Όλες οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου

Όλες οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου

Το μπασκετικό ντέρμπι ΑΕΚ - ΠΑΟΚ για το πρωτάθλημα Basket League, ξεχωρίζει από το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

07:25 OTE Sport 5, Moto GP Μοτέγκι (4ες ελεύθερες δοκιμές)

07:30 OTE Sport 7, Τένις ATP 500 (Όπεν Κίνας, 1ος ημιτελικός)

08:05 OTE Sport 5, Moto GP Μοτέγκι (Κατατακτήριες)

09:00 OTE Sport 5, Moto 2 Μοτέγκι (Κατατακτήριες)

11:50 OTE Sport 5, Formula 1 GP Ρωσίας (3ες ελεύθερες δοκιμές)

14:15 EUROSPORT, Ποδηλασία Γύρος του Άμπου Ντάμπι (3ο ετάπ)

14:30 OTE Sport 6, Τένις ATP 500 (Όπεν Κίνας, 2ος ημιτελικός)

14:50 OTE Sport 5, Formula 1 GP Ρωσίας (κατατακτήριες δοκιμές)

15:00 ΕΡΤ2, Χάντμπολ Φοίβος Συκεών - ΑΕΚ

16:00 OTE Sport 3, Football League Παναιγιάλειος - ΑΕΛ

16:00 NOVASPORTS 1, Μπάσκετ γυναικών Παναθηναϊκός - Πρωτέας Βούλας

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Καβάλα - Λαύριο

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Ρέθυμνο - Απόλλων Πατρών

17:00 OTE Sport 8, Χάντμπολ Κίελτσε - Κρίστιανσαντ

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Κόροιβος - Τρίκαλα

18:00 OTE Sport 4, Basket League ΑΕΚ - ΠΑΟΚ

18:30 NOVASPORTS 1, Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου Πανθρακικός - Γαλατάσαραϊ

19:00 OTE Sport 2, Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος, Αζερμπαϊτζάν - Ιταλία

19:00 OTE Sport 7, Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος Νορβηγία - Μάλτα

19:00 OTE Sport 3, Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος Ισλανδία - Λετονία

19:00 OTE Sport 1, Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος Καζακστάν - Ολλανδία

21:45 OTE Sport 1, Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος Ισραήλ - Κύπρος

21:45 OTE Sport 8, Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος Ανδόρα - Βέλγιο

21:45 OTE Sport 7, Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος Βοσνία/Ερζεγοβίνη - Ουαλία

21:45 OTE Sport 3, Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος Κροατία - Βουλγαρία

21:45 OTE Sport 2, Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος Τσεχία - Τουρκία

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο