00: Βαγιαδολίδ – Σεβίλλη, OTE Sport 2
Δευτέρα 21/10 - 21.00: Θέλτα – Λεβάντε, OTE Sport 2
Δευτέρα 21/10 - 23.00: Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ, OTE Sport 2

Serie A
Παρασκευή 18/10 - 21.45: Ρόμα – Νάπολι, OTE Sport 2
Σάββατο 19/10 - 19.00: Κάλιαρι – Κατάνια, OTE Sport 3
Σάββατο 19/10 - 21.45: Μίλαν – Ουντινέζε, OTE Sport 1
Κυριακή 20/10 - 13.30: Αταλάντα – Λάτσιο, OTE Sport 2
Κυριακή 20/10 - 16.00: Φιορεντίνα – Γιουβέντους, OTE Sport 1
Κυριακή 20/10 - 16.00: Τζένοα – Κιεβο, OTE Sport 2
Κυριακή 20/10 - 16.00: Βερόνα – Πάρμα, OTE Sport 4
Κυριακή 20/10 - 16.00: Λιβόρνο – Σαμπντόρια, OTE Sport 5
Κυριακή 20/10 - 21.45: Τορίνο – Ιντερ, OTE Sport 1

Bundesliga
Παρασκευή 18/10 - 21.30: Χοφενχάιμ – Λεβερκούζεν, OTE Sport 1
Σάββατο 19/10 - 16.30: Μπάγερν Μονάχου – Μάιντζ, OTE Sport 3
Σάββατο 19/10 - 16.30: Ντόρτμουντ – Αννόβερο, OTE Sport 4
Σάββατο 19/10 - 16.30: Βέρντερ Βρέμης – Φράιμπουργκ, OTE Sport 5
Σάββατο 19/10 - 19.30: Χέρτα – Γκλάντμπαχ, OTE Sport 4
Κυριακή 20/10 - 16.30: Αμβούργο – Στουτγάρδη, OTE Sport 3
Κυριακή 20/10 - 18.30: Αουγκσμπούργκ – Βόλφσμπουργκ, OTE Sport 3

Zweite Liga Γερμανίας
Παρασκευή 18/10 - 19.30: Κότμπους – Ουνιόν Βερολίνου, OTE Sport 3
Σάββατο 19/10 - 14.00: Αουε – Μπόχουμ, OTE Sport 4
Κυριακή 20/10 - 14.30: Καϊζερσλάουτερν - Καρλσρούη, OTE Sport 3
Δευτέρα 21/10 - 21.15: Κολωνία – Μόναχο 1860, OTE Sport 3

Jupiler League Βελγίου
Παρασκευή 18/10 - 21.30: Μονς – Αντερλεχτ, Action 24
Σάββατο 19/10 - 21.00: Λιρς – Γκενκ, Novasports 3
Κυριακή 20/10 - 15:30: Σταντάρ Λιέγης - Σαρλερουά, Novasports 7
Κυριακή 20/10 - 19.00: Kορτράικ – Κλαμπ Μπριζ, Action 24

Eredivisie Ολλανδίας
Σάββατο 19/10 - 19.45: Γκο Αχέντ Iνγκλς – Φέγενορντ, Action 24
Σάββατο 19/10 - 21.45: Τβέντε – Αγιαξ, Action 24
Κυριακή 20/10 - 15.30: Xρόνιγκεν – Αϊντχόφεν, Action 24

Inicial Αργεντινής
Κυριακή 20/10 - 00:15 :Ρίβερ Πλέιτ – Μπελγκράνο, Novasports 2
Κυριακή 20/10 - 03:15: Γοδόι – Μπόκα Τζούνιορς, Novasports 3

Premier Liga Ρωσίας
Παρασκευή 18/10 - 19.00: Ζενίτ – ΤΣΚΚΑ, Action 24

Premier Liga Ουκρανίας
Σάββατο 19/10 - 16.00: Ιλίτσεβιτς – Σαχτάρ, Action 24

J-League Ιαπωνίας
Σάββατο 19/10 - 13.00: Τσερέζο Οσάκα – Σόναν, Eurosport 2

Παγκόσμιο Κύπελλο U17
Παρασκευή 18/10 - 15.45: Κροατία – Μαρόκο, Eurosport
Παρασκευή 18/10 - 18.45: Ρωσία – Ιαπωνία, Eurosport
Σάββατο 19/10 - 16.00: Καναδάς - Αυστρία, Eurosport
Σάββατο 19/10 - 18.45: Ιράκ – Σουηδία, Eurosport
Κυριακή 20/10 - 18.45: Iταλία – Νέα Ζηλανδία, Eurosport
Κυριακή 20/10 - 19.00: ΗΑΕ – Βραζιλία, Eurosport 2
Δευτέρα 21/10 - 15.45: Tυνησία – Ρωσία, Eurosport
Δευτέρα 21/10 - 16.00: Κροατία – Παναμάς, Eurosport 2
Δευτέρα 21/10 - 18.45: Ιαπωνία – Βενεζουέλα, Eurosport
Δευτέρα 21/10 - 20.00: Oυζμπεκιστάν – Μαρόκο, Eurosport 2

ΜΠΑΣΚΕΤ

Euroleague
Παρασκευή 18/10 - 19.45: Zαλγκίρις – Ρεάλ Μαδρίτης, Novasports 2
Παρασκευή 18/10 - 20.00: Zιελόνα Γκόρα – Μπάγερν Μονάχου, Novasports 4
Παρασκευή 18/10 - 21.30: Oλυμπιακός – Μάλαγα, ΔΤ

Basket League
Σάββατο 19/10 - 21.30: Αρης – ΠΑΟΚ, Novasports 1
Κυριακή 20/10 - 18.00: Ηλυσιακός – Ολυμπιακός, Novasports 3
Δευτέρα 21/10 – 19.45: Παναθηναϊκός – Πανελευσινιακός, ΔΤ

ACB Liga
Κυριακή 20/10 - 13.40: Ρεάλ Μαδρίτης – Κάχα Λαμποράλ, OTE Sport 5

ΒΟΛΕΪ

Volley League
Παρασκευή 18/10 - 19.30: Φοίνικας Σύρου – Ολυμπιακός, Novasports 3
Σάββατο 19/10 - 16.00: ΠΑΟΚ – ΑΕΚ, Novasports 3

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 Ανδρών
Παρασκευή 18/10 - 18.00: ΑΣΕ Δούκα – ΠΑΟΚ, OTE Sport 5

ΤΕΝΙΣ

WTA Λουξεμβούργου
Παρασκευή 18/10 - 14.00: Προημιτελικός, Eurosport 2
Παρασκευή 18/10 - 19.00: Προημιτελικός, Eurosport 2
Σάββατο 19/10 - 17.00: Ημιτελικός, Eurosport 2
Κυριακή 20/10 - 16.00: Τελικός, Eurosport 2

ΜΟΤΟ GP

Grand Prix Αυστραλίας
Σάββατο 19/10 - 02.50: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3, OTE Sport 2
Σάββατο 19/10 - 06.25: Ελεύθερα δοκιμαστικά 4, OTE Sport 2
Σάββατο 19/10 - 07.05: Χρονομετρημένα δοκιμαστικά, OTE Sport 2
Κυριακή 20/10 - 07.30: Κύριος αγώνας, OTE Sport 2

Πηγή: gazzetta.gr

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο