Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Ο αγώνας του Ολυμπιακού κόντρα στον Πανθρακικό, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

09:45 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο HS 138, Lillehammer/Νορβηγία

11:00 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Σκίαθλον γυναικών, Lillehammer

12:00 Eurosport 2, Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ski Cross, Montafon/Αυστρία

12:00 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Σκίαθλον ανδρών, Lillehammer

13:30 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Σπριντ ανδρών, Ostersund

14:00 OTE Sport 3 HD, Φράιμπουργκ - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga 2

14:45 OTE Sport 1 HD, Στόουκ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League

15:00 Eurosport 2, UK Championship Ημιτελικά, York/Ηνωμένο Βασίλειο

15:00 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες, Lillehammer/Νορβηγία

15:00 Novasports 3, Αστέρας Τρίπολης – Ηρακλής Super League

15:00 ΕΡΤ2, Φίλιππος Βέροιας - Διομήδης Άργους Handball Premier

16:00 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Σπριντ γυναικών, Ostersund

16:00 OTE Sport 5 HD, Τορίνο – Ρόμα Serie A

16:30 OTE Sport 3 HD, Γκλάντμπαχ - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

16:30 OTE Sport 8 HD, Ίνγκολσταντ – Χόφενχαϊμ Bundesliga

16:30 OTE Sport 7 HD, Κολονία – Άουγκσμπουργκ Bundesliga 

16:30 OTE Sport 6 HD, Αμβούργο – Μάιντς Bundesliga

16:30 OTE Sport 4 HD, Χέρτα - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga

17:00 Novasports 2, Ρέθυμνο – Καβάλα Basket League

17:00 Novasports 2, Κολοσσός – Κόροιβος Basket League

17:00 OTE Sport 2 HD, Ρεάλ Μαδρίτης – Χετάφε La Liga

17:00 Novasports 2, Αρκαδικός – Λαύριο Basket League

17:00 Novasports 2, Άρης – Κηφισιά Basket League

17:00 Novasports 4, Απόλλων Πατρών – ΠΑΟΚ Basket League

17:00 OTE Sport 1 HD, Άρσεναλ – Σάντερλαντ Premier League

17:15 Novasports 1, Ξάνθη – Πλατανιάς Super League

17:30 ΕΡΤ2, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 25άρας 4η μέρα

17:45 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 138 ανδρών, Νορβηγία

18:00 Novasports 6, Λιόν – Ανζέρ Ligue 1

18:00 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο 1η κούρσα γυναικών, Lake Placid/ΗΠΑ

18:00 Novasports 3, Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Α1 γυναικών

18:30 OTE Sport 7 HD, Σέγκεντ - Ράιν Νέκαρ Λέβεν Champions League

19:00 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο 2η κούρσα γυναικών, Lake Placid/ΗΠΑ

19:15 OTE Sport 2 HD, Γρανάδα - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

19:30 OTE Sport 1 HD, Τσέλσι – Μπόρνμουθ Premier League

19:30 Novasports 2, Πανθρακικός – Ολυμπιακός Super League

19:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Super-G ανδρών, Beaver Creek/ΗΠΑ

19:30 ΕΡΤ2, Πανερυθραϊκός – Κύμη Α2 ανδρών

19:30 OTE Sport 3 HD, Βόλφσμπουργκ – Ντόρτμουντ Bundesliga

20:30 Novasports 6, Πόρτο - Πάσος Φερέιρα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:45 Novasports 7, Φιτέσε – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:00 Eurosport 2, UK Championship Ημιτελικά, York/Ηνωμένο Βασίλειο

21:00 Novasports 1, Μπαστιά – Μονακό Ligue 1

21:00 Novasports 3, Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Volley League

21:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση γυναικών

21:30 OTE Sport 2 HD, Βαλένθια – Μπαρτσελόνα La Liga

21:45 OTE Sport 1 HD, Ίντερ – Τζένοα Serie A

21:45 Novasports 4, Άγιαξ – Χέρενφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας

22:15 OTE Sport 6 HD, Αριζόνα Στέιτ – Γκονζάγκα NCAA

22:45 Novasports 7, Μαρίτιμο – Σπόρτινγκ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:00 OTE Sport 7 HD, Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Σεβίλλη La Liga

23:05 OTE Sport 8 HD, Μπέτις – Θέλτα La Liga

00:00 OTE Sport 4 HD, Τορόντο Ράπτορς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς ΝΒΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο