Ντέρμπι στη Λεωφόρο - Όλες οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Ντέρμπι στη Λεωφόρο - Όλες οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Το ντέρμπι μεταξύ Παναθηναϊκού και ΑΕΚ για το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

07:30 EUROSPORT 2, Ποδηλασία Γύρος της λίμνης Ταϊχού, Κίνα

13:30 OTE Sport 7, Ιταλικό Πρωτάθλημα Φιορεντίνα - Φροζινόνε

13:30 NOVASPORTS 3, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ντεν Χάαχ - Φέγενορντ

14:00 OTE Sport 4, Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ Λαμποράλ Κούτσα - Γκραν Κανάρια

14:00 ΕΡΤ2, Βόλεϊ Γυναικών Άρης - Μαρκόπουλο

14:30 OTE Sport 3, Γερμανία δεύτερη κατηγορία Φράιμπουργκ - Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ

15:00 NOVASPORTS 2, Super League Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ

15:30 OTE Sport 6, Τένις ATP 500: Βασιλεία, τελικός

15:30 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Έβερτον - Σάντερλαντ

16:00 OTE Sport 5, Ιταλικό Πρωτάθλημα Τζένοα - Νάπολι

16:00 ΕΡΤ2, Ενόργανη Γυμναστική Παγκόσμιο πρωτάθλημα, Τελικοί οργάνων

16:00 OTE Sport 8, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ουντινέζε - Σασουόλο

16:00 OTE Sport 7, Ιταλικό Πρωτάθλημα Κάρπι - Βερόνα

16:00 NOVASPORTS 4, Τένις ATP 250: Βαλένθια, τελικός

16:30 EUROSPORT, Μαραθώνιος Νέας Υόρκης

16:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Στουτγάρδη - Ντάρμσταντ

17:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Εσπανιόλ - Γρανάδα

17:00 NOVASPORTS 3, Basket League Παναθηναϊκός - Κολοσσός

17:15 NOVASPORTS 2, Super League ΠΑΣ Γιάννινα - Πανθρακικός

17:15 NOVASPORTS 6, Super League Ξάνθη - Παναιτωλικός

18:00 OTE Sport 8, Football League ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου

18:00 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Σαουθάμπτον - Μπόρνμουθ

18:15 OTE Sport 7, Χάντμπολ Φούχσε - Κίελο (Γερμανία)

18:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Αμβούργο - Ανόβερο

19:00 OTE Sport 6, Super League Βερόνα - Μόντενα

19:00 OTE Sport 4, Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ Σαραγόσα - Ρεάλ Μαδρίτης

19:15 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Σπόρτινγκ Χιχόν - Μάλαγα

19:30 NOVASPORTS 1, Super League Παναθηναϊκός - ΑΕΚ

20:45 EUROSPORT 2, Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων Προημιτελικά

21:00 OTE Sport 5, Formula 1 GP Μεξικού

21:00 ALPHA, Formula 1 GP Μεξικού

21:30 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπέτις - Αθλέτικ Μπιλμπάο

21:45 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Λάτσιο - Μίλαν

22:00 EUROSPORT, Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS) Προημιτελικός Play-off, 1ος αγώνας

22:00 NOVASPORTS 2, Γαλλικό Πρωτάθλημα Ναντ - Μαρσέιγ

22:30 OTE Sport 4, NBA Μπόστον Σέλτικς - Σαν Αντόνιο Σπερς

23:45 EUROSPORT 2, Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων Προημιτελικά

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο