Στο Περιστέρι τα βλέμματα - Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Στο Περιστέρι τα βλέμματα - Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Ο αγώνας του Ατρόμητου με τον Παναθηναϊκό για τη Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Δείτε αναλυτικά:

07:30 EUROSPORT 2, Ποδηλασία Γύρος της λίμνης Ταϊχού, Κίνα

07:30 OTE Sport 5, Formula E Μαλαισία

09:55 OTE Sport 5, Moto 3 Βαλένθια, 3ες ελεύθερες δοκιμές

09:55 OTE Sport 5, Moto GP Βαλένθια, 3ες ελεύθερες δοκιμές

11:50 OTE Sport 5, Moto 2 Βαλένθια, 3ες ελεύθερες δοκιμές

13:30 OTE Sport 5, Moto 3 Βαλένθια, Κατατακτήριες δοκιμές

14:00 OTE Sport 3, Γερμανία δεύτερη κατηγορία Ντούισμπουργκ - Φράιμπουργκ

14:25 OTE Sport 5, Moto GP Βαλένθια, 4ες ελεύθερες δοκιμές

14:45 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Μπόρνμουθ - Νιουκάστλ

15:00 OTE Sport 6, Τένις ATP Masters (Παρίσι, ημιτελικά)

15:00 NOVASPORTS 3, Super League Πανιώνιος - Πλατανιάς

15:05 OTE Sport 5, Moto GP Βαλένθια, Κατατακτήριες δοκιμές

16:00 OTE Sport 5, Moto 2 Βαλένθια, Κατατακτήριες δοκιμές

16:00 NOVASPORTS 4, Κολύμβηση FINA World Cup

16:30 OTE Sport 8, Γερμανικό Πρωτάθλημα Μπάγερ Λεβερκούζεν - Κολονία

16:30 OTE Sport 7, Γερμανικό Πρωτάθλημα Μάιντς - Βόλφσμπουργκ

16:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Μπάγερν Μονάχου - Στουτγάρδη

16:30 OTE Sport 4, Basket League ΑΕΚ - Καβάλα

17:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Θέλτα - Βαλένθια

17:00 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Μπρομ

17:00 ΕΡΤ2, Α2 ανδρών Παγκράτι - Δόξα Λευκάδας

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Άρης - Τρίκαλα

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Κολοσσός - Αρκαδικός

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Κηφισιά - Κόροιβος

17:00 NOVASPORTS 3, Basket League Ρέθυμνο - ΠΑΟΚ

17:00 ΕΡΤ1, Μαραθώνιος Τελετή έναρξης

17:15 NOVASPORTS 1, Super League Καλλονή - Ξάνθη

18:00 NOVASPORTS 6, Γαλλικό Πρωτάθλημα Παρί Σεν Ζερμέν - Τουλούζ

18:00 OTE Sport 6, Τένις ATP Masters (Παρίσι, ημιτελικά)

18:00 NOVASPORTS 7, Volley League Ηρακλής - Ολυμπιακός

19:00 OTE Sport 8, Ιταλικό Πρωτάθλημα Βερόνα - Μπολόνια

19:15 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Λεβάντε - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια

19:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ντάρμσταντ - Αμβούργο

19:30 NOVASPORTS 2, Super League Ατρόμητος - Παναθηναϊκός

19:30 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Στόουκ - Τσέλσι

20:00 FOX Sports, NHL Buffalo - Vancouver

21:00 NOVASPORTS 3, Γαλλικό Πρωτάθλημα Λιλ - Μπαστιά

21:30 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Έιμπαρ - Χετάφε

21:30 OTE Sport 7, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ράγιο Βαγιεκάνο - Γρανάδα

21:45 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μίλαν - Αταλάντα

22:45 NOVASPORTS 1, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Γκιμαράες - Νασιονάλ Μαντέιρα

23:05 OTE Sport 8, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μάλαγα – Μπέτις

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο