Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Το ντέρμπι δικεφάλων μεταξύ ΑΕΚ-ΠΑΟΚ για τη Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

08:00 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν 7η μέρα

10:00 Eurosport 2, Αυστραλιανό Όπεν 7η μέρα

10:00 OTE Sport 5 HD, WRC: Ράλι Μόντε Κάρλο SS14 Col de L'Orme - St Laurent 1

11:30 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες - Σκυταλοδρομία Σπριντ

11:45 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν 7η μέρα

13:00 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες - Σκυταλοδρομία Σπριντ

13:00 OTE Sport 8 HD, Βαρέζε - Αρμάνι Μιλάνο Serie A 

13:00 OTE Sport 5 HD, WRC: Ράλι Μόντε Κάρλο SS16 Col de L'Orme - St Laurent 2

13:00 OTE Sport 2 HD, Αθλέτικ Μπιλμπάο – Έιμπαρ La Liga

13:30 OTE Sport 7 HD, Φιορεντίνα – Τορίνο Serie A

13:30 OTE Sport 6 HD, Ρεάλ Μαδρίτης – Ουνικάχα Liga Endesa

13:30 OTE Sport 4 HD, Μπαρτσελόνα – Βαλένθια Liga Endesa

13:30 Novasports 3, Άλκμααρ – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

14:30 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Κούρσα 2

15:00 ΕΡΤ2, ΠΑΟΚ – Πανελλήνιος Handball Premier

15:00 Novasports 2, Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός Super League

15:00 OTE Sport 2 HD, Κισσαμικός – Κέρκυρα Football League

15:30 OTE Sport 1 HD, Έβερτον – Σουόνσι Premier League

15:30 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Σκυταλοδρομία ανδρών, Antholz

15:30 Novasports 7, Αϊντχόφεν – Τβέντε Πρωτάθλημα Ολλανδίας

16:00 OTE Sport 4 HD, Super Ligi All Star Game 

16:00 OTE Sport 8 HD, Σασουόλο – Μπολόνια Serie A

16:00 OTE Sport 7 HD, Ίντερ – Κάρπι Serie A

16:00 OTE Sport 6 HD, Λάτσιο – Κιέβο Serie A

16:00 OTE Sport 5 HD, Σαμπντόρια – Νάπολι Serie A

16:30 OTE Sport 3 HD, Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

17:00 OTE Sport 2 HD, Ατλέτικο Μαδρίτης – Σεβίλλη La Liga

17:00 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 134, Zakopane/Πολωνία

17:00 ΕΡΤ2, Φάρος Κερατσινίου – Κύμη Α2 ανδρών

17:15 Novasports 4, Βέροια – Παναιτωλικός Super League

17:15 Novasports 2, Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα Super League

17:30 Novasports 3, Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Α1 γυναικών

18:00 OTE Sport 1 HD, Άρσεναλ – Τσέλσι Premier League

18:00 OTE Sport 8 HD, Ρομάνια – Μόντσα SuperLega

18:30 OTE Sport 3 HD, Σάλκε – Βέρντερ Bundesliga

19:15 OTE Sport 2 HD, Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Βαλένθια La Liga

19:30 Eurosport 2, Χιονοσανίδα: Παγκόσμιο κύπελλο Half Pipe, Mammoth/ΗΠΑ

19:30 Novasports 1, ΑΕΚ – ΠΑΟΚ Super League

21:30 OTE Sport 2 HD, Μπέτις - Ρεάλ Μαδρίτης La Liga

21:45 OTE Sport 1 HD, Γιουβέντους – Ρόμα Serie A

22:00 Novasports 2, Λιόν – Μαρσέιγ Ligue 1

22:30 Novasports 3, Πόρτο – Μαρίτιμο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30 OTE Sport 4 HD, Χιούστον Ρόκετς - Ντάλας Μάβερικς ΝΒΑ

23:30 Eurosport 2, Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Slopestyle, Mammoth/ΗΠΑ

01:00 OTE Sport 4 HD, Τορόντο Ράπτορς - Λος Άντζελες Κλίπερς ΝΒΑ

02:00 Eurosport 2, Αυστραλιανό Όπεν 8η μέρα

02:00 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν 8η μέρα

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο