Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Ο αγώνας του Ολυμπιακού κόντρα στην Καλλονή ξεχωρίζει από το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

11:15 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση γυναικών

12:00 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη ανδρών, Pokljuka

13:00 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση ανδρών

13:15 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες & Γυναίκες-Freestyle Sprint

14:00 OTE Sport 3 HD, Γκρόιτερ Φιρτ – Λειψία Bundesliga 2

14:30 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη γυναικών, Pokljuka

15:00 ΕΡΤ2, ΑΕΚ - Διομήδης Άργους Handball Premier

15:00 Novasports 3, Ατρόμητος – Πανιώνιος Super League

15:00 FOX Sports, Παγκόσμιο πρωτάθλημα 

15:15 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 137 ανδρών, Ελβετία

16:30 OTE Sport 3 HD, Ανόβερο - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga 

16:30 OTE Sport 8 HD, Αμβούργο – Άουγκσμπουργκ Bundesliga

16:30 OTE Sport 7 HD, Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βέρντερ Bundesliga

16:30 OTE Sport 6 HD, Ίνγκολσταντ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga

16:30 OTE Sport 5 HD, Κολονία – Ντόρτμουντ Bundesliga

16:30 Eurosport 2, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Gundersen, Ιταλία

17:00 Novasports 2, Καβάλα – Κολοσσός Basket League

17:00 ΕΡΤ2, Ψυχικό - Φάρος Κερατσινίου Α2 ανδρών

17:00 OTE Sport 2 HD, Βαλένθια – Χετάφε La Liga

17:00 OTE Sport 1 HD, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νόριτς Premier League

17:00 OTE Sport 4 HD, ΑΕΚ – Ρέθυμνο Basket League

17:00 Novasports 2, Λαύριο – ΠΑΟΚ Basket League

17:00 Novasports 2, Τρίκαλα – Αρκαδικός Basket League

17:00 Novasports 1, Άρης - Απόλλων Πατρών Basket League

17:15 Novasports 3, Βέροια - Αστέρας Τρίπολης Super League

18:00 Novasports 7, Καέν - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

18:00 Novasports 4, ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Volley League

19:00 Eurosport 2, Χιονοσανίδα: Παγκόσμιο κύπελλο Snowboard Cross, Ιταλία

19:15 OTE Sport 2 HD, Εσπανιόλ - Λας Πάλμας La Liga

19:30 OTE Sport 3 HD, Στουτγάρδη – Βόλφσμπουργκ Bundesliga 

19:30 OTE Sport 1 HD, Νιουκάστλ - Άστον Βίλα Premier League

19:30 Novasports 1, ΑΕΛ Καλλονής – Ολυμπιακός Super League

20:30 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες -1η κούρσα, Κάλγκαρι/Καναδάς

20:30 OTE Sport 5 HD, Formula E Ουρουγουάη

20:45 Novasports 2, Αϊντχόφεν – Τσβόλε Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:00 OTE Sport 7 HD, Ιντιάνα - Νοτρ Νταμ NCAA

21:00 Novasports 3, Γκινγκάμπ – Ρεν Ligue 1

21:00 FOX Sports, Παγκόσμιο πρωτάθλημα 

21:30 OTE Sport 2 HD, Μπέτις – Σεβίλλη La Liga

21:45 OTE Sport 1 HD, Μπολόνια – Έμπολι Serie A

21:45 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Άνδρες -2η κούρσα, Κάλγκαρι/Καναδά

22:00 Eurosport 1, King of Kings Μολδαβία

22:45 Novasports 2, Εστορίλ – Γκιμαράες Πορτογαλικό πρωτάθλημα

23:05 OTE Sport 8 HD, Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Έιμπαρ La Liga

23:30 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Σπριντ, Κάλγκαρι/Καναδάς

00:00 OTE Sport 4 HD, Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Λος Άντζελες Λέικερς ΝΒΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο