Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Η μάχη της Θεσσαλονίκης μεταξύ Ηρακλή και ΠΑΟΚ για το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

07:30 OTE Sport 5, Moto GP Αυστραλία

09:00 OTE Sport 7, Τένις WTA Tour: Τιαντζίν, τελικός

10:15 EUROSPORT, Μαραθώνιος Άμστερνταμ

11:00 EUROSPORT 2, Ποδηλασία Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα: 4η μέρα, Grenchen/Ελβετία, 11:30 OTE Sport 6 Τένις ATP Masters: Σαγκάη, τελικός

13:00 OTE Sport 4, Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ Τορίνο - Βενέτσια

13:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Βιγιαρεάλ - Θέλτα

13:30 NOVASPORTS 2, Ρωσικό Πρωτάθλημα Σπαρτάκ Μόσχας - Λοκομοτίβ Μόσχας

13:30 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπολόνια - Παλέρμο

14:00 OTE Sport 7, Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ Μπιλμπάο - Γκραν Κανάρια

14:30 OTE Sport 3, Γερμανία δεύτερη κατηγορία Μπόχουμ - Λειψία

15:00 NOVASPORTS 1, Γαλλικό Πρωτάθλημα Μαρσέιγ - Λοριάν

15:00 EUROSPORT, Τένις WTA Tour: Λιντς, τελικός

15:30 NOVASPORTS 4, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Χέρενφεν - Φέγενορντ

16:00 OTE Sport 6, Ιταλικό Πρωτάθλημα Σασουόλο - Λάτσιο

16:00 NOVASPORTS 2, Super League Βέροια - Ατρόμητος

16:00 OTE Sport 8, Ιταλικό Πρωτάθλημα Τζένοα - Κιέβο

16:00 OTE Sport 7, Ιταλικό Πρωτάθλημα Βερόνα - Ουντινέζε

16:00 OTE Sport 4, Ιταλικό Πρωτάθλημα Νάπολι - Φιορεντίνα

16:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Κολωνία - Ανόβερο

17:00 NOVASPORTS 3, Basket League Λαύριο - ΑΕΚ

17:00 ΕΡΤ2, Α1 Βόλεϊ Γυναικών Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Ολυμπιακός

17:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ρεάλ Σοθιεδάδ - Ατλέτικο Μαδρίτης

17:45 EUROSPORT 2, Ποδηλασία Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα: 4η μέρα, Grenchen/Ελβετία 

18:00 OTE Sport 6, Χάντμπολ Πιβοβάρνα - Παρί Σεν Ζερμέν (Champions League)

18:00 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Νιουκάστλ - Νόριτς

18:15 NOVASPORTS 4, Super League Λεβαδειακός - Παναιτωλικός

18:15 NOVASPORTS 2, Super League Αστέρας Τρίπολης - Ξάνθη

18:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Στουτγάρδη - Ίνγκολσταντ

19:15 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Χετάφε - Λας Πάλμας

20:30 NOVASPORTS 1, Super League Ηρακλής - ΠΑΟΚ

21:30 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ντεπορτίβο Λα Κορούνια - Αθλέτικ Μπιλμπάο

21:45 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ίντερ - Γιουβέντους

22:00 EUROSPORT 2, Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων Αυστραλία - Γερμανία

22:00 NOVASPORTS 2, Γαλλικό Πρωτάθλημα Ρεν - Νις

22:30 EUROSPORT 2, Ποδηλασία 6 day London: 1η μέρα, Λονδίνο

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο