Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα της Κυριακής

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα της Κυριακής

Η αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τη Βέροια για τη Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

09:45 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο HS 138, Lillehammer/Νορβηγία

11:00 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Γυν.-4x5χλμ Κλασσικό/Ελεύθ. τεχνική

12:00 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη ανδρών, Ostersund

12:45 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 4x7χλμ500 Ανδρών, Νορβηγία

13:00 OTE Sport 6 HD, Σάσαρι – Τρεντίνο Serie A

13:00 OTE Sport 2 HD, Ρεάλ Σοθιεδάδ – Έιμπαρ La Liga

13:30 OTE Sport 7 HD, Μπολόνια – Νάπολι Serie A

14:00 OTE Sport 4 HD, Ρεάλ Μαδρίτης – Μούρθια Liga Endesa

14:30 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη γυναικών, Ostersund

14:30 OTE Sport 3 HD, Κάιζερσλαουτερν - Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2

15:00 Eurosport 2, UK Championship Τελικοί, York/Ηνωμένο Βασίλειο

15:00 ΕΡΤ2, Ρέθυμνο - ΑΟ Θήρας Α1 γυναικών

15:00 Novasports 2, ΠΑΟΚ – Πανιώνιος Super League

15:15 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ Gundersen Ατομικό-Lillehammer

15:30 Novasports 4, Φέγενορντ – Χεράκλες Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:45 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 138, Lillehammer/Νορβηγία

16:00 OTE Sport 6 HD, Αναντολού Εφές – Τραμπζονσπόρ Super Ligi

16:00 OTE Sport 8 HD, Φροζινόνε – Κιέβο Serie A

16:00 OTE Sport 7 HD, Αταλάντα – Παλέρμο Serie A

16:00 OTE Sport 5 HD, Βερόνα – Έμπολι Serie A

16:00 OTE Sport 1 HD, Φιορεντίνα – Ουντινέζε Serie A

16:30 OTE Sport 3 HD, Στουτγάρδη – Βέρντερ Bundesliga

17:00 OTE Sport 2 HD, Βιγιαρεάλ - Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga

17:15 Novasports 3, ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός Super League

17:15 Novasports 2, ΑΕΚ - ΑΕΛ Καλλονής Super League

17:30 ΕΡΤ2, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 25άρας 5η μέρα

18:00 Novasports 4, Φοίνικας Σύρου – ΠΑΟΚ Volley League

18:00 OTE Sport 1 HD, Νιουκάστλ – Λίβερπουλ Premier League

18:30 OTE Sport 3 HD, Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ντάρμσταντ Bundesliga

18:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών

19:00 OTE Sport 5 HD, ΑΕΛ – Κέρκυρα Football League

19:00 OTE Sport 8 HD, Λατίνα – Πιατσέντζα SuperLega

19:00 OTE Sport 7 HD, Σαμπντόρια – Σασουόλο Serie A

19:00 OTE Sport 4 HD, Ολυμπιακός – ΑΕΚ Basket League

19:15 OTE Sport 2 HD, Σπόρτινγκ Χιχόν - Λας Πάλμας La Liga

19:30 Novasports 1, Βέροια – Παναθηναϊκός Super League

19:45 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Super-G γυναικών

20:00 FOX Sports, New York Giants - New York Jets NFL

20:00 OTE Sport 6 HD, Μανρέσα – Μπαρτσελόνα Liga Endesa

21:00 Eurosport 2, UK Championship Τελικοί, York/Ηνωμένο Βασίλειο

21:30 OTE Sport 2 HD, Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μάλαγα La Liga

21:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών

21:45 OTE Sport 1 HD, Κάρπι – Μίλαν Serie A

22:00 Novasports 2, Σεντ Ετιέν – Ρεν Ligue 1

22:30 OTE Sport 4 HD, Μέμφις Γκρίζλις - Φίνιξ Σανς ΝΒΑ

22:45 Eurosport 1, MLS Cup Τελικός

23:30 FOX Sports, New England Patriots - Philadelphia Eagles NFL

01:00 OTE Sport 4 HD, Ουάσινγκτον Ουίζαρντς - Ντάλας Μάβερικς ΝΒΑ

03:30 FOX Sports, Pittsburgh Steelers - Indianapolis Colts NFL

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο