Τηλεοπτικές... ματσάρες

Τηλεοπτικές... ματσάρες

Σαράντα οκτώ ματς ποδοσφαίρου (κυριαρχούν τα Μπαρτσελόνα – Ρεάλ, Σάλκε – Ντόρτμουντ και Τσέλσι - Σίτι), 13 αγώνες μπάσκετ (με… φουλ Ευρωλίγκα απόψε), βόλεϊ, τένις και Formula 1 στο τηλεοπτικό μενού των live μεταδόσεων

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League
Σάββατο 26/10 - 15.00: ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ, Novasports 2
Σάββατο 26/10 - 17.15: AΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ, Novasports 1
Σάββατο 26/10 - 19.30: EΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ, Novasports 2
Κυριακή 27/10 - 15.00: AΡΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ, Novasports 2
Κυριακή 27/10 - 17.15: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ, Novasports 2
Κυριακή 27/10 - 17.15: BΕΡΟΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, Novasports 3
Κυριακή 27/10 - 17.15: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ: Novasports 4
Κυριακή 27/10 - 19.30: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΦΗ, Novasports 1
Δευτέρα 28/10 - 19.30: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΚΑΛΛΟΝΗ, Novasports 1

Football League
Παρασκευή 25/10 - 16.00: ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΧΑΝΙΑ, OTE Sport 4
Παρασκευή 25/10 - 18.00: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ, OTE Sport 4
Κυριακή 27/10 - 18.00: ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ, OTE Sport 4
Κυριακή 27/10 - 20.00: ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΚΑΒΑΛΑ, OTE Sport 4

Primera Division
Παρασκευή 25/10 - 22.00: ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ – ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ, OTE Sport 5
Σάββατο 26/10 - 19.00: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ, OTE Sport 1
Σάββατο 26/10 - 21.00: ΕΛΤΣΕ – ΓΡΑΝΑΔΑ, OTE Sport 3
Σάββατο 26/10 - 23.00: ΛΕΒΑΝΤΕ – ΕΣΠΑΝΙΟΛ, OTE Sport 3
Κυριακή 27/10 - 13.00: ΣΕΒΙΛΛΗ – ΟΣΑΣΟΥΝΑ, OTE Sport 3
Κυριακή 27/10 - 18.00: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ – ΒΑΛΕΝΘΙΑ, OTE Sport 2
Κυριακή 27/10 - 20.00: ΣΟΣΙΕΔΑΔ – ΑΛΜΕΡΙΑ, OTE Sport 2
Κυριακή 27/10 - 22.00: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΜΠΕΤΙΣ, OTE Sport 2
Δευτέρα 28/10 - 23.00: ΧΕΤΑΦΕ – ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ, OTE Sport 1

Bundesliga
Παρασκευή 25/10 - 21.30: ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ – ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ, OTE Sport 1
Σάββατο 26/10 - 16.30: ΣΑΛΚΕ – ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ, OTE Sport 1
Σάββατο 26/10 - 16.30: ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ – ΧΕΡΤΑ, OTE Sport 4
Σάββατο 26/10 - 19.30: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ – ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ, OTE Sport 5

Zweite Liga Γερμανίας
Παρασκευή 25/10 - 19.30: ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ – ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ, OTE Sport 5
Σάββατο 26/10 - 14.30: ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΦ – ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ, OTE Sport 4
Δευτέρα 28/10 - 21.15: ΜΠΟΧΟΥΜ – ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ, OTE Sport 2

Premier League
Σάββατο 26/10 - 14.45: ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ – ΑΡΣΕΝΑΛ, OTE Sport 2
Σάββατο 26/10 - 17.00: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ – ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ, OTE Sport 2
Σάββατο 26/10 - 19.30: ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ – ΦΟΥΛΑΜ, OTE Sport 2
Κυριακή 27/10 - 15.30: ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ – ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ, OTE Sport 1
Κυριακή 27/10 - 18.00: ΤΣΕΛΣΙ – ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ, OTE Sport 1
Κυριακή 27/10 - 18.00: ΤΟΤΕΝΑΜ – ΧΑΛ, OTE Sport 3

Inicial Αργεντινής
Παρασκευή 25/10 - 22.05: ΝΙΟΥΕΛΣ – ΓΟΔΟΙ ΚΡΟΥΖ, Novasports 1
Παρασκευή 25/10 - 00.15: MΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ – ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ, Novasports 2

Serie A
Σάββατο 26/10 - 19.00: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΑ, OTE Sport 4
Σάββατο 26/10 - 21.45: ΙΝΤΕΡ – ΒΕΡΟΝΑ, OTE Sport 1
Κυριακή 27/10 - 13.30: ΝΑΠΟΛΙ – ΤΟΡΙΝΟ, OTE Sport 2
Κυριακή 27/10 - 16.00: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ – ΤΖΕΝΟΑ, OTE Sport 2
Κυριακή 27/10 - 16.00: ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ – ΡΟΜΑ, OTE Sport 4
Κυριακή 27/10 - 21.45: ΛΑΤΣΙΟ – ΚΑΛΙΑΡΙ, OTE Sport 1

Premier Liha Ουκρανίας
Σάββατο 26/10 - 16.00: ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ – ΖΟΡΙΑ, Action 24

Jupiler League Βελγίου
Σάββατο 26/10 - 19.00: ΓΑΝΔΗ – ΣΕΡΚΛ ΜΠΡΙΖ, Action 24
Κυριακή 27/10 - 19.00: AΝΤΕΡΛΕΧΤ – ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ, Action 24

Eredivisie Ολλανδίας
Σάββατο 26/10 - 21.45: AΓΙΑΞ – ΒΑΛΒΑΪΚ, Action 24

Super League Ελβετίας
Κυριακή 27/10 - 14.45: ΣΙΟΝ – ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ, Action 24

ΜΠΑΣΚΕΤ

Euroleague
Παρασκευή 25/10 - 19.00: ΤΣΣΚΑ – ΜΠΟΥΝΤΙΒΕΛΝΙΚ, Novasports 1
Παρασκευή 25/10 - 20.00: ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ, Novasports 4
Παρασκευή 25/10 - 20.00: ΠΑΡΤΙΖΑΝ – ΝΑΝΤΕΡ, Novasports 7
Παρασκευή 25/10 - 21.00: MΠΑΓΕΡΝ – ΣΙΕΝΑ, Novasports 2
Παρασκευή 25/10 - 21.30: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΑΜΠΟΡΑΛ, Novasports 3
Παρασκευή 25/10 - 21.45: OΥΝΙΚΑΧΑ – ΖΙΕΛΟΝΑ ΓΚΟΡΑ, Novasports 4
Παρασκευή 25/10 - 21.45: ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ – ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ, Novasports 7

Α1 Ανδρών
Σάββατο 26/10 - 16.00: ΡΕΘΥΜΝΟ – ΠΑΟΚ, Novasports 3
Σάββατο 26/10 - 19.15: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ, ΔΤ
Δευτέρα 28/10 - 17.00: ΤΡΙΚΑΛΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ, Novasports 1

ACB Liga
Κυριακή 27/10 - 13.15: ΜΟΝΜΠΟΥΣ – ΣΑΡΑΓΟΣΑ, OTE Sport 5

Lega Basket
Κυριακή 27/10 - 21.30: AΒΕΛΙΝΟ – ΡΟΜΑ, OTE Sport 3

Αδριατική Λίγκα
Δευτέρα 28/10 - 21.30: ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΣΖΟΛΝΟΚΙ OΛΑΖ, OTE Sport 3

ΒΟΛΕΪ

Α1 Ανδρών
Σάββατο 26/10 - 21.00: ΑΕΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ, Novasports 1
Κυριακή 27/10 - 19.00: ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ., Νοvasports 7

ΤΕΝΙΣ

ATP WT 500 Βαλένθια
Παρασκευή 25/10 - 14.00: Προημιτελικά, OTE Sport 2
Παρασκευή 25/10 - 16.00 : Προημιτελικά, OTE Sport 2
Παρασκευή 25/10 - 18.00 : Προημιτελικά, OTE Sport 2
Παρασκευή 25/10 - 20.00: Προημιτελικά, OTE Sport 2
Σάββατο 26/10 - 17.00: Ημιτελικά, OTE Sport 5
Σάββατο 26/10 - 21.00: Ημιτελικά, OTE Sport 4
Κυριακή 27/10 - 17.00: Τελικός, OTE Sport 5

ΑΤP WT 500 Βασιλεία
Παρασκευή 25/10 - 15.00: Προημιτελικά, OTE Sport 3
Παρασκευή 25/10 - 17.00 : Προημιτελικά, OTE Sport 3
Παρασκευή 25/10 - 19.00 : Προημιτελικά, OTE Sport 3
Παρασκευή 25/10 - 21.00: Προημιτελικά, OTE Sport 3
Σάββατο 26/10 - 15.30: Ημιτελικά, OTE Sport 3
Σάββατο 26/10 - 17.30: Ημιτελικά, OTE Sport 3
Κυριακή 27/10 - 15.30: Τελικός, OTE Sport 3

BNP Paribas Series
Δευτέρα 28/10 - 12.00: ΑΤP 100, ημέρα 1η, Novasports 2

FORMULA 1

Grand Prix Ινδίας
Σάββατο 26/10 - 08.20: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3, OTE SPORT1
Σάββατο 26/10 - 11.20: Κατατακτήριες δοκιμές, OTE Sport 1
Κυριακή 27/10 - 11.15: Αγώνας, OTE Sport 1 & ΔΤ

MOTO GP

Grand Prix Ιαπωνίας
Σάββατο 26/10 - 03.50: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3, OTE Sport 2
Σάββατο 26/10 - 07.25: Ελεύθερα δοκιμαστικά 4, OTE Sport 2
Σάββατο 26/10 - 08.05: Χρονομετρημένα δοκιμαστικά, OTE Sport 2
Κυριακή 27/10 - 05.30: Αγώνας, OTE Sport 2

Πηγή: gazzetta.gr

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο