Στο ΟΑΚΑ τα βλέμματα - Όλο το αθλητικό πρόγραμμα

Στο ΟΑΚΑ τα βλέμματα - Όλο το αθλητικό πρόγραμμα

Ο αγώνας της ΑΕΚ με τον Αστέρα Τρίπολης στο ΟΑΚΑ ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

07:30 EUROSPORT 2, Ποδηλασία Γύρος της λίμνης Ταϊχού (Κίνα)

07:30 ΕΡΤ1, Μαραθώνιος Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας

11:45 OTE Sport 5, Moto 3 Βαλένθια

12:30 OTE Sport 4, Basket League Ολυμπιακός - Λαύριο

13:00 OTE Sport 8, Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ Πιστόια - Καντού

13:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Αθλέτικ Μπιλμπάο - Εσπανιόλ

13:05 OTE Sport 5, Moto 2 Βαλένθια

13:30 OTE Sport 7, Ιταλικό Πρωτάθλημα Τορίνο - Ίντερ

14:00 OTE Sport 6, Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ Μούρθια - Μπιλμπάο

14:30 OTE Sport 3, Γερμανία δεύτερη κατηγορία Λειψία - Κάιζερσλαουτερν

14:30 OTE Sport 5, Moto GP Βαλένθια

15:00 ΕΡΤ2, Χάντμπολ Ελλάδα - Κύπρος (Προκριματικά παγκοσμίου πρωταθλήματος)

15:00 NOVASPORTS 2, Super League Ολυμπιακός - Ηρακλής

15:00 OTE Sport 2, Football League Απόλλων Σμύρνης - Εργοτέλης

15:30 NOVASPORTS 4, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Φέγενορντ - Άγιαξ

15:30 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Άστον Βίλα - Μάντσεστερ Σίτι

16:00 OTE Sport 8, Ιταλικό Πρωτάθλημα Παλέρμο - Κιέβο

16:00 OTE Sport 6, Τένις ATP Masters (Παρίσι, τελικός)

16:00 OTE Sport 4, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ρόμα - Λάτσιο

16:00 OTE Sport 7, Ιταλικό Πρωτάθλημα Έμπολι - Γιουβέντους

16:00 NOVASPORTS 7, Μπάσκετ γυναικών Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ

16:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ντόρτμουντ - Σάλκε

17:00 ΕΡΤ2, Βόλεϊ Γυναικών Πορφύρας - Άρης

17:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπαρτσελόνα - Βιγιαρεάλ

17:15 NOVASPORTS 2, Super League ΠΑΟΚ - Πανθρακικός

17:15 NOVASPORTS 3, Super League Λεβαδειακός - Βέροια

18:00 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Άρσεναλ - Τότεναμ

18:00 OTE Sport 8, Αγγλικό Πρωτάθλημα Λίβερπουλ - Κρίσταλ Πάλας

18:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Άουγκσμπουργκ - Βέρντερ

18:30 NOVASPORTS 7, Ρωσικό Πρωτάθλημα Λοκομοτίβ Μόσχας - Ζενίτ

19:00 OTE Sport 6, Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ Εστουδιάντες - Ρεάλ Μαδρίτης

19:00 OTE Sport 7, Ιταλικό Πρωτάθλημα Νάπολι - Ουντινέζε

19:15 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ατλέτικο Μαδρίτης - Σπόρτινγκ Χιχόν

19:30 NOVASPORTS 1, Super League ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης

20:15 NOVASPORTS 3, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Πόρτο - Σετούμπαλ

21:30 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Σεβίλλη - Ρεάλ Μαδρίτης

21:45 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Σαμπντόρια - Φιορεντίνα

22:00 NOVASPORTS 4, Γαλλικό Πρωτάθλημα Μπορντό - Μονακό

22:00 EUROSPORT, Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS) Προημιτελικός Play-off, 2ος αγώνας

22:00 OTE Sport 5, Moto GP Γκαλά

22:00 NOVASPORTS 2, Γαλλικό Πρωτάθλημα Λιόν - Σεντ Ετιέν

22:30 OTE Sport 4, NBA Κλίβελαντ Καβαλίερς - Ιντιάνα Πέισερς

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο