Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Ο αγώνας του ΠΑΟΚ κόντρα στον Ατρόμητο ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

09:15 Eurosport 2, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 134, Σαπόρο/Ιαπωνία

10:30 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν Τελικός γυναικών

11:00 ΕΡΤ2, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ζευγάρια - Ελεύθερο πρόγραμμα

11:15 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντ. τεχνική κατάβαση γυναικών

12:00 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση ανδρών, Γερμανία

12:45 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν Τελικός διπλού ανδρών

14:00 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντ. τεχνική κατάβαση γυναικών

15:00 ΕΡΤ2, ΑΕΚ - Φοίβος Συκεών Handball Premier

15:00 Novasports 3, Παναιτωλικός - ΑΕΛ Καλλονής Super League

15:00 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο πρωτάθλημα Διπλά-2η κούρσα, Koenigsee/Γερμανία

16:00 OTE Sport 1 HD, Κάρπι – Παλέρμο Serie A

16:30 OTE Sport 3 HD, Ντόρτμουντ – Ίνγκολσταντ Bundesliga

16:30 OTE Sport 8 HD, Άουγκσμπουργκ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

16:30 OTE Sport 7 HD, Βέρντερ – Χέρτα Bundesliga

16:30 OTE Sport 6 HD, Ντάρμσταντ – Σάλκε Bundesliga

16:30 OTE Sport 5 HD, Μπάγερ Λεβερκούζεν – Ανόβερο Bundesliga

16:45 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ Gundersen Ατομικό, Ζέεφελντ

17:00 OTE Sport 2 HD, Μπαρτσελόνα - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

17:00 Novasports 2, Τρίκαλα – ΑΕΚ Basket League

17:00 Novasports 2, Κόροιβος – Καβάλα Basket League

17:00 Novasports 2, Κολοσσός - Απόλλων Πατρών Basket League

17:00 Novasports 2, Λαύριο – Κηφισιά Basket League

17:00 Eurosport 2, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ελεύθερος χορός

17:00 ΕΡΤ2, Κύμη – Προμηθέας Α2 ανδρών

17:15 Novasports 1, Πανθρακικός – Πανιώνιος Super League

18:00 Novasports 3, Ανζέρ – Μονακό Ligue 1

19:00 FOX Sports, Penn State Nittany Lions - Michigan Wolverines NCAA

19:00 OTE Sport 1 HD, Αταλάντα – Σασουόλο Serie A

19:15 OTE Sport 8 HD, Έιμπαρ – Μάλαγα La Liga

19:15 OTE Sport 7 HD, Χετάφε - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga

19:30 Novasports 2, ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Super League

19:30 OTE Sport 3 HD, Στουτγάρδη – Αμβούργο Bundesliga

20:30 Novasports 4, Εστορίλ – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:45 Novasports 3, Αϊντχόφεν - Ντε Γκράαφστσαπ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:00 Novasports 1, Μπαστιά – Λιόν Ligue 1

21:00 FOX Sports, Indiana Hoosiers - Minnesota Golden Gophers NCAA

21:30 OTE Sport 2 HD, Βιγιαρεάλ – Γρανάδα La Liga

21:45 Eurosport 2, Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Moguls, Κάλγκαρι/Καναδάς

21:45 OTE Sport 1 HD, Ρόμα – Φροζινόνε Serie A

22:45 Novasports 3, Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Ακαντέμικα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:00 ΕΡΤ2, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Χορός στον πάγο - Ελεύθερο πρόγραμμα

23:05 OTE Sport 7 HD,Ρεάλ Σοθιεδάδ – Μπέτις La Liga

23:30 FOX Sports, Purdue Boilermakers - Nebraska Cornhuskers NCAA

00:00 OTE Sport 4 HD, Φιλαδέλφεια 76ερς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς ΝΒΑ

03:00 FOX Sports, Creighton Bluejays - Seton Hall Pirates NCAA

03:00 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 134, Σαπόρο/Ιαπωνία

04:00 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 134, Σαπόρο/Ιαπωνία

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο