Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Ο αγώνας της ΑΕΚ κόντρα στην Ξάνθη ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

08:00 OTE Sport 6 HD, WTA Tour Σεντζέν, τελικός

09:00 Eurosport 1, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες -1η κούρσα, Λετονία

10:30 Eurosport 1, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες -2η κούρσα, Λετονία

11:15 Eurosport 2, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες - HS 106, Schonach/Γερμανία

11:15 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ. Τεχν. Κατάβαση Ανδρών-Κούρσα 1

12:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη Κατάβαση γυναικών

13:15 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Tour de Ski Γυν.- 10χλμ Κλασσικό Μαζ. Εκκίνηση

13:30 OTE Sport 6 HD, ATP 250 Τσενάι, ημιτελικά

13:45 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη ανδρών, Oberhof/Γερμανία

14:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ. Τεχν. Κατάβαση Ανδρών-Κούρσα 2

15:00 Novasports 3, Ατρόμητος – Πλατανιάς Super League

15:15 Eurosport 2, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ Gundersen Ατομικό, Γερμανία

15:30 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Tour de Ski Ανδρες 15χλμ Κλασσικό Μαζ. εκκίνηση

16:00 OTE Sport 1 HD, Κάρπι – Ουντινέζε Serie A

16:15 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη γυναικών, Oberhof/Γερμανία

16:30 OTE Sport 7 HD, Προολυμπιακό γυναικών Μικρός τελικός

17:00 Eurosport 1, ATP 250 Ντόχα, τελικός

17:00 OTE Sport 2 HD, Μπαρτσελόνα – Γρανάδα La Liga

17:00 ΕΡΤ2, Δόξα Πεύκων – Περιστέρι Α2 ανδρών

17:00 Novasports 2, Λαύριο – Κόροιβος Basket League

17:00 Novasports 2, ΠΑΟΚ – Καβάλα Basket League

17:00 Novasports 2, Αρκαδικός – ΑΕΚ Basket League

17:00 Novasports 4, Κολοσσός – Άρης Basket League

17:00 Novasports 2, Απόλλων Πατρών – Τρίκαλα Basket League

17:15 Novasports 1, Βέροια – Πανθρακικός Super League

17:35 OTE Sport 8 HD, Προολυμπιακό ανδρών 1ος ημιτελικός

17:45 Eurosport 2, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Μινσκ, 1η μέρα

18:00 OTE Sport 3 HD, Πανσερραϊκός – ΑΕΛ Football League

18:00 Novasports 3, Λιόν – Τρουά Ligue 1

19:00 OTE Sport 1 HD, Φιορεντίνα – Λάτσιο Serie A

19:00 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες - HS 145 Ανδρών, Γερμανία

19:15 OTE Sport 2 HD, Σεβίλλη - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga

19:15 OTE Sport 5 HD, Χετάφε – Μπέτις La Liga

19:30 Novasports 2 ΑΕΚ – Ξάνθη Super League

19:30 OTE Sport 7 HD, Προολυμπιακό γυναικών Τελικός

20:35 OTE Sport 8 HD, Προολυμπιακό ανδρών 2ος ημιτελικός

20:45 Eurosport 1, Παγκόσμιο πρωτάθλημα Ημιτελικά, Ηνωμένο Βασίλειο

21:00 Novasports 1, Ανζέρ – Καέν Ligue 1

21:30 OTE Sport 2 HD, Ρεάλ Μαδρίτης - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga

21:45 OTE Sport 1 HD, Ρόμα – Μίλαν Serie A

23:05 OTE Sport 3 HD, Λεβάντε - Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga

00:00 OTE Sport 4 HD, Ατλάντα Χοκς - Σικάγο Μπουλς ΝΒΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο