Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Ο αγώνας του Πανιωνίου κόντρα στην ΑΕΚ ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

10:15 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών

11:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντ. τεχνική κατάβαση γυναικών

12:00 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες - 15χλμ Ελεύθερη τεχνική

12:30 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη γυναικών, Hochfilzen

13:00 Eurosport 2, Χιονοσανίδα: Παγκόσμιο κύπελλο Snowboard Cross, Montafon/Αυστρία

13:15 OTE Sport 6 HD, Mundialito de Clubes 1ος ημιτελικός

13:15 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών

13:30 Eurosport 2, Χιονοσανίδα: Παγκόσμιο κύπελλο Parallel Giant Slalom, Ιταλία

14:00 OTE Sport 3 HD, Καρλσρούη - Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga 2

14:30 OTE Sport 6 HD, Mundialito de Clubes 2ος ημιτελικός

14:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντ. τεχνική κατάβαση γυναικών

14:45 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες - 30χλμ Ελεύθερη τεχνική

14:45 OTE Sport 1 HD, Νόριτς – Έβερτον Premier League

15:00 ΕΡΤ2, ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Handball Premier

15:00 Novasports 2, Ηρακλής – Πανθρακικός Super League

15:30 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη ανδρών, Hochfilzen

16:00 Novasports 3, Βουλιαγμένη – Παναθηναϊκός Α1 ανδρών

16:00 OTE Sport 7 HD, Τζένοα – Μπολόνια Serie A

16:30 OTE Sport 5 HD, Βέρντερ – Κολονία Bundesliga

16:30 OTE Sport 4 HD, Βόλφσμπουργκ – Αμβούργο Bundesliga

16:30 OTE Sport 8 HD, Ντάρμσταντ – Χέρτα Bundesliga

16:30 OTE Sport 6 HD, Χόφενχαϊμ – Ανόβερο Bundesliga

16:30 OTE Sport 3 HD, Μπάγερν Μονάχου – Ίνγκολσταντ Bundesliga

16:45 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 134 ανδρών, Ρωσία

17:00 Eurosport 2, Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Dual Moguls

17:00 Novasports 4, Ρεμς – Νις Ligue 1

17:00 OTE Sport 2 HD, Μπαρτσελόνα - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga 

17:00 OTE Sport 1 HD, Μάντσεστερ Σίτι – Σουόνσι Premier League

17:15 Novasports 1, Πλατανιάς - ΠΑΣ Γιάννινα Super League

18:00 OTE Sport 7 HD, Απόλλων Σμύρνης – Καλλιθέα Football League

19:00 OTE Sport 4 HD, Σασουόλο – Τορίνο Serie A

19:15 OTE Sport 2 HD, Θέλτα – Εσπανιόλ La Liga

19:15 OTE Sport 8 HD, Λεβάντε – Γρανάδα La Liga

19:30 Novasports 2 Πανιώνιος – ΑΕΚ Super League

19:30 OTE Sport 1 HD, Μπόρνμουθ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

19:30 OTE Sport 3 HD, Μπάγερ Λεβερκούζεν – Γκλάντμπαχ Bundesliga

19:45 Eurosport 2, Ευρωπαϊκός γύρος 2η μέρα, Γιβραλτάρ 

20:00 Novasports 3, Ηρακλής – ΠΑΟΚ Volley League

20:30 OTE Sport 5 HD, Specials 3rd FIM Superprestigio Dirt Track 

20:45 Novasports 4, Αϊντχόφεν – Ρόντα Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:00 Novasports 1, Ναντ – Τουλούζ Ligue 1

21:30 OTE Sport 2 HD, Σεβίλλη - Σπόρτινγκ Χιχόν La Liga

21:45 Eurosport 2, ISU Grand Prix Τελικός - Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών

21:45 OTE Sport 1 HD, Ουντινέζε – Ίντερ Serie A

22:15 OTE Sport 6 HD, Αριζόνα Στέιτ – Κεντάκι NCAA

22:45 Novasports 3, Σετούμπαλ – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:05 OTE Sport 7 HD, Λας Πάλμας – Μπέτις La Liga

00:00 OTE Sport 4 HD, Μπρούκλιν Νετς - Λος Άντζελες Κλίπερς ΝΒΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο