Τέσσερις ημέρες live μπάλα

Τέσσερις ημέρες live μπάλα

Πενήντα πέντε αγώνες ποδοσφαίρου (με το Ηλυσιακός – ΑΕΚ από το GAZZETA TV!), πλούσιο πρόγραμμα σε μπάσκετ, βόλεϊ, χάντμπολ αλλά και το Grand Prix της Βραζιλίας (σε ΟΤΕ και ΔΤ) στο πρόγραμμα του τετραήμερου!

Ξεχωρίζουν τα ντέρμπι Εβερτον – Λίβερπουλ, ΠΑΟΚ – Αρης, Σεβίλλη – Μπέτις και φυσικά Ντόρτμουντ – Μπάγερν!
 
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
 
Super League
Σάββατο 23/11 (15.00): ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΦΗ, Novasports 2
Σάββατο 23/11 (17.15): ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ, Novasports 1
Σάββατο 23/11 (19.30): ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, Novasports 1
Κυριακή 24/11 (15.00): ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, Novasports 2
Κυριακή 24/11 (17.15): ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ, Novasports 2
Κυριακή 24/11 (17.15): KAΛΛΟΝΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ, Novasports 7
Κυριακή 24/11 (17.15): ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ, Novasports 4
Κυριακή 24/11 (19.30): ΠΑΟΚ – ΑΡΗΣ, Novasports 1
Δευτέρα 25/11 (19.30): ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, Novasports 1
 
Football League
Παρασκευή 22/11 (18.00): AΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΓΛΥΦΑΔΑ, OTE Sport 4
Κυριακή 24/11 (18.00): ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ, OTE Sport 4
Δευτέρα 25/11 (16.00): BATANΙΑΚΟΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ, OTE Sport 4
Δευτέρα 25/11 (18.00): ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΑΣΣΙΟΠΗ, OTE Sport 4
 
Γ’ Εθνική
Σάββατο 23/11 (15.00): ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ, GAZZETA TV (by gazzetta.gr)
Premier League
Σάββατο 23/11 (14.45): ΕΒΕΡΤΟΝ – ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ, OTE Sport 1
Σάββατο 23/11 (17.00): ΑΡΣΕΝΑΛ – ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ, OTE Sport 1
Σάββατο 23/11 (19.30): ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ – ΤΣΕΛΣΙ, OTE Sport 3
Κυριακή 24/11 (15.30): ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ – ΤΟΤΕΝΑΜ, OTE Sport 1
Κυριακή 24/11 (18.00): ΚΑΡΝΤΙΦ – ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ., OTE Sport 1
Δευτέρα 25/11 (22.00): ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ – ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ, OTE Sport 1
 
Primera Division
Παρασκευή 22/11 (22.00): ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ – ΟΣΑΣΟΥΝΑ, OTE Sport 2
Σάββατο 23/11 (17.00): ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΓΡΑΝΑΔΑ, OTE Sport 2
Σάββατο 23/11 (19.00): ΣΟΣΙΕΔΑΔ – ΘΕΛΤΑ, OTE Sport 2
Σάββατο 23/11 (21.00): ΑΛΜΕΡΙΑ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ, OTE Sport 2
Σάββατο 23/11 (23.00): ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΧΕΤΑΦΕ, OTE Sport 2
Κυριακή 24/11 (13.00): ΛΕΒΑΝΤΕ – ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ, OTE Sport 1
Κυριακή 24/11 (18.00): ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ – ΕΣΠΑΝΙΟΛ, OTE Sport 2
Κυριακή 24/11 (20.00): ΕΛΤΣΕ – ΒΑΛΕΝΘΙΑ, OTE Sport 2
Κυριακή 24/11 (22.00): ΣΕΒΙΛΛΗ – ΜΠΕΤΙΣ, OTE Sport 2
 
Bundesliga
Παρασκευή 22/11 (21.30): ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ – ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ, OTE Sport 1
Σάββατο 23/11 (16.30): ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ – ΣΑΛΚΕ, OTE Sport 5
Σάββατο 23/11 (16.30): ΧΕΡΤΑ – ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ, OTE Sport 4
Σάββατο 23/11 (19.30): ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ – ΜΠΑΓΕΡΝ, OTE Sport 1
Κυριακή 24/11 (18.30): ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ – ΜΑΪΝΤΖ, OTE Sport 5
 
Zweite Liga Γερμανίας
Παρασκευή 22/11 (19.30): ΚΟΤΜΠΟΥΣ – ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ, OTE Sport 2
Σάββατο 23/11 (14.00): ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ – ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ, OTE Sport 2
Δευτέρα 25/11 (21.15): ΜΟΝΑΧΟ 1860 – ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ, OTE Sport 5
 
Serie A
Σάββατο 23/11 (21.45): ΜΙΛΑΝ – ΤΖΕΝΟΑ, OTE Sport 3
Σάββατο 23/11 (21.45): ΝΑΠΟΛΙ – ΠΑΡΜΑ, OTE Sport 1
Κυριακή 24/11 (16.00): ΛΙΒΟΡΝΟ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ, OTE Sport 4
Κυριακή 24/11 (16.00): ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ – ΛΑΤΣΙΟ, OTE Sport 5
Κυριακή 24/11 (16.00): ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ – ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ, OTE Sport 2
Κυριακή 24/11 (21.45): ΜΠΟΛΟΝΙΑ – ΙΝΤΕΡ, OTE Sport 1
Δευτέρα 25/11 (21.45): ΡΟΜΑ – ΚΑΛΙΑΡΙ, OTE Sport 3
 
Eredivisie Ολλανδίας
Σάββατο 23/11 (21.45): ΑΓΙΑΞ – ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ, Action 24
Κυριακή 24/11 (17.30): TBENTE – MΠΡΕΝΤΑ, Action 24
 
Inicial Αργεντινής
Σάββατο 23/11 (01:20): ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΑΦΑΕΛΑ – ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ, Novasports 2
Κυριακή 24/11 (00:00): ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΙΣ – ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ, Novasports 2
 
Jupiler League Βελγίου
Σάββατο 23/11 (19.00): ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ – ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ, Action 24
Σάββατο 23/11 (21.00): OΣΤΑΝΔΗ – ΓΚΕΝΚ, Novasports 3
Κυριακή 24/11 (19.00): ΛΟΚΕΡΕΝ – ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ, Action 24
 
Premier Liha Ρωσίας
Σάββατο 23/11 (15.00): ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ, Action 24
Κυριακή 24/11 (11.30): ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ – ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ, Novasports 3
 
Premier Liha Ουκρανίας
Κυριακή 24/11 (13.30): ΤΑΒΡΙΑ – ΒΟΛΙΝ, Action 24

ΜΠΑΣΚΕΤ

Euroleague

Παρασκευή 22/11 (18.00): ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΚΟΥΜΠΑΝ – ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ, Novasports 3
Παρασκευή 22/11 (20.00): MAΛΑΓΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, Novasports 2
Παρασκευή 22/11 (20.00): ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ – ΜΠΟΥΝΤΙΒΕΛΝΙΚ, Novasports 3
Παρασκευή 22/11 (21.15): ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ – ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ, Novasports 7
Παρασκευή 22/11 (21.45): ΜΙΛΑΝΟ – ΕΦΕΣ, Novasports 2
Παρασκευή 22/11 (21.45): ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ, Novasports 4
 
Basket League
Σάββατο 23/11 (18.00): ΤΡΙΚΑΛΑ – ΠΑΟΚ, Novasports 3
Κυριακή 24/11 (16.00): ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ, Novasports 3
Δευτέρα 25/11 (19.15): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ, ΔΤ
 
Αδριατική Λίγκα
Σάββατο 23/11 (20.00): OYNION ΟΛΥΜΠΙΑ – ΤΣΕΝΤΕΒΙΤΑ, OTE Sport 5
Κυριακή 24/11 (20.00): ΡΑΝΤΝΙΣΚΙ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ, OTE Sport 4
 
ΝΒΑ
Σάββατο 23/11 (05:30): ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΕΪΤ - ΠΟΡΤΛΑΝΤ, OTE Sport 3
Κυριακή 24/11 (22.30): KΛΙΠΕΡΣ – ΣΙΚΑΓΟ ΜΠΟΥΛΣ, OTE Sport 3
 
ACB Liga
Κυριακή 24/11 (13.15): MΠΙΛΜΠΑΟ – ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ, ΟΤΕ Sport 5
 
Lega Basket
Κυριακή 24/11 (21.30): KANTOY – ΣΙΕΝΑ, OTE Sport 5
 
FORMULA 1

Grand Prix Βραζιλίας
Παρασκευή 22/11 (13.50): Ελεύθερα δοκιμαστικά 1, OTE Sport 3
Παρασκευή 22/11 (17.50): Ελεύθερα δοκιμαστικά 2, OTE Sport 3
Σάββατο 23/11 (14.50): Ελεύθερα δοκιμαστικά 3, OTE Sport 3
Σάββατο 23/11 (17.50): Κατατακτήριοι, OTE Sport 3
Κυριακή 24/11 (17:45): Αγώνας, OTE Sport 3 & ΔΤ
 
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
 
Α1 Ανδρών

Παρασκευή 22/11 (18.00): ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ, OTE Sport 5
 
EHF Cup
Σάββατο 23/11 (18.30): AEK – Λούγκι, OTE Sport 4
 
ΒΟΛΕΪ
 
Volley League
Σάββατο 23/11 (20.00): ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΜΙΑ, Novasports 1
Δευτέρα 25/11 (19.00): ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ, Νοvasports 3
 
World Grand Champions Cup Aνδρών
Σάββατο 23/11 (09:00: ΡΩΣΙΑ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ, Eurosport
Σάββατο 23/11 (12:00 : ΙΤΑΛΙΑ – ΙΑΠΩΝΙΑ , Eurosport
Κυριακή 24/11 (09:00): ΗΠΑ – ΡΩΣΙΑ, Eurosport

Πηγή: gazzetta.gr

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο