Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Ο αγώνας της Ξάνθης κόντρα στον Ατρόμητο για τη Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό πρόγραμμα.

10:30 OTE Sport 6 HD, ATP 250 Σίδνεϊ, τελικός

10:45 Eurosport 2, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο HS 118, Chaux-Neuve/Γαλλία

11:15 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση γυναικών

11:45 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες & Γυναίκες - Freestyle Sprint

12:30 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μαζική εκκίνηση γυναικών-Ruhpolding

13:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση ανδρών

14:00 Eurosport 2, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ Gundersen Ατομικό, Γαλλία

14:30 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση γυναικών

14:45 OTE Sport 1 HD, Τότεναμ – Σάντερλαντ Premier League

15:00 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: FIS Ski Flying HS 225

15:00 Novasports 3, Ξάνθη – Ατρόμητος Super League

15:45 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες-2η κούρσα,Oberhof/Γερμανία

16:00 OTE Sport 7 HD, Αταλάντα – Ίντερ Serie A

16:30 Novasports 4, ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Basket League

16:45 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μαζική εκκίνηση ανδρών, Ruhpolding

17:00 Novasports 2, Λαύριο – Καβάλα Basket League

17:00 OTE Sport 2 HD, Σεβίλλη – Μάλαγα La Liga

17:00 Novasports 2, Αρκαδικός – Κηφισιά Basket League

17:00 Novasports 2, Απόλλων Πατρών – Ρέθυμνο Basket League

17:00 Novasports 2, Τρίκαλα – Κόροιβος Basket League

17:00 OTE Sport 1 HD, Τσέλσι – Έβερτον Premier League 

17:15 Novasports 1, Πανθρακικός – Παναιτωλικός Super League

18:00 Novasports 3, Τουλούζ - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

18:00 OTE Sport 3 HD, Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Σμύρνης Football League 

19:00 FOX Sports, Butler Bulldogs - St. John's Red Storm NCAA

19:00 OTE Sport 7 HD, Τορίνο – Φροζινόνε Serie A

19:15 OTE Sport 2 HD, Θέλτα – Λεβάντε La Liga

19:30 Novasports 2, Λεβαδειακός – Ηρακλής Super League

19:30 Novasports 4, Καμπούρ – Φιτέσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας

19:30 OTE Sport 1 HD, Άστον Βίλα – Λέστερ Premier League

21:00 Novasports 1, Μπορντό – Λιλ Ligue 1

21:00 Novasports 3, ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός Volley League

21:00 Eurosport 1, The Masters Ημιτελικά, Λονδίνο

21:30 OTE Sport 2 HD, Βιγιαρεάλ – Μπέτις La Liga

21:45 OTE Sport 8 HD, Αρμάνι Μιλάνο – Τρεντίνο Serie A

21:45 OTE Sport 1 HD, Νάπολι – Σασουόλο Serie A

22:45 Novasports 4, Εστορίλ – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:05 OTE Sport 7 HD, Ρεάλ Σοθιεδάδ - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga

23:30 FOX Sports, New England Patriots - Kansas City Chiefs NFL

03:00 FOX Sports, Arizona Cardinals - Green Bay Packers NFL

03:00 OTE Sport 4 HD, Μέμφις Γκρίζλις - Νιου Γιορκ Νικς ΝΒΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο