Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Ο αγώνας του Ολυμπιακού κόντρα στον Λεβαδειακό ξεχωρίζει από το πρόγραμμα.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

11:00 OTE Sport 7 HD, ATP 250 Μπρισμπέιν, τελικός

11:15 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική Κατάβαση Ανδρών-Κούρσα 1

11:15 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες - HS 106, Schonach/Γερμανία

12:30 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Super-G γυναικών

13:00 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες, Schonach/Γερμανία

13:00 OTE Sport 2 HD, Βιγιαρεάλ - Σπόρτινγκ Χιχόν La Liga

13:30 OTE Sport 6 HD, ATP 250 Τσενάι, τελικός

13:30 OTE Sport 1 HD, Ίντερ – Σασουόλο Serie A

14:00 OTE Sport 4 HD, Σαραγόσα – Μπιλμπάο Liga Endesa

14:00 Eurosport 2, Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ski Cross, Watles/Ιταλία

14:15 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες, Schonach/Γερμανία

14:35 OTE Sport 8 HD, Προολυμπιακό ανδρών Μικρός τελικός

14:45 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική Κατάβαση Ανδρών-Κούρσα 2

14:45 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Tour de Ski Γυναίκες - 9χλμ Freestyle

15:00 ΕΡΤ2, Ελλάδα – Ουκρανία Προκριματικά παγκοσμίου πρωταθλήματος

15:00 Novasports 2, ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα Super League

15:45 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μαζική εκκίνηση γυναικών, Oberhof

16:00 OTE Sport 1 HD, Φροζινόνε – Νάπολι Serie A

16:00 OTE Sport 7 HD, Μπολόνια – Κιέβο Serie A

16:00 OTE Sport 5 HD, Τορίνο – Έμπολι Serie A

16:00 OTE Sport 3 HD, Βερόνα – Παλέρμο Serie A

16:30 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Tour de Ski 9χλμ Free Ανδρες

16:30 Novasports 3, Ρέθυμνο – Ολυμπιακός Basket League

16:45 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 145, Γερμανία

17:00 OTE Sport 2 HD, Ρεάλ Σοθιεδάδ – Βαλένθια La Liga

17:00 ΕΡΤ2, Ηλιούπολη – ΑΕΚ Α1 γυναικών

17:15 Novasports 4, Πανιώνιος – Ηρακλής Super League

17:15 Novasports 2, Παναιτωλικός - Αστέρας Τρίπολης Super League

17:35 OTE Sport 8 HD, Προολυμπιακό ανδρών Τελικός

18:00 Novasports 7, Σπόρτινγκ – Μπράγκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

19:00 OTE Sport 5 HD, Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη Liga Endesa

19:15 OTE Sport 2 HD, Έιμπαρ – Εσπανιόλ La Liga

19:15 OTE Sport 6 HD, Serie A All Star Game 

19:15 OTE Sport 7 HD, Λας Πάλμας – Μάλαγα La Liga

19:30 Novasports 1, Ολυμπιακός – Λεβαδειακός Super League

20:15 Novasports 3, Μποαβίστα – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:30 Eurosport 1, Παγκόσμιο πρωτάθλημα Τελικός, Ηνωμένο Βασίλειο

21:00 Eurosport 1, The Masters 1η μέρα, Λονδίνο

21:30 OTE Sport 2 HD, Θέλτα - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

21:45 OTE Sport 1 HD, Σαμπντόρια – Γιουβέντους Serie A

22:00 Novasports 2, Μαρσέιγ – Γκινγκάμπ Ligue 1

22:30 Novasports 3, Νασιονάλ – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30 OTE Sport 4 HD, Λος Άντζελες Κλίπερς - Νιου Ορλίνς Πέλικανς ΝΒΑ

00:00 OTE Sport 7 HD, Μπάγερ Λεβερκούζεν – Ιντεπεντιέντε Φιλικό

01:00 OTE Sport 4 HD, Μέμφις Γκρίζλις - Μπόστον Σέλτικς ΝΒΑ

02:30 OTE Sport 7 HD, Φορτ Λότερντεϊλ Στράικερς – Σάλκε Φιλικό

03:00 OTE Sport 6 HD, NC Στέιτ - Ουέικ Φόρεστ NCAA

04:55 OTE Sport 6 HD, Στάνφορντ – Όρεγκον NCAA

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο