Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Ο αγώνας του Παναθηναϊκού στη Θεσσαλονίκη κόντρα στον Ηρακλή, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα, του ελληνικού πρωταθλήματος.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

09:45 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο HS 142, Ruka/Φινλανδία

10:00 Eurosport 2, GP3 1η κούρσα, Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα

11:00 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες 5χλμ - Ελεύθερη τεχνική, Ruka

11:30 Eurosport 2, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Τελικός ανδρών

11:50 OTE Sport 5 HD, Formula 1: GP Άμπου Ντάμπι 3ες ελεύθερες δοκιμές

12:45 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες 10χλμ - Ελεύθερη τεχνική, Ruka

14:00 OTE Sport 3 HD, Πάντερμπορν - Μόναχο 1860 Bundesliga 2

14:45 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ Gundersen Ατομικό, Φινλανδία

14:50 OTE Sport 5 HD, Formula 1: GP Άμπου Ντάμπι Κατατακτήριες δοκιμές

15:00 Novasports 3, Ατρόμητος – Πανθρακικός Super League

15:00 Eurosport 2, UK Championship 1η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο

16:30 Novasports 4, Τέρεκ – Ζενίτ Πρωτάθλημα Ρωσίας

16:30 OTE Sport 8 HD, Ανόβερο – Ίνγκολσταντ Bundesliga

16:30 OTE Sport 7 HD, Μάιντς - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

16:30 OTE Sport 6 HD, Χόφενχαϊμ – Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30 OTE Sport 5 HD, Βέρντερ – Αμβούργο Bundesliga

16:30 OTE Sport 3 HD, Μπάγερν Μονάχου – Χέρτα Bundesliga

16:45 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 142 Ανδρών - Ruka

17:00 OTE Sport 1 HD, Μάντσεστερ Σίτι – Σαουθάμπτον Premier League

17:00 ΕΡΤ2, Δόξα Λευκάδας – Προμηθέας Α2 ανδρών

17:00 Novasports 2, Κηφισιά - Απόλλων Πατρών Basket League

17:00 Novasports 2, Κόροιβος – Ρέθυμνο Basket League

17:00 Novasports 2, ΠΑΟΚ – Αρκαδικός Basket League

17:00 Novasports 2, Τρίκαλα – Κολοσσός Basket League

17:00 OTE Sport 4 HD, ΑΕΚ – Άρης Basket League

17:00 OTE Sport 2 HD, Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga

17:15 Novasports 1, Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα Super League

18:00 Novasports 3, Παμβοχαϊκός – Ολυμπιακός Volley League

18:00 Novasports 7, Παρί Σεν Ζερμέν – Τρουά Ligue 1

18:45 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική Κατάβαση γυναικών, Κούρσα 1

19:00 OTE Sport 7 HD, Παναχαϊκή – ΑΕΛ Football League

19:00 OTE Sport 3 HD, Τορίνο – Μπολόνια Serie A

19:00 FOX Sports, Louisiana Tech Bulldogs - Southern Miss Golden Eagles NCAA

19:15 OTE Sport 2 HD, Ατλέτικο Μαδρίτης – Εσπανιόλ La Liga

19:30 OTE Sport 1 HD, Λέστερ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

19:30 Novasports 2, Ηρακλής – Παναθηναϊκός Super League

19:30 Novasports 4, Ολυμπιακός - Πριμόριε Ριέκα Champions League

20:15 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη Κατάβαση ανδρών

20:45 Novasports 7, Εξέλσιορ – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:00 Novasports 1, Ναντ – Μπαστιά Ligue 1

21:30 OTE Sport 2 HD, Μάλαγα – Γρανάδα La Liga

21:45 OTE Sport 1 HD, Μίλαν – Σαμπντόρια Serie A

22:00 Eurosport 2, Revolution Series Διεθνείς Αγώνες, Γλασκόβη

22:00 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική Κατάβαση γυναικών, Κούρσα 2

22:45 Novasports 3, Τοντέλα – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:00 OTE Sport 7 HD, Λας Πάλμας - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga

23:00 FOX Sports, Kansas Jayhawks - Kansas State Wildcats NCAA

23:05 OTE Sport 6 HD, Θέλτα - Σπόρτινγκ Χιχόν La Liga

23:15 Eurosport 1, Παγκόσμιο πρωτάθλημα Ανδρες, Κατηγορία +105 κιλών

01:30 Eurosport 1, Παγκόσμιο πρωτάθλημα Γυναίκες, Κατηγορία +75 κιλών

02:00 FOX Sports, Pittsburgh Penguins - Edmonton Oilers NHL

03:30 OTE Sport 4 HD, Σαν Αντόνιο Σπερς - Ατλάντα Χοκς ΝΒΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο