Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας-Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας-Όλο το πρόγραμμα

Ο αγώνας του Παναθηναϊκού στην Κομοτηνή κόντρα στον Πανθρακικό ξεχωρίζει από το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

09:00 OTE Sport 7 HD, Χιροσίμα – Γκουανζού Παγκόσμιο κύπελλο συλλόγων, Αγώνας 3ης θέσης

10:15 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών

11:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντ. τεχνική κατάβαση γυναικών

12:00 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες - 15χλμ Κλασσικό, Ιταλία

12:30 OTE Sport 7 HD, Ρίβερ Πλέιτ – Μπαρτσελόνα Παγκόσμιο κύπελλο συλλόγων, Τελικός

12:30 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μαζική εκκίνηση ανδρών, Pokljuka

13:00 OTE Sport 6 HD, Καντού – Τρεντίνο Serie A

13:30 OTE Sport 5 HD, Κάρπι – Γιουβέντους Serie A

13:45 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών

14:00 OTE Sport 4 HD, Μούρθια - Γκραν Κανάρια Liga Endesa

14:15 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες - 10χλμ Κλασσικό, Ιταλία

14:30 OTE Sport 3 HD, Φράιμπουργκ - Μόναχο 1860 Bundesliga 2

15:00 OTE Sport 2 HD, Παναιγιάλειος-Αναγέννηση Καρδίτσας Football League

15:00 Novasports 2, ΠΑΟΚ – Πλατανιάς Super League

15:00 FOX Sports, Παγκόσμιο πρωτάθλημα 

15:30 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 137, Ελβετία

15:30 OTE Sport 1 HD, Γουότφορντ – Λίβερπουλ Premier League

15:30 Novasports 7, Ναϊμέχεν – Φέγενορντ Πρωτάθλημα ΟλλανδίαςΚΟΥΠΟΝΙ 

16:00 OTE Sport 6 HD, Ρόμα – Τζένοα Serie A

16:00 OTE Sport 7 HD, Φιορεντίνα – Κιέβο Serie A

16:00 OTE Sport 8 HD, Βερόνα – Σασουόλο Serie A

16:00 OTE Sport 5 HD, Αταλάντα – Νάπολι Serie A

16:30 OTE Sport 3 HD, Χέρτα – Μάιντς Bundesliga 

16:30 Eurosport 2, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Gundersen, Ramsau/Αυστρία

17:00 OTE Sport 2 HD, Ρεάλ Μαδρίτης - Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga

17:00 Novasports 3, Κόροιβος – Παναθηναϊκός Basket League

17:00 Novasports 6, Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Παναθηναϊκός Volley League

17:15 Novasports 4, ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη Super League

17:15 Novasports 2, Παναιτωλικός – Ηρακλής Super League

17:45 Novasports 7, Άγιαξ - Ντε Γκράαφστσαπ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

18:00 OTE Sport 8 HD, ΑΕΛ – Τρίκαλα Football League

18:00 OTE Sport 1 HD, Σουόνσι - Γουέστ Χαμ Premier League

18:30 OTE Sport 3 HD, Γκλάντμπαχ – Ντάρμσταντ Bundesliga 

19:00 OTE Sport 5 HD, Φροζινόνε – Μίλαν Serie A

19:00 OTE Sport 7 HD, Τορίνο – Ουντινέζε Serie A

19:15 OTE Sport 2 HD, Ρεάλ Σοθιεδάδ – Βιγιαρεάλ La Liga

19:15 OTE Sport 6 HD, Γρανάδα – Θέλτα La Liga

19:30 Novasports 1, Πανθρακικός – Παναθηναϊκός Super League

20:00 FOX Sports, Indianpolis Colts - Houston Texans NFL

20:15 Novasports 3, Ουνιάο Μαντέιρα – Σπόρτινγκ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00 OTE Sport 8 HD, Μπαρτσελόνα – Τζουβεντούτ Liga Endesa

21:30 OTE Sport 2 HD, Μάλαγα - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

21:45 OTE Sport 1 HD, Ίντερ – Λάτσιο Serie A

22:00 Novasports 2, Μπορντό – Μαρσέιγ Ligue 1

22:30 OTE Sport 4 HD, Κλίβελαντ Καβαλίερς - Φιλαδέλφεια 76ερς ΝΒΑ

22:30 Novasports 3, Πόρτο – Ακαντέμικα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:30 FOX Sports, Pittsburgh Steelers - Denver Broncos NFL

01:00 OTE Sport 4 HD, Ορλάντο Μάτζικ - Ατλάντα Χοκς ΝΒΑ

03:30 FOX Sports, San Francisco 49ers - Cincinnati Bengals NFL

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο