Το αθλητικό «μενού» της ημέρας - Οι μεταδόσεις σε όλα τα αθλήματα

Το αθλητικό «μενού» της ημέρας - Οι μεταδόσεις σε όλα τα αθλήματα

Η μάχη μεταξύ ΑΕΚ και Ηρακλή για τη Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

07:30 OTE Sport 5, Moto 3 Μαλαισία (κατατακτήριες δοκιμές)

08:25 OTE Sport 5, Moto GP Μαλαισία (4ες ελεύθερες δοκιμές)

09:05 OTE Sport 5, Moto GP Μαλαισία (κατατακτήριες δοκιμές)

10:00 OTE Sport 5, Moto 2 Μαλαισία (κατατακτήριες δοκιμές)

10:30 OTE Sport 7, Formula E ΠεκίνοΚΟΥΠΟΝΙ

14:00 OTE Sport 3, Γερμανία δεύτερη κατηγορία Καρλσρούη - Κάιζερσλαουτερν

14:00 NOVASPORTS 4, Τένις ATP 250 (Στοκχόλμη, ημιτελικά)

15:00 NOVASPORTS 1, Super League Καλλονή - Λεβαδειακός

15:00 OTE Sport 6, Τένις ATP 500 (Βιέννη, ημιτελικά)

15:00 ΕΡΤ2, Χάντμπολ Φίλιππος Βέροιας - ΑΕΚ

15:00 OTE Sport 1, Football League Εργοτέλης - Παναιγιάλειος

15:30 OTE Sport 8, Τένις ATP 250 (Kremlin Cup, 1ος ημιτελικός)

16:00 NOVASPORTS 3, Μπάσκετ γυναικών Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

16:00 EUROSPORT, Τένις WTA Tour (Λουξεμβούργο, ημιτελικά)

16:00 OTE Sport 4, Basket League ΑΕΚ - Τρίκαλα

16:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Μπάγερν Μονάχου - Κολωνία

16:30 OTE Sport 7, Γερμανικό Πρωτάθλημα Μπάγερ Λεβερκούζεν - Στουτγάρδη

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Κηφισιά - Λαύριο

17:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Θέλτα - Ρεάλ Μαδρίτης

17:00 ΕΡΤ2, Α2 ανδρών Εθνικός - Προμηθέας

17:00 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Γουέστ Χαμ - Τσέλσι

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Καβάλα - Κόροιβος

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Απόλλων Πατρών - Κολοσσός

17:15 NOVASPORTS 1, Super League Παναιτωλικός - Πλατανιάς

17:50 OTE Sport 5, Formula 1 GP ΗΠΑ (3ες ελεύθερες δοκιμές)

18:00 OTE Sport 8, Football League Απόλλων Σμύρνης - Λάρισα

19:00 OTE Sport 7, Ιταλικό Πρωτάθλημα Κάρπι - Μπολόνια

19:15 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Γρανάδα - Μπέτις

19:30 NOVASPORTS 2, Super League ΑΕΚ - Ηρακλής

19:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ίνγκολσταντ - Χέρτα

19:30 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Άρσεναλ - Έβερτον

20:45 NOVASPORTS 3, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Τβέντε - Αϊντχόφεν

20:50 OTE Sport 5, Formula 1 GP ΗΠΑ (Κατατακτήριες δοκιμές)

21:00 NOVASPORTS 4, Γαλλικό Πρωτάθλημα Γκαζελέκ Αζαξιό - Νις

21:00 NOVASPORTS 1, Basket League Άρης - ΠΑΟΚ

21:05 OTE Sport 7, Χάντμπολ Μπαρτσελόνα - Κόλντινγκ

21:30 OTE Sport 8, Βόλεϊ Τρεντίνο - Μόντενα

21:30 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Σεβίλλη - Χετάφε

21:45 EUROSPORT 2, Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων Μάλι - Ονδούρα

21:45 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Παλέρμο - Ίντερ

22:45 NOVASPORTS 3, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Βιτόρια Γκιμαράες - Ακαντέμικα

23:05 OTE Sport 7, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μάλαγα - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο