Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Τελικός του Αυστραλιανού Όπεν στο τένις, Παναθηναϊκός, Ολυμπιακός και ΑΕΚ ξεχωρίζουν από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα, όπως και το ντέρμπι της Θεσσαλονίκης στο μπάσκετ ΠΑΟΚ-Αρης.

07:00 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν Τελικός μικτού διπλού

08:30 FOX Sports, Ski classics Καβαλέζε, Ιταλία

10:30 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση γυναικών, Κούρσα 1

10:30 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν Τελικός ανδρών

11:30 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ. Τεχν. κατάβαση ανδρών-Γερμανία

12:30 Eurosport 2, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο HS 109, Ζέεφελντ/Αυστρία

13:00 OTE Sport 6 HD, Μπρίντιζι – Σάσαρι Serie A

13:00 OTE Sport 2 HD, Σεβίλλη – Λεβάντε La Liga

13:15 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο πρωτάθλημα Ανδρες-Κούρσα 2, Koenigsee/Γερμανία

13:30 Novasports 3, Ρόντα – Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

13:30 OTE Sport 4 HD, Μούρθια - Λαμποράλ Κούτσα Liga Endesa

13:30 OTE Sport 1 HD, Κιέβο – Γιουβέντους Serie A

13:45 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση γυναικών, Κούρσα 2

14:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία Τεχνική κατάβαση ανδρών

15:00 Novasports 4, Αστέρας Τρίπολης – Λεβαδειακός Super League

15:00 Novasports 2, ΑΕΚ – Βέροια Super League

15:30 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Φινάλε 15χλμ, Ζέεφελντ/Αυστρία

15:30 ΕΡΤ2, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Γκαλά

15:30 Eurosport 2, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Γκαλά

16:00 OTE Sport 8 HD, Τορίνο – Βερόνα Serie A

16:00 OTE Sport 7 HD, Μπολόνια – Σαμπντόρια Serie A

16:00 OTE Sport 6 HD, Τζένοα – Φιορεντίνα Serie A

16:00 OTE Sport 5 HD, Ουντινέζε – Λάτσιο Serie A

16:00 OTE Sport 1 HD, Νάπολι – Έμπολι Serie A

16:30 OTE Sport 3 HD, Βόλφσμπουργκ – Κολονία Bundesliga

17:00 OTE Sport 2 HD, Βαλένθια - Σπόρτινγκ Χιχόν La Liga

17:00 Novasports 3, Αρκαδικός – Ολυμπιακός Basket League

17:15 Novasports 2, Πλατανιάς – Παναθηναϊκός Super League

17:15 Novasports 4, Ξάνθη – Ηρακλής Super League

18:00 OTE Sport 7 HD, Απόλλων Σμύρνης – Πανσερραϊκός Football League 

18:30 OTE Sport 3 HD, Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ Bundesliga

19:00 OTE Sport 8 HD, Βερόνα – Λατίνα SuperLega

19:15 OTE Sport 2 HD, Λας Πάλμας – Θέλτα La Liga

19:30 Novasports 1, ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός Super League

20:45 OTE Sport 6 HD, Ομπραντόιρο – Μπαρτσελόνα Liga Endesa

21:00 Novasports 2, ΠΑΟΚ – Άρης Basket League

21:15 Novasports 3, Μορεϊρένσε – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:30 OTE Sport 2 HD, Ρεάλ Μαδρίτης – Εσπανιόλ La Liga

21:45 OTE Sport 1 HD, Μίλαν – Ίντερ Serie A

22:00 Novasports 4, Σεντ Ετιέν - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

22:30 OTE Sport 4 HD, Λος Άντζελες Κλίπερς - Σικάγο Μπουλς ΝΒΑ

00:00 FOX Sports, NHL All Star Game 

01:00 OTE Sport 4 HD, Μαϊάμι Χιτ - Ατλάντα Χοκς ΝΒΑ

02:00 FOX Sports, Team Rice - Team Irvin Pro Bowl

03:30 OTE Sport 6 HD, Όρεγκον - Αριζόνα Στέιτ NCAA

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο