Novasports-Eurosport: Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Novasports-Eurosport: Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Το μέχρι στιγμής πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports και Eurosport, μεταξύ 7-18 Μαΐου έχει ως εξής:

07-05-14 

  • 16:45 Ποδηλασία – 4 ημέρες της Δουνκέρκης: 1η διαδρομή (Eurosport & Eurosport HD)
  • 17:45 Μπάσκετ - Eurocup: Τελικός, Ούνιξ Καζάν - Βαλένθια (Eurosport 2)
  • 18:00    Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 18:15    Super League Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ:  ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
  • 20:30    Super League Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ:  Αστέρας Τρ.-ΠΑΟ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 22:30    H Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 00:00    Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

08-05-14 

  • 16:00    Basket League ΟΠΑΠ Play Offs: ΚΑΟΔ-Πανιώνιος (Novasports 3)
  • 16:45 Ποδηλασία – 4 ημέρες της Δουνκέρκης: 2η διαδρομή (Eurosport & Eurosport HD)
  • 17:30    Basket League ΟΠΑΠ Play Offs: Αρης-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 18:00    Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 20:00    Basket League ΟΠΑΠ Play Offs: Απόλλων Π.-ΠΑΟ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
  • 20:00    Basket League ΟΠΑΠ Play Offs: ΑΕΝΚ Δημουλάς-ΠΑΟΚ (Novasports 3)
  • 21:00    H Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

09-05-14 

  • 11:45 Ποδόσφαιρο – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων: Φάση Ομίλων, Ολλανδία - Τουρκία (Eurosport 2)
  • 12:00 Ποδόσφαιρο-Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων: Φάση Ομίλων, Γερμανία-Ελβετία (Eurosport & Eurosport HD)
  • 17:00 Ποδηλασία – 4 ημέρες της Δουνκέρκης: 3η διαδρομή (Eurosport & Eurosport HD)
  • 18:00    Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 19:30 Ποδηλασία – Γύρος της Ιταλίας: Ομαδ. Χρονομέτρηση, Belfast - Belfast (Eurosport & Eurosport HD)
  • 21:00    H Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 00:00    Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

10-05-14 

  • 12:30 Australian Football: Γύρος 8, Melbourne – Western Bulldogs (Eurosport 2)
  • 15:15 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού: Προκριματικός γύρος, Σλοβακία (Eurosport 2)
  • 15:30 Ποδηλασία – Γύρος της Ιταλίας: 2η διαδρομή, Belfast - Belfast (Eurosport & Eurosport HD)
  • 16:00    Super League K17: Α’ Ημιτελικός Skoda Ξάνθη-Πανιώνιος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
  • 16:15 Ποδηλασία – 4 ημέρες της Δουνκέρκης: 4η διαδρομή (Eurosport 2)
  • 18:00    Basket League ΟΠΑΠ Play Offs: Πανιώνιος-ΚΑΟΔ – εάν χρειαστεί (Novasports 3)
  • 18:30 Πρωτάθλημα GP3: 1η κούρσα, Βαρκελώνη (Eurosport 2)
  • 19:00    Super League K17: Β’ Ημιτελικός Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
  • 20:00    Basket League ΟΠΑΠ Play Offs: ΠΑΟΚ-ΑΕΝΚ Δημουλάς – εάν χρειαστεί (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 20:00 Αγώνες Μοτοσικλέτας Speedway: Best Pairs Cup (Eurosport & Eurosport HD)
  • 00:10    Αργεντίνικο πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

11-05-14 

  • 08:00 Διεθνές Meeting Στίβου: Τόκιο (Novasports 3)
  • 10:00    Διεθνής Μαραθώνιος: Πράγα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
  • 10:00 Ποδηλασία – Γύρος του Αζερμπαϊτζάν: 5η διαδρομή (Eurosport 2)
  • 10:30 Πρωτάθλημα GP3: 2η κούρσα, Βαρκελώνη (Eurosport & Eurosport HD)
  • 11:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Superbike: 1η κούρσα, Ιμολα (Eurosport & Eurosport HD)
  • 12:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Supersport: Ιμολα, Ιταλία (Eurosport 2)
  • 12:45 Αγώνες Αυτοκινήτων Porsche Supercup: Βαλένθια, Ισπανία (Eurosport & Eurosport HD)
  • 14:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού: 7ος γύρος, Σλοβακία (Eurosport & Eurosport HD)
  • 14:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Superbike: 2η κούρσα, Ιμολα, Ιταλία (Eurosport 2)
  • 15:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Motocross: MXGP – 1Η κούρσα, Ισπανία (Eurosport 2)
  • 15:30 Ποδηλασία – Γύρος της Ιταλίας: 3η διαδρομή, Armagh - Dublin (Eurosport & Eurosport HD)
  • 16:00 Ποδηλασία – 4 ημέρες της Δουνκέρκης: 5η διαδρομή (Eurosport 2)
  • 18:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Motocross: MXGP – 2Η κούρσα, Ισπανία (Eurosport 2)
  • 18:15    Super League Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ:  ΠΑΟ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
  • 18:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού: 8ος γύρος, Σλοβακία (Eurosport & Eurosport HD)
  • 20:30    Super League Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ:  Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 22:30    Παίζουμε Ελλάδα! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 00:10    Αργεντίνικο πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

12-05-14 

  • 00:00 Ποδηλασία – Γύρος της Καλιφόρνια: 1η διαδρομή (Eurosport & Eurosport HD)
  • 11:45 Ποδόσφαιρο – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων: Φάση Ομίλων, Ελβετία - Πορτογαλία (Eurosport 2)
  • 12:00 Ποδόσφαιρο – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων: Φάση Ομίλων, Αγγλία - Τουρκία (Eurosport & Eurosport HD)
  • 16:00 Ποδόσφαιρο-Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων: Φάση Ομίλων, Μάλτα - Ολλανδία (Eurosport & Eurosport HD)
  • 18:00    Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 18:45 Ποδόσφαιρο-Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων: Φάση Ομίλων, Γερμανία – Σκωτία (Eurosport & Eurosport HD)
  • 19:00    Super League Κ17: Τελικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
  • 21:00    H Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 00:00    Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

13-05-14

  • 00:00 Ποδηλασία – Γύρος της Καλιφόρνια: 2η διαδρομή (Eurosport & Eurosport HD)
  • 15:30 Ποδηλασία – Γύρος της Ιταλίας: 4η διαδρομή: Giovinazzo - Bari (Eurosport & Eurosport HD)
  • 18:00    Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 19:00    Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 20:00 Αγώνες Μοτοσικλέτας Speedway: Best Pairs Cup (Eurosport & Eurosport HD) 
  • 21:00    H Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 00:00    Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

14-05-14 

  • 00:00 Ποδηλασία – Γύρος της Καλιφόρνια: 3η διαδρομή (Eurosport & Eurosport HD)
  • 15:30 Ποδηλασία – Γύρος της Ιταλίας: 5η διαδρομή: Taranto - Viggiano (Eurosport & Eurosport HD)
  • 17:00    Super League ΟΠΑΠ Play Offs: Αστέρας Τρ.-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
  • 18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 19:15    Super League ΟΠΑΠ Play Offs: ΠΑΟ-Ατρόμητος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 21:30    H Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 00:20    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

15-05-14 

  • 00:00 Ποδηλασία – Γύρος της Καλιφόρνια: 4η διαδρομή (Eurosport & Eurosport HD)
  • 11:45 Ποδόσφαιρο – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων: Φάση Ομίλων, Τουρκία - Μάλτα (Eurosport 2)
  • 11:45 Ποδόσφαιρο-Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων: Φάση Ομίλων, Αγγλία - Ολλανδία (Eurosport & Eurosport HD)
  • 13:00    Euroleague Final Four Μιλάνο 2014: Συνεντεύξεις Τύπου & Βράβευση των κορυφαίων (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 15:30 Ποδηλασία – Γύρος της Ιταλίας: 6η διαδρομή: Sassano-Montecassino (Eurosport & Eurosport HD)
  • 18:00    Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 18:45 Ποδόσφαιρο-Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων: Φάση Ομίλων, Πορτογαλία-Γερμανία (Eurosport & Eurosport HD)
  • 18:45 Ποδόσφαιρο – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων: Φάση Ομίλων, Ελβετία – Σκωτία (Eurosport 2)
  • 21:00    H Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 00:00    Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16-05-14 

  • 00:00 Ποδηλασία – Γύρος της Καλιφόρνια: 5η διαδρομή (Eurosport & Eurosport HD)
  • 14:00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ράλι: SATA Rallye Acores, 1η μέρα (Eurosport & Eurosport HD)
  • 15:30 Ποδηλασία – Γύρος της Ιταλίας: 7η διαδρομή: Frosinone - Foligno (Eurosport & Eurosport HD)
  • 18:00    Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 19:00    Ευρωλίγκα Final Four A’ Ημιτελικός: ΤΣΣΚΑ-Μακάμπι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 20:00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ράλι: SATA Rallye Acores, 2η μέρα (Eurosport & Eurosport HD)
  • 21:00    H Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 21:15 Πυγμαχία: Ν. Σέφερι - Τ. Λόντι (Eurosport & Eurosport HD)
  • 22:00    Ευρωλίγκα Final Four Β’ Ημιτελικός: Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μ. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 00:00    Euroleague Final Four Μιλάνο 2014 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 01:20    Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17-05-14 

  • 00:00 Ποδηλασία – Γύρος της Καλιφόρνια: 6η διαδρομή (Eurosport & Eurosport HD)
  • 11:15 Κανόε/Καγιάκ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπριντ, Τσεχία (Eurosport & Eurosport HD)
  • 12:30 Australian Football: Γύρος 9, Fremantle - Geelong Cats (Eurosport 2)
  • 14:00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ράλι: SATA Rallye Acores, 2η μέρα (Eurosport & Eurosport HD)
  • 15:00 Ποδηλασία – Γύρος της Ιταλίας: 8η διαδρομή: Foligno-Montecopiolo (Eurosport & Eurosport HD)
  • 19:00    Euroleague Final Four Μιλάνο 2014 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 20:00    Παίζουμε Ελλάδα! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 20:00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ράλι: SATA Rallye Acores, 2η μέρα (Eurosport & Eurosport HD)
  • 20:30    Super League ΟΠΑΠ Play Offs: ΠΑΟΚ-ΠΑΟ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 20:30    Super League ΟΠΑΠ Play Offs: Ατρόμητος-Αστέρας Τρ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
  • 21:00 Darts: 1η μέρα, Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport 2)
  • 22:30    Παίζουμε Ελλάδα! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 23:30 Ποδηλασία – Γύρος της Καλιφόρνια: 7η διαδρομή (Eurosport & Eurosport HD)
  • 00:10    Αργεντίνικο πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
  • 02:00    Διεθνές Meeting Στίβου: IAAF World Challenge League Π. Ρίκο (Novasports 3)

18-05-14 

  • 10:45 Κανόε/Καγιάκ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπριντ, Τσεχία (Eurosport & Eurosport HD)
  • 12:15    Blancpain Sprint Series: Αγγλία-Brands Hatch (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
  • 12:15 Πρωτάθλημα Blancpain GT Sprint: Brands Hatch, Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport & Eurosport HD)
  • 15:00 Τένις: Τουρνουά ATP: 1η μέρα, Ντίσελντορφ (Eurosport 2)
  • 15:30 Ποδηλασία – Γύρος της Ιταλίας: 9η διαδρομή: Lugo - Sestola (Eurosport & Eurosport HD)
  • 16:15    Blancpain Sprint Series: Αγγλία-Brands Hatch (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
  • 18:00    Ευρωλίγκα Final Four: Μικρός Τελικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 18:30 Ποδόσφαιρο – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων: Ημιτελικός (Eurosport & Eurosport HD)
  • 20:00    Euroleague Final Four Μιλάνο 2014 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 20:00 Ποδηλασία – Γύρος της Καλιφόρνια: 8η διαδρομή (Eurosport 2)
  • 21:00    Ευρωλίγκα Final Four: Τελικός & Απονομή (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 21:30 Ποδόσφαιρο – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων: Ημιτελικός (Eurosport & Eurosport HD)
  • 22:00 Darts: 2η μέρα, Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport 2)
  • 23:30    Euroleague Final Four Μιλάνο 2014 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
  • 00:10    Αργεντίνικο πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Novasports 2 & Novasports 2 HD) 

 

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο