Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Ο αγώνας του Παναθηναϊκού κόντρα στον Πανιώνιο για το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

10:15 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση γυναικών, Κούρσα 1

11:30 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Κούρσα 1

11:30 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Σκυταλοδρομία γυναικών, Ruhpolding

12:30 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες – Freestyle Sprint

13:00 OTE Sport 2 HD, Βαλένθια - Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga

13:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση γυναικών, Κούρσα 2

13:30 Novasports 3, Ντεν Χάαχ – Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

13:30 OTE Sport 7 HD, Τζένοα – Παλέρμο Serie A

14:00 OTE Sport 4 HD, Τζουβεντούτ - Λαμποράλ Κούτσα Liga Endesa

14:30 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Κούρσα 2

15:00 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: FIS Ski Flying HS 225 Ομαδικό

15:00 Novasports 2, ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ Super League

15:30 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες, Oberhof/Γερμανία

15:30 Novasports 7, Φέγενορντ – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας

16:00 OTE Sport 8 HD, Κάρπι – Σαμπντόρια Serie A

16:00 OTE Sport 7 HD, Κιέβο – Έμπολι Serie A

16:00 OTE Sport 6 HD, Μπολόνια – Λάτσιο Serie A

16:00 OTE Sport 5 HD, Ρόμα – Βερόνα Serie A

16:00 OTE Sport 3 HD, Ουντινέζε – Γιουβέντους Serie A

16:05 OTE Sport 1 HD, Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

16:30 Novasports 3, Παναθηναϊκός – Άρης Basket League

17:00 OTE Sport 2 HD, Ρεάλ Μαδρίτης - Σπόρτινγκ Χιχόν La Liga

17:15 Novasports 4, Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ Καλλονής Super League

17:15 Novasports 2, ΠΑΟΚ – Βέροια Super League

18:00 OTE Sport 7 HD, Περούτζα – Μιλάνο SuperLega

18:15 OTE Sport 5 HD, Στόουκ – Άρσεναλ Premier League

18:30 OTE Sport 3 HD, Λαμία – Χανιά Football League

19:15 OTE Sport 2 HD, Χετάφε – Εσπανιόλ La Liga

19:15 OTE Sport 1 HD, Λας Πάλμας - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

19:30 Novasports 1, Παναθηναϊκός – Πανιώνιος Super League

19:45 ΕΡΤ2, Ρουμανία – Ελλάδα Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ανδρών

20:00 FOX Sports, Carolina Panthers - Seattle Seahawks NFL

21:00 Eurosport 1, The Masters Τελικός, Λονδίνο

21:30 OTE Sport 6 HD, Γκραν Κανάρια – Μπαρτσελόνα Liga Endesa

21:30 OTE Sport 2 HD, Μπαρτσελόνα - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga

21:45 OTE Sport 1 HD, Μίλαν – Φιορεντίνα Serie A

22:00 Novasports 2, Σεντ Ετιέν – Λιόν Ligue 1

22:30 Novasports 3, Γκιμαράες – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30 OTE Sport 4 HD, Μινεσότα Τίμπεργουλβς - Φίνιξ Σανς ΝΒΑ

23:30 FOX Sports, Denver Broncos - Pittsburgh Steelers NFL

02:00 OTE Sport 4 HD, Σαν Αντόνιο Σπερς - Ντάλας Μάβερικς ΝΒΑ

02:00 Eurosport 2, Αυστραλιανό Όπεν 1η μέρα

02:00 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν 1η μέρα

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο