Το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας - Όλες οι μεταδόσεις

Το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας - Όλες οι μεταδόσεις

Το ντέρμπι της Σούπερ Λίγκας μεταξύ Ολυμπιακού και ΑΕΚ (20:30) ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

07:05 OTE Sport 5, Moto GP Αυστραλία, Κατατακτήριες δοκιμές

08:00 OTE Sport 5, Moto 2 Αυστραλία, Κατατακτήριες δοκιμές

10:30 EUROSPORT, Ποδηλασία Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα: 3η μέρα, Grenchen/Ελβετία

11:30 OTE Sport 6, Τένις ATP Masters: Σαγκάη, ημιτελικά

13:30 OTE Sport 4, NBA Φλαμένγκο - Ορλάντο Μάτζικ (Global Games)

14:00 OTE Sport 3, Γερμανία δεύτερη κατηγορία Ουνιόν Βερολίνου - Ζανκτ Πάουλι

14:00 NOVASPORTS 2, Ρωσικό Πρωτάθλημα ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ουράλ

14:45 EUROSPORT, Τένις WTA Tour: Λιντς, ημιτελικά

14:45 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Τότεναμ - Λίβερπουλ

15:00 OTE Sport 6, Τένις ATP Masters: Σαγκάη, ημιτελικά

15:00 ΕΡΤ2, Χάντμπολ ΠΑΟΚ - Διομήδης Άργους

16:00 NOVASPORTS 3, Super League Πλατανιάς - Πανθρακικός

16:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Βέρντερ - Μπάγερν Μονάχου

16:30 OTE Sport 5, Γερμανικό Πρωτάθλημα Βόλφσμπουργκ - Χόφενχαϊμ

16:30 OTE Sport 8, Γερμανικό Πρωτάθλημα Σάλκε - Χέρτα

16:30 OTE Sport 4, Γερμανικό Πρωτάθλημα Αμβούργο - Μπάγερ Λεβερκούζεν

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Αρκαδικός - Άρης

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League ΠΑΟΚ - Κηφισιά

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Απόλλων Πατρών - Κόροιβος

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Κολοσσός - Ρέθυμνο

17:00 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Έβερτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

17:00 NOVASPORTS 1, Basket League Τρίκαλα - Καβάλα

17:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ρεάλ Μαδρίτης - Λεβάντε

18:00 NOVASPORTS 4, Γαλλικό Πρωτάθλημα Μπαστιά - Παρί Σεν Ζερμέν

18:00 OTE Sport 7, Football League ΑΕΛ - Εργοτέλης

18:15 NOVASPORTS 3, Super League Πανιώνιος - ΑΕΛ Καλλονής

18:30 EUROSPORT, Ποδηλασία Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα: 3η μέρα, Grenchen/Ελβετία

19:00 OTE Sport 6, Χάντμπολ Κίελτσε - Μπαρτσελόνα (Champions League)

19:00 OTE Sport 4, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ρόμα - Έμπολι

19:15 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Έιμπαρ - Σεβίλλη

19:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Γκλάντμπαχ

19:30 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Γουότφορντ - Άρσεναλ

20:30 NOVASPORTS 1, Super League Ολυμπιακός - ΑΕΚ

20:45 NOVASPORTS 2, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Χεράκλες - Άγιαξ

21:00 EUROSPORT 2, Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS) Τορόντο - Κολούμπους

21:30 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπαρτσελόνα - Ράγιο Βαγιεκάνο

21:45 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Τορίνο - Μίλαν

21:45 NOVASPORTS 3, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Αϊντχόφεν - Εξέλσιορ

23:00 EUROSPORT 2, Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων Νιγηρία - ΗΠΑ

23:00 OTE Sport 7, Ισπανικό Πρωτάθλημα Βαλένθια - Μάλαγα

23:05 OTE Sport 8, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπέτις - Εσπανιόλ

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο