Όλες οι υποψηφιότητες για τις εκλογές στην ΕΣΗΕΑ

Όλες οι υποψηφιότητες για τις εκλογές στην ΕΣΗΕΑ

Στις 3 και 4 Ιουνίου διεξάγονται οι εκλογές για την ανάδειξη των νέων μελών του Διοικητικού Συμβουλίου, της Εξελεγκτικής Επιτροπής, των Πειθαρχικών Συμβουλίων και των εκπροσώπων εργαζομένων και συνταξιούχων στο Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

Υποψήφιοι είναι οι εξής:

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ:

Ι. Συνδυασμός «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΝΑ-ΑΣΠΑΣΙΑ
2 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΓΕΡΟΝΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
4 ΔΗΜΟΥΔΗ ΤΡΙΑΔΑ
5 ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΔΡΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ)
8 ΚΑΡΑΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ)
9 ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
11 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)
12 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ)
15 ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ
16 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
17 ΜΕΛΙΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18 ΜΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
21 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ (ΒΙΚΥ)
22 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΒΕΝΗ)
23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ
24 ΠΑΠΑΖΑΧΟΥ ΖΩΗ
25 ΠΡΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
26 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
27 ΡΙΖΕΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ)
28 ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29 ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
30 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
31 ΣΤΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1 ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • Δεν έγινε δεκτή η υποψηφιότητα για το Διοικητικό Συμβούλιο του συναδέλφου Σταύρου Χαρίτου από τον Συνδυασμό «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ», διότι δεν είχε τον απαιτούμενο, από το άρθρο 12 παρ. 1 του Καταστατικού, χρόνο ως τακτικό μέλος της ΕΣΗΕΑ.

ΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ
3 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
4 ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
5 ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ
9 ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
10 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
11 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ
12 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
13 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
14 ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΚΟΥΛΙΑ ΖΩΗ
16 ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
17 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
18 ΛΑΠΑΝΑΪΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
19 ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
20 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ
21 ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23 ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
24 ΜΠΑΪΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
25 ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
26 ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
27 ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
28 ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
29 ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
30 ΝΙΕΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
31 ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ
32 ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
33 ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ
34 ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
35 ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
36 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
37 ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
38 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΩ
39 ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
40 ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
41 ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ)
42 ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
43 ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
44 ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
45 ΦΟΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
46 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
47 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1 ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  • Δεν έγιναν δεκτές οι υποψηφιότητες για το Διοικητικό Συμβούλιο των συναδέλφων Αντώνιου Αναστασόπουλου και Ερατούς Κασίμη από τον Συνδυασμό «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ», διότι δεν είχαν τον απαιτούμενο, από το άρθρο 12 παρ. 1 του Καταστατικού, χρόνο ως τακτικά μέλη της ΕΣΗΕΑ.

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
2 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
3 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
4 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
5 ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ)
6 ΑΠΟΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
7 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΚΑ
8 ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9 ΑΧΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ
10 ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
11 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
12 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
13 ΒΕΪΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)
14 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ
15 ΒΟΥΡΒΟΥΛΗ ΓΚΕΛΛΥ (ΓΑΛΑΤΕΙΑ)
16 ΒΟΥΡΓΑΝΑ ΜΑΡΙΑ
17 ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
18 ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
20 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
22 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
23 ΔΕΜΕΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
24 ΔΗΜΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΚΗΣ)
25 ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
26 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
27 ΚΑΛΟΜΑΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
28 ΚΑΠΙΤΣΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
29 ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
30 ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
31 ΚΕΡΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
32 ΚΟΡΟΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
33 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
34 ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
35 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
36 ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ)
37 ΚΟΥΣΚΟΥΡΗ ΡΟΥΛΑ (ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ)
38 ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
39 ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
40 ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
41 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
42 ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
43 ΛΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
44 ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
45 ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
46 ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
47 ΜΑΛΙΣΙΩΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
48 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ
49 ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ
50 ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
51 ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
52 ΜΠΑΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ)
53 ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΡΗΣ
54 ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
55 ΜΠΟΤΑ ΕΛΕΝΗ
56 ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
57 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
58 ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
59 ΝΕΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
60 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
61 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
62 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
63 ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
64 ΝΩΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
65 ΠΑΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
66 ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΝΑΝΑ)
67 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
68 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΣΑ (ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ)
69 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
70 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
71 ΠΑΣΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
72 ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
73 ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
74 ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
75 ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
76 ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ
77 ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
78 ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
79 ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
80 ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
81 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
82 ΤΙΛΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
83 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
84 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
85 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ
86 ΤΡΟΥΠΗΣ ΚΙΜΩΝ
87 ΤΡΥΦΙΔΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ
88 ΤΣΑΚΙΤΖΙΑΝ ΚΡΙΚΟΡ
89 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
90 ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
91 ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
92 ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
93 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
94 ΤΣΙΤΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
95 ΤΣΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
96 ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
97 ΦΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
98 ΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
99 ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
100 ΧΑΒΕΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
101 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1 ΚΡΥΣΤΑΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
2 ΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΙV. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΡΤ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΑΓΓΟΥΡΗ ΤΖΙΝΑ
2 ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
4 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
5 ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
7 ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΡΗΣ)
8 ΒΑΛΣΑΜΗ ΜΕΤΑΞΙΑ
9 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
10 ΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11 ΒΟΡΙΝΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
12 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
13 ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ
14 ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ
15 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16 ΙΕΡΕΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17 ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ)
18 ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)
19 ΚΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
20 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
22 ΚΟΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23 ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24 ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
25 ΚΟΥΝΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
26 ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
27 ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
28 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
29 ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
30 ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
31 ΜΗΧΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ)
32 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
33 ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ)
34 ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ)
35 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
36 ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
37 ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
38 ΠΡΕΝΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
39 ΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
40 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
41 ΣΠΑΓΑΔΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)
42 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ)
43 ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
44 ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
45 ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
46 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΟΥΣΤΙΝΗ
47 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
48 ΧΟΧΛΑΚΗ ΑΝΝΑ

 β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1 ΔΗΜΗΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
3 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

V. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ)
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
5 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
8 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΛΙΝΤΑ)
9 ΓΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10 ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΜΕΜΗ
11 ΓΚΟΛΕΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
12 ΓΚΟΛΙΑ ΕΛΕΝΑ
13 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
14 ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ)
16 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
17 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
18 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ
19 ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
20 ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
21 ΚΑΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
22 ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
23 ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
24 ΚΟΛΟΜΒΑΤΣΟΣ ΑΡΗΣ
25 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
26 ΚΟΣΙΝΑ ΑΛΕΞΙΑ
27 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ
28 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
29 ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
30 ΜΟΣΙΑΛΟΣ (ΞΑΝΘΑΚΗΣ) ΧΡΗΣΤΟΣ
31 ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ
32 ΝΙΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
33 ΝΟΥΝΤΛ (ΚΑΛΦΑ) ΚΑΡΟΛΙΝΑ
34 ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ
35 ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ
36 ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
37 ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
38 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
39 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
40 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
41 ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
42 ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΜΕΡΟΠΗ
43 ΡΙΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
44 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
45 ΣΟΥΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
46 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
47 ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
48 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ
49 ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
50 ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
51 ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ
52 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
53 ΤΙΓΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
54 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
55 ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
56 ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ
57 ΧΟΪΔΑΣ ΦΑΡΑΝΔΟΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1 ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ
  • Δεν έγιναν δεκτές οι υποψηφιότητες για το Διοικητικό Συμβούλιο των συναδέλφων Ντίνας Καραμάνου και Νικόλαου Περδικάρη από τον Συνδυασμό «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ», διότι δεν είχαν τον απαιτούμενο, από το άρθρο 12 παρ. 1 του Καταστατικού, χρόνο ως τακτικά μέλη της ΕΣΗΕΑ.

VΙ. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ (FinancialCrimes, Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, Ανένταχτοι)»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΚΗΣ
4 ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5 ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
6 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ
7 ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
8 ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ
9 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
10 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ
11 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
12 ΠΑΠΑΞΕΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
13 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ
14 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
15 ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
16 ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
17 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
18 ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
19 ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ
20 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21 ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
22 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ
23 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
24 ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΡΗΣ

VΙΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΑΛΛΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2 ΑΝΑΝΔΡΑΝΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΑΝΔΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ
4 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5 ΓΑΡΟΦΑΛΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
6 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ
7 ΔΑΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
8 ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
10 ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
11 ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
12 ΚΑΒΟΥΡΙΑΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
13 ΚΑΖΑΝΤΗ ΚΑΤΕ
14 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
15 ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16 ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
17 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
18 ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
19 ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΙΑ
20 ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
21 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
22 ΛΑΜΠΡΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
23 ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24 ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
25 ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
26 ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
27 ΜΕΛΙΓΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28 ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
29 ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
31 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
32 ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
33 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
34 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
35 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
36 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
37 ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
38 ΡΟΖΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΕΛΕΑΝΑ
39 ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
40 ΡΟΥΣΤΑΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
41 ΣΕΡΒΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
42 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
43 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
44 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
45 ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
46 ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ
47 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
48 ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
49 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
50 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ
51 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1 ΔΕΔΕ ΣΟΦΙΑ
2 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

1 ΑΓΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
2 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
6 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)
7 ΖΑΡΚΑΔΑ ΜΑΙΡΗ
8 ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ
9 ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10 ΚΟΥΜΑΝΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
11 ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
12 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
13 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑ
14 ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15 ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ)
16 ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)
17 ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ)
18 ΦΡΥΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
19 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ (ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ)

Γ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2 ΑΞΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3 ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
4 ΔΑΜΟΦΛΗ ΒΕΡΑ
5 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
6 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
7 ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ

8 ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)
9 ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)
10 ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ
11 ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
12 ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ
13 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

Δ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

ΜΕΣΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
ALPHA 989 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ALPHA TV ΖΗΣΙΔΟΥ ΜΑΧΗ (ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ)
ANTENNA TV ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (BIBH)
  ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ESPRESSO ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ
EURONEWS ΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
MEGA ΤΟΥΜΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
NOVASPORTS ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
REAL ΝEWS ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
REAL FM ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)
STAR CHANNEL ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΗΝΑ 9,84 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΑΠΕ-ΜΠΕ ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
ΑΡΤ TV ΝΙΖΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΥΓΗ ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΗΜΑ FM 99,5 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΓΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΟΛΙΒΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ
Γ.Γ. ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ-Γ.Γ. ΜΕΣΩΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΒΑΛΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ (ΜΑΛΑΜΩ)
ΕΘΝΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΦΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94 FM ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Η ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΩΝ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
Η ΠΡΑΣΙΝΗ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΚΑΝΑΛΙ 1 (90,4 FM) ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΕΡΔΟΣ ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ
ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ 90,1 FM ΣΑΠΟΥΝΑ ΖΗΝΟΒΙΑ
ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Ρ/Σ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ ΣΤΡΕΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΣΚΑΪ TV ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΠΟΡ FM ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ 105,5 ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ)
ΤΟ ΒΗΜΑ ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΝΤΟΡΤΕΛ-ΠΟΥΛΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ: ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ-ΠΕΡΛΕΓΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ
  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ
  ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο