Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Ο αγώνας του Ολυμπιακού κόντρα στον Αστέρα Τρίπολης ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

08:00 Eurosport 2, ISU Grand Prix - NHK Trophy Γκαλά

09:45 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο HS 142, Ruka/Φινλανδία

11:00 Eurosport 2, GP3 2η κούρσα, Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα

11:00 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες 10χλμ Κλασσικό, Ruka

11:45 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο 1η κούρσα ανδρών, Innsbruck/Αυστρία

12:15 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες 15χλμ Κλασσικό, Ruka

12:45 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο 2η κούρσα ανδρών, Innsbruck/Αυστρία

13:00 OTE Sport 4 HD, Μπρίντιζι – Βαρέζε Serie A

13:00 OTE Sport 2 HD, Χετάφε – Βιγιαρεάλ La Liga

13:45 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ Gundersen ατομικό, Ruka

14:00 OTE Sport 6 HD, Σαραγόσα - Λαμποράλ Κούτσα Liga Endesa

14:00 OTE Sport 1 HD, Τότεναμ – Τσέλσι Premier League

14:30 OTE Sport 3 HD, Ζανκτ Πάουλι – Νυρεμβέργη Bundesliga 2

14:45 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μικτή σκυταλοδρομία, Ostersund

15:00 Novasports 2, ΑΕΚ – Παναιτωλικός Super League

15:00 Eurosport 2, UK Championship 2η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο

15:00 ALPHA, Formula 1: GP Άμπου Ντάμπι

15:00 OTE Sport 5 HD, Formula 1: GP Άμπου Ντάμπι 

15:30 Novasports 7, Τσβόλε – Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

16:00 OTE Sport 6 HD, Κιέβο – Ουντινέζε Serie A

16:00 OTE Sport 8 HD, Τζένοα – Κάρπι Serie A

16:00 OTE Sport 7 HD, Φροζινόνε – Βερόνα Serie A

16:00 OTE Sport 4 HD, Ρόμα – Αταλάντα Serie A

16:05 OTE Sport 1 HD, Γουέστ Χαμ - Γουέστ Μπρομ Premier League

16:15 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μικτή σκυταλοδρομία, Ostersund

16:30 OTE Sport 3 HD, Ντόρτμουντ – Στουτγάρδη Bundesliga

17:00 ΕΡΤ2,Άρης – Πανναξιακός Α1 γυναικών

17:00 Novasports 3, Καβάλα – Ολυμπιακός Basket League

17:00 OTE Sport 2 HD, Έιμπαρ - Ρεάλ Μαδρίτης La Liga

17:15 Novasports 2, Λεβαδειακός – Ξάνθη Super League

17:15 Novasports 4, Πλατανιάς – Βέροια Super League

17:45 Novasports 6, Αϊντχόφεν – Άλκμααρ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

18:00 Novasports 7, ΠΑΟΚ – Κηφισιά Volley League

18:15 OTE Sport 7 HD, Νόριτς – Άρσεναλ Premier League

18:15 OTE Sport 1 HD, Λίβερπουλ – Σουόνσι Premier League

18:30 OTE Sport 3 HD, Μπάγερ Λεβερκούζεν – Σάλκε Bundesliga

18:45 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική Κατάβαση γυναικών, Κούρσα 1

19:00 OTE Sport 5 HD, Παγκόσμιο πρωτάθλημα FIA Rallycross Αργεντινής 

19:00 OTE Sport 8 HD, Έμπολι – Λάτσιο Serie A

19:15 OTE Sport 2 HD, Ράγιο Βαγιεκάνο - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga

19:30 Novasports 1, Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης Super League

20:00 OTE Sport 6 HD, Μπιλμπάο - Ρεάλ Μαδρίτης Liga Endesa

20:00 FOX Sports, Atlanta Falcons - Minnesota Vikings NFL

20:00 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Super-G ανδρών, Lake Louise/Καναδάς

21:00 Eurosport 2, UK Championship 2η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο

21:30 OTE Sport 2 HD, Σεβίλλη – Βαλένθια La Liga

21:45 OTE Sport 1 HD, Παλέρμο – Γιουβέντους Serie A

21:45 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική Κατάβαση γυναικών, Κούρσα 2

22:00 Novasports 2,Μαρσέιγ – Μονακό Ligue 1

22:30 OTE Sport 4 HD, Λος Άντζελες Κλίπερς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς ΝΒΑ

23:30 FOX Sports, Seattle Seahawks - Pittsburgh Steelers NFL

00:00 Eurosport 1, MLS Play off - Ημιτελικός, 2ος αγώνας

01:00 OTE Sport 4 HD, Τορόντο Ράπτορς - Φίνιξ Σανς ΝΒΑ

02:30 Eurosport 1, MLS Play off - Ημιτελικός, 2ος αγώνας

03:30 FOX Sports, Denver Broncos - New England Patriots

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο