Το «αθλητικό» πανόραμα - Που θα δείτε τι, όλο το πρόγραμμα με μια ματιά

Το «αθλητικό» πανόραμα - Που θα δείτε τι, όλο το πρόγραμμα με μια ματιά

Ποδόσφαιρο στην Ελλάδα, ποδόσφαιρο σε όλη την Ευρώπη, Formula 1, βόλεϊ, αγώνες με μοτοσικλέτες και άλλα πολλά για όλα τα γούστα περιλαμβάνουν οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Δείτε αναλυτικά όλη την αθλητική δραστηριότητα της ημέρας.

08:35 OTE Sport 8, Βόλεϊ World Tour (Κίνα, μικρός τελικός ανδρών)

08:50 OTE Sport 7, Formula 1 GP Ιαπωνίας (Κατατακτήριες δοκιμές)

09:35 OTE Sport 8, Βόλεϊ World Tour (Κίνα, τελικός ανδρών)

09:55 OTE Sport 5, Moto 3 Ισπανία (3ες ελεύθερες δοκιμές)

10:50 OTE Sport 5, Moto GP Ισπανία (3ες ελεύθερες δοκιμές)

11:00 EUROSPORT 2, Πρωτάθλημα Αυστραλίας Προκριματικοί τελικών

11:50 OTE Sport 5, Moto 2 Ισπανία (3ες ελεύθερες δοκιμές)

13:30 OTE Sport 5, Moto 3 Ισπανία (Κατατακτήριες δοκιμές)

14:00 EUROSPORT 2, Τένις ATP 250 (Αγία Πετρούπολη, ημιτελικά )

14:00 NOVASPORTS 3, Ρωσικό Πρωτάθλημα ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Λοκομοτίβ Μόσχας

14:00 OTE Sport 3, Γερμανία δεύτερη κατηγορία Πάντερμπορν - Ζανκτ Πάουλι

14:25 OTE Sport 5, Moto GP Ισπανία (4ες ελεύθερες δοκιμές)

14:45 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Τότεναμ - Μάντσεστερ Σίτι

15:00 NOVASPORTS 1, miniEURO 2015 Ημιτελικοί

15:05 OTE Sport 5, Moto GP Ισπανία (Κατατακτήριες δοκιμές)

16:00 OTE Sport 5, Moto 2 Ισπανία (Κατατακτήριες δοκιμές)

16:00 NOVASPORTS 2, Super League Καλλονή - Παναιτωλικός

16:00 EUROSPORT, Τένις ATP 250 (Αγία Πετρούπολη, ημιτελικά)

16:00 NOVASPORTS 3, Τένις ATP 250 (Μοσέλ, 1ος ημιτελικός)

16:30 OTE Sport 7, Γερμανικό Πρωτάθλημα Βόλφσμπουργκ - Ανόβερο

16:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Μάιντς - Μπάγερν Μονάχου

16:30 OTE Sport 6, Γερμανικό Πρωτάθλημα Στουτγάρδη - Γκλάντμπαχ

16:30 OTE Sport 4, Γερμανικό Πρωτάθλημα Βέρντερ - Μπάγερ Λεβερκούζεν

17:00 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Λέστερ - Άρσεναλ

17:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπαρτσελόνα - Λας Πάλμας

18:00 OTE Sport 8, Football League ΑΕΛ - Λαμία

18:15 NOVASPORTS 1, Super League Ηρακλής - Ξάνθη

18:30 NOVASPORTS 4, Γαλλικό Πρωτάθλημα Ναντ - Παρί Σεν Ζερμέν

19:00 NOVASPORTS 3, Τένις ATP 250 (Μοσέλ, 2ος ημιτελικός)

19:00 NOVASPORTS 6, Ρωσικό Πρωτάθλημα Σπαρτάκ Μόσχας - Ζενίτ

19:00 OTE Sport 7, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ρόμα - Κάρπι

19:15 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ρεάλ Μαδρίτης - Μάλαγα

19:15 OTE Sport 6, Αγώνας μπάσκετ Σάσαρι - Ρέτζο Εμίλια (Supercopa, 1ος ημιτελικός)

19:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Αμβούργο - Σάλκε

19:30 OTE Sport 4, Φιλικό Μπάσκετ ΑΕΚ - Σκάιλαϊνερς

19:30 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Νιουκάστλ - Τσέλσι

20:30 NOVASPORTS 2, Super League Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα

20:30 NOVASPORTS 4, miniEURO 2015 Μικρός τελικός

20:45 NOVASPORTS 7, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Άγιαξ - Χρόνινχεν

21:00 EUROSPORT 2, Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS) Τορόντο - Σικάγο Φάιερ

21:00 NOVASPORTS 1, Γαλλικό Πρωτάθλημα Μπορντό - Λιόν

21:30 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Βιγιαρεάλ - Ατλέτικο Μαδρίτης

21:30 OTE Sport 7, Ισπανικό Πρωτάθλημα Σεβίλλη - Ράγιο Βαγιεκάνο

21:45 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Νάπολι - Γιουβέντους

21:45 NOVASPORTS 3, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Αϊντχόφεν - Ναϊμέχεν

21:45 OTE Sport 6, Αγώνας μπάσκετ Αρμάνι Μιλάνο - Βενέτσια (Supercopa, 2ος ημιτελικός)

22:00 NOVASPORTS 4, miniEURO 2015 Τελικός

22:45 NOVASPORTS 7, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Μποαβίστα - Σπόρτινγκ

23:05 OTE Sport 8, Ισπανικό Πρωτάθλημα Έιμπαρ – Θέλτα

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο