Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Ο αγώνας του Ολυμπιακού κόντρα στην Ξάνθη στο γήπεδο Καραϊσκάκη ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

08:00 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν 6η μέρα

10:00 FOX Sports, Ski classics Ελβετία

10:00 Eurosport 2, Αυστραλιανό Όπεν 6η μέρα

11:15 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση γυναικών

11:45 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν 6η μέρα

12:45 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση ανδρών

13:30 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες - 10χλμ Ελεύθερη τεχνική

14:15 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν 6η μέρα

14:30 ΕΡΤ2, Αίας Ευόσμου – Παναθηναϊκός Α1 γυναικών

14:45 OTE Sport 1 HD, Νόριτς – Λίβερπουλ Premier League

15:00 Novasports 3, ΑΕΛ Καλλονής – Πανθρακικός Super League

15:00 OTE Sport 2 HD, Χανιά – ΑΕΛ Football League

15:30 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες - 15χλμ Ελεύθερη τεχνική

16:30 OTE Sport 6 HD, Ίνγκολσταντ – Μάιντς Bundesliga

16:30 OTE Sport 5 HD, Χέρτα – Άουγκσμπουργκ Bundesliga

16:30 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες - 15χλμ Ελεύθερη τεχνική

16:30 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη ανδρών, Antholz/Ιταλία

16:30 OTE Sport 8 HD, Ανόβερο – Ντάρμσταντ Bundesliga

16:30 OTE Sport 7 HD, Κολονία – Στουτγάρδη Bundesliga

16:30 OTE Sport 3 HD, Χόφενχαϊμ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga

17:00 Novasports 2, Ρέθυμνο – Κολοσσός Basket League

17:00 Novasports 2, Κόροιβος - Απόλλων Πατρών Basket League

17:00 Novasports 2, Άρης – Αρκαδικός Basket League

17:00 Novasports 2, Καβάλα – Τρίκαλα Basket League

17:00 OTE Sport 4 HD, ΑΕΚ – Λαύριο Basket League

17:00 OTE Sport 2 HD, Μάλαγα – Μπαρτσελόνα La Liga

17:00 OTE Sport 1 HD, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Σαουθάμπτον Premier League

17:00 Novasports 4, Κηφισιά – ΠΑΟΚ Basket League

17:15 ΕΡΤ2, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ανδρών Μικρός τελικός

17:15 Novasports 1, Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης Super League

18:00 Novasports 7, Παρί Σεν Ζερμέν – Ανζέρ Ligue 1

18:00 Novasports 3, Παμβοχαϊκός - Φοίνικας Σύρου Volley League

18:30 OTE Sport 5 HD, Τρίκαλα - Απόλλων Σμύρνης Football League

18:45 ΕΡΤ2, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ανδρών Τελικός

19:00 OTE Sport 7 HD, Φροζινόνε – Αταλάντα Serie A

19:15 OTE Sport 2 HD, Εσπανιόλ – Βιγιαρεάλ La Liga

19:30 Novasports 2, Ολυμπιακός – Ξάνθη Super League

19:30 OTE Sport 3 HD, Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ Bundesliga

19:30 Eurosport 2, Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Half Pipe, Mammoth/ΗΠΑ

19:30 OTE Sport 1 HD, Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League

20:00 FOX Sports, Παγκόσμιο πρωτάθλημα 

20:30 Eurosport 2, Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ski Cross, Nakiska/Καναδάς

20:45 Novasports 4, Άγιαξ – Φιτέσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:00 Novasports 1, Ναντ – Μπορντό Ligue 1

21:30 OTE Sport 2 HD, Γρανάδα – Χετάφε La Liga

21:45 OTE Sport 1 HD, Έμπολι – Μίλαν Serie A

22:00 Eurosport 1, Revolution Series Διεθνείς Αγώνες, Μάντσεστερ

22:45 Novasports 3, Πάσος Φερέιρα – Σπόρτινγκ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:00 Eurosport 2, Χιονοσανίδα: Παγκόσμιο κύπελλο SBS, Mammoth/ΗΠΑ

23:05 OTE Sport 7 HD, Ράγιο Βαγιεκάνο – Θέλτα La Liga

02:00 Eurosport 2, Αυστραλιανό Όπεν 7η μέρα

02:00 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν 7η μέρα

03:30 FOX Sports, Minnesota Golden Gophers - Illinois Fighting Illini NCAA

03:30 OTE Sport 4 HD, Κλίβελαντ Καβαλίερς - Σικάγο Μπουλς ΝΒΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο