Το αθλητικό «μενού» της ημέρας - Όλες οι μεταδόσεις

Το αθλητικό «μενού» της ημέρας - Όλες οι μεταδόσεις

Το ματς του Ολυμπιακού στη Βέροια ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Το πρόγραμμα αναλυτικά:

13:30 NOVASPORTS 2, Ρωσικό Πρωτάθλημα ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ούφα

14:00 OTE Sport 3, Γερμανία δεύτερη κατηγορία Πάντερμπορν - FSV Φρανκφούρτης

14:45 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Τσέλσι - Λίβερπουλ

15:00 NOVASPORTS 3, Super League Λεβαδειακός - Πανιώνιος

15:30 OTE Sport 6, Τένις ATP 500 (Βασιλεία, ημιτελικά)

15:30 ΕΡΤ2, Ρυθμική Γυμναστική Παγκόσμιο πρωτάθλημα (Τελικοί οργάνων)

15:40 OTE Sport 8, Βόλεϊ Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων (μικρός τελικός)

16:00 NOVASPORTS 4, Τένις ATP 250 (Βαλένθια, 1ος ημιτελικός)

16:30 OTE Sport 7, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χέρτα - Γκλάντμπαχ

16:30 OTE Sport 4, Γερμανικό Πρωτάθλημα Σάλκε - Ίνγκολσταντ

16:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Βέρντερ - Ντόρτμουντ

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Καβάλα - Απόλλων Πατρών

17:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ρεάλ Μαδρίτης - Λας Πάλμας

17:00 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

17:00 NOVASPORTS 1, Basket League Κόροιβος - ΑΕΚ

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Αρκαδικός - Ρέθυμνο

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Τρίκαλα - Κηφισιά

17:15 NOVASPORTS 3, Super League Πλατανιάς - Καλλονή

17:50 OTE Sport 5, Formula 1 GP Μεξικού (3ες ελεύθερες δοκιμές)

18:00 NOVASPORTS 6, Γαλλικό Πρωτάθλημα Σεντ Ετιέν - Ρεμς

18:00 NOVASPORTS 7, Volley League Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ

19:00 OTE Sport 8, Βόλεϊ Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων (Τελικός)

19:00 OTE Sport 4, Ιταλικό Πρωτάθλημα Γιουβέντους - Τορίνο

19:00 ΕΡΤ2, Α2 ανδρών Περιστέρι - Κύμη

19:15 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Βαλένθια - Λεβάντε

19:15 OTE Sport 1, Ισπανικό Πρωτάθλημα Βιγιαρεάλ - Σεβίλλη

19:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Βόλφσμπουργκ - Μπάγερ Λεβερκούζεν

19:30 NOVASPORTS 1, Super League Βέροια - Ολυμπιακός

20:30 NOVASPORTS 6, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Μαντέιρα - Πόρτο

20:45 NOVASPORTS 2, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Άγιαξ - Ρόντα

20:50 OTE Sport 5, Formula 1 GP Μεξικού (Κατατακτήριες δοκιμές)

21:00 NOVASPORTS 3, Γαλλικό Πρωτάθλημα Τρουά - Λιόν

21:00 NOVASPORTS 4, Τένις ATP 250 (Βαλένθια, 2ος ημιτελικός)

21:30 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Χετάφε - Μπαρτσελόνα

21:45 NOVASPORTS 7, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ντε Γκράαφστσαπ - Αϊντχόφεν

21:45 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ίντερ - Ρόμα

22:45 NOVASPORTS 2, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Σπόρτινγκ - Εστορίλ

23:05 OTE Sport 7, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ρεάλ Σοσιεδάδ - Θέλτα

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο