Οι αθλητικές μεταδόσεις του τετραημέρου

Οι αθλητικές μεταδόσεις του τετραημέρου

Δεκατέσσερις live αναμετρήσεις ποδοσφαίρου (κυριαρχεί το αποψινό Ελλάδα – Ρουμανία), μπάσκετ με Euroleague και άλλα σπουδαία ευρωπαϊκά ματς, βόλεϊ, χάντμπολ και Formula 1 στο… μενού του τετραήμερου.

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
 
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου
Παρασκευή 15/11 (21.00): Ισλανδία – Κροατία, OTE Sport 5
Παρασκευή 15/11 (21.45): Ουκρανία – Γαλλία, OTE Sport 4
Παρασκευή 15/11 (21.45): Ελλάδα – Ρουμανία, MΕGA & OTE Sport 1
Παρασκευή 15/11 (21.45): Πορτογαλία – Σουηδία, OTE Sport 2
 
Προκριματικά Euro Under 21
Παρασκευή 15/11 (17.00): Ελλάδα - Σουηδία, OTE Sport 1

Football League

Σάββατο 16/11 (18.00): Δόξα Δράμας – Ζάκυνθος, OTE Sport 4
Κυριακή 17/11 (18.00): Επισκοπή – Χανιά, OTE Sport 4
Κυριακή 17/11 (20.00): Ολυμπιακός Βόλου – Πανηλειακός, OTE Sport 4
Δευτέρα 18/11 (18.00): Τύρναβος – Ηρακλής, OTE Sport 4
 
Inicial Αργεντινής
Κυριακή 17/11 (02.15): Αρσεναλ Σαραντί – Μπόκα Τζούνιορς, Novasports 2
Δευτέρα 18/11 (02.15): Τίγκρε – Νιουελς Ολντ Μπόις, Novasports 2
 
Κύπελλο Γ’ Εθνικής
Σάββατο 16/11 (14.30): Eθνικός Φιλιππιάδας – Λάρισα, Gazzeta TV
Κυριακή 17/11 (14.15): AEK – Aγιος Νικόλαος, Gazzeta TV
Κυριακή 17/11 (17.00): Ιωνικός – Κισσαμικός, Gazzeta TV
 
Μουντιάλ Beach Soccer
Παρασκευή 15/11 (17.45): Μίλαν – Πενιαρόλ, OTE Sport 2
Παρασκευή 15/11 (19.45): Bάσκο Ντα Γκάμα – Μποταφόγκο, OTE Sport 2
Κυριακή 17/11 (14.30): A’ Ημιτελικός, OTE Sport 2
Κυριακή 17/11 (15.45): B’ Ημιτελικός, OTE Sport 2
Δευτέρα 18/11 (12.00): Μικρός τελικός, OTE Sport 2
Δευτέρα 18/11 (14.00): Τελικός, OTE Sport 2
 
ΜΠΑΣΚΕΤ
 
Euroleague
Παρασκευή 15/11 (18.00): ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Παρτιζάν, Novasports 3
Παρασκευή 15/11 (19.00): Ολυμπιακός – Ζιέλονα Γκόρα, ΔΤ
Παρασκευή 15/11 (20.00): Γαλατασαράι – Μπάγερν Μονάχου, Novasports 3
Παρασκευή 15/11 (21.00): Eρυθρός Αστέρας – Λιέτουβος Ρίτας, Novasports 2
Παρασκευή 15/11 (21.30): Μιλάνο – Στρασβούργο, Novasports 4
 
Basket League
Κυριακή 17/11 (19.15): Παναθηναϊκός – Πανιώνιος, ΔΤ
Δευτέρα 18/11 (16.00): Ρέθυμνο – Ολυμπιακός, Novasports 3
Δευτέρα 18/11 (19.00): Aπόλλων Πάτρας – Αρης, Novasports 1
 
Αδριατική Λίγκα
Σάββατο 16/11 (20.00): Μπούντουτσνοστ – Ουνιόν Ολύμπια, OTE Sport 4
Κυριακή 17/11 (20.00): Τσεντεβίτα – Ραντνίσκι, OTE Sport 5
Δευτέρα 18/11 (21.30): Παρτιζάν – Ερυθρός Αστέρας, ΟΤΕ Sport 5
 
ACB Liga
Σάββατο 16/11 (21.15): Μούρθια – Χιπουσκόα, OTE Sport 5
Κυριακή 17/11 (13.40): Mπιλμπάο – Μπαρτσελόνα, OTE Sport 5
 
Lega Basket
Κυριακή 17/11 (21.30): Ρόμα – Γκραναρόλο Μπολόνια, OTE Sport 5
 
ΝΒΑ
Κυριακή 17/11 (02.00): Τορόντο Ράπτορς – Σικάγο Μπουλς, OTE Sport 3
Κυριακή 17/11 (05.30): Σακραμέντο Κινγκς – Ντιτρόιτ Πίστονς, OTE Sport 3
Δευτέρα 17/11 (03.00): Σικάγο Μπουλς – Ιντιάν Πέισερς, OTE Sport 3
Δευτέρα 18/11 (05.30): Γκόλντεν Στέιτ – Γιούτα Τζαζ, OTE Sport 3
Τρίτη 19/11 (01.00): Σακραμέντο Κινγκς – Μέμφις, OTE Sport 3
Τρίτη 19/11 (04.30): Nτιτρόιτ Πίστονς – Λέικερς, OTE Sport 3
 
ΒΟΛΕΪ
 
Volley League
Σάββατο 16/11 (18.00): Φοίνικας Σύρου – ΑΕΚ, Novasports 1
Σάββατο 16/11 (20.30): ΠΑΟΚ – Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Novasports 2
 
Α1 Γυναικών
Σάββατο 16/11 (16.15): Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός, Gazzetta TV
Σάββατο 16/11 ( (15:30): Ηρακλής Κηφισιάς – ΟΠΕ Ρεθύμνου, volleyball.gr
Σάββατο 16/11 ( (19:00): Πανναξιακός – ΑΕΚ, volleyball.gr & panaxiakos.gr
 
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
 
Α1 Ανδρών
Παρασκευή 15/11 (18.00): Αρχέλαος Κατερίνης – Κιλκίς, OTE Sport 5
 
FORMULA 1
 
Grand Prix ΗΠΑ
Παρασκευή 15/11 (16.50): ελεύθερα δοκιμαστικά 1, OTE Sport 3
Παρασκευή 15/11 (20.50): ελεύθερα δοκιμαστικά 2, OTE Sport 3
Σάββατο 16/11 (16.50): ελεύθερα δοκιμαστικά 3, OTE Sport 3
Σάββατο 16/11 (19.50): κατατακτήριες δοκιμές, OTE Sport 3
Κυριακή 17/11 (20.45): Grand Prix, OTE Sport 3 & ΔΤ

Πηγή: gazzetta.gr

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο