Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας-Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας-Όλο το πρόγραμμα

Ο αγώνας του Παναθηναϊκού κόντρα στον Αστέρα Τρίπολη ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

09:00 OTE Sport 7 HD, Κλουμπ Αμέρικα - Γκουανγκζού Εβεργκράντε Παγκόσμιο κύπελλο συλλόγων – Προημιτελικός

10:15 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Κούρσα 1

11:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση γυναικών, Κούρσα 1

12:00 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες & Γυναίκες-Freestyle Sprint

12:15 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Σκυταλοδρομία γυναικών, Hochfilzen

12:30 OTE Sport 7 HD, Παγκόσμιο κύπελλο συλλόγων Προημιτελικός

13:00 OTE Sport 6 HD, Μπρίντιζι - Ρέτζο Εμίλια Serie A

13:00 OTE Sport 2 HD, Ράγιο Βαγιεκάνο – Μάλαγα La Liga

13:30 Novasports 3, Ουτρέχτη – Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

13:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Κούρσα 2

14:00 OTE Sport 4 HD, Μπιλμπάο - Λαμποράλ Κούτσα Liga Endesa

14:00 Eurosport 2, Ευρωπαϊκός γύρος Προημιτελικοί, Γιβραλτάρ

14:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση γυναικών, Κούρσα 2

14:30 OTE Sport 5 HD, Λειψία - FSV Φρανκφούρτης Bundesliga 2

15:00 Novasports 2, Ολυμπιακός – Παναιτωλικός Super League

15:30 Novasports 4, Χρόνινχεν – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:30 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 134 ανδρών, Ρωσία

15:30 OTE Sport 1 HD, Άστον Βίλα – Άρσεναλ Premier League

16:00 OTE Sport 6 HD, Λειψία – Κίελο Bundesliga

16:00 OTE Sport 8 HD, Έμπολι – Κάρπι Serie A

16:00 OTE Sport 7 HD, Κιέβο – Αταλάντα Serie A

16:00 OTE Sport 3 HD, Μίλαν – Βερόνα Serie A

16:30 OTE Sport 5 HD, Άουγκσμπουργκ – Σάλκε Bundesliga

17:00 OTE Sport 2 HD, Έιμπαρ – Βαλένθια La Liga

17:00 ΕΡΤ2, ΑΟ Θήρας – Παναθηναϊκός Α1 γυναικών

17:00 Eurosport 2, Ευρωπαϊκός γύρος Ημιτελικοί, Γιβραλτάρ

17:15 Novasports 3, Ξάνθη – Βέροια Super League

17:15 Novasports 2, Ατρόμητος - ΑΕΛ Καλλονής Super League

17:45 Eurosport 1, Ευρωπαϊκός γύρος Ημιτελικοί, Γιβραλτάρ

18:00 OTE Sport 8 HD, Τρίκαλα – Λαμία Football League

18:00 OTE Sport 7 HD, Τότεναμ – Νιουκάστλ Premier League

18:00 Novasports 7, Νασιονάλ Μαδέιρα – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 

18:00 Novasports 4, Παμβοχαϊκός – Παναθηναϊκός Volley League

18:00 OTE Sport 1 HD, Λίβερπουλ - Γουέστ Μπρομ Premier League

18:30 OTE Sport 5 HD, Ντόρτμουντ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

19:00 OTE Sport 6 HD, Mundialito de Clubes Τελικός

19:00 OTE Sport 3 HD, Νάπολι – Ρόμα Serie A

19:15 OTE Sport 2 HD, Ατλέτικο Μαδρίτης - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga

19:30 Novasports 1, Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης Super League

20:15 Novasports 3, Σπόρτινγκ – Μορεϊρένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:30 OTE Sport 8 HD, Ρεάλ Μαδρίτης - Γκραν Κανάρια Liga Endesa

21:00 Eurosport 1, Ευρωπαϊκός γύρος Τελικός, Γιβραλτάρ

21:30 OTE Sport 2 HD, Βιγιαρεάλ - Ρεάλ Μαδρίτης La Liga

21:45 OTE Sport 1 HD, Γιουβέντους – Φιορεντίνα Serie A

22:00 Novasports 2, Παρί Σεν Ζερμέν – Λιόν Ligue 1

22:30 OTE Sport 4 HD, Φίνιξ Σανς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς ΝΒΑ

23:30 FOX Sports, Green Bay Packers - Dallas Cowboys NFL

01:00 OTE Sport 4 HD, Μαϊάμι Χιτ - Μέμφις Γκρίζλις ΝΒΑ

03:30 FOX Sports, Baltimore Ravens - Seattle Seahawks NFL

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο