Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Ο αγώνας του Παναθηναϊκού κόντρα στην Ξάνθη ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό πρόγραμμα. 

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά: 

09:00 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Διπλά -1η κούρσα, Σότσι/Ρωσία

09:30 FOX Sports, Ski classics Γερμανία

10:15 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Διπλά -2η κούρσα, Σότσι/Ρωσία

10:45 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο HS 134 Όσλο

11:30 Eurosport 2, Γύρος του Ντουμπάι 4ο ετάπ 

12:00 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθ. κατάβαση γυναικών Γερμανία

14:00 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Άνδρες-50χλμ Κλασσικό/Μαζ. Εκκίνηση

14:00 OTE Sport 6 HD ATP 250 Σόφια, 1ος ημιτελικός

14:00 OTE Sport 3 HD Μόναχο 1860 – Νυρεμβέργη Bundesliga 2 

14:45 OTE Sport 1 HD, Μάντσεστερ Σίτι – Λέστερ Premier League

15:00 ΕΡΤ2, Διομήδης Άργους – ΠΑΟΚ Handball Premier 

15:00 Novasports 1,Μονακό – Νις Ligue 1 

15:00 Eurosport 2, German Masters Ημιτελικά, Βερολίνο 

15:00 Novasports 3, Πλατανιάς - Αστέρας Τρίπολης Super League 

15:00 OTE Sport 2 HD, Ζάκυνθος - Απόλλων Σμύρνης Football League 

15:45 Novasports 4, ATP 250 Μονπελιέ, ημιτελικά 

16:00 Novasports 6, Ολυμπιακός – Πρωτέας Α1 γυναικών 

16:00 OTE Sport 8 HD, Μόντενα – Περούτζια Κύπελλο Ιταλίας - 1ος ημιτελικός 

16:30 OTE Sport 5 HD, Χέρτα – Ντόρτμουντ Bundesliga 

16:30 OTE Sport 4 HD, ΑΕΚ – Κόροιβος Basket League 

16:30 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ Gundersen Ατομικό, Όσλο 

16:30 OTE Sport 7 HD, Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Στουτγάρδη Bundesliga

16:30 OTE Sport 3 HD, Σάλκε – Βόλφσμπουργκ Bundesliga 

17:00 ΕΡΤ2, Ευρώπη Πευκοχωρίου – Περιστέρι, Α2 ανδρών 

17:00 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες - HS 134, Όσλο

17:00 Novasports 2, Ρέθυμνο – Αρκαδικός Basket League

17:00 Novasports 2, Άρης – Λαύριο Basket League 

17:00 Novasports 2, Κηφισιά – Τρίκαλα Basket League

17:00 Novasports 2, Απόλλων Πατρών – Καβάλα Basket League

17:00 OTE Sport 2 HD, Ατλέτικο Μαδρίτης – Έιμπαρ La Liga 

17:00 OTE Sport 1 HD, Λίβερπουλ – Σάντερλαντ Premier League

17:15 Novasports 1, Λεβαδειακός – Πανθρακικός Super League

18:00 Eurosport 2 Volta a la Comunitat Valenciana 4ο ετάπ 

18:00 Novasports 7, Ανζέρ – Λιόν Ligue 1 

18:00 Novasports 3 Παναχαϊκή – Ολυμπιακός Volley League 

18:00 OTE Sport 6 HD, ATP 250 Σόφια 2ος ημιτελικός

18:30 OTE Sport 8 HD, Ματσεράτα – Τρεντίνο Κύπελλο Ιταλίας - 2ος ημιτελικός 

18:45 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μαζική εκκίνηση ανδρών, Canmore 

19:00 OTE Sport 7 HD, Μπολόνια – Φιορεντίνα Serie A 

19:15 OTE Sport 2 HD, Ράγιο Βαγιεκάνο - Λας Πάλμας La Liga

19:30 Eurosport 2, Ουκρανία – Ισπανία Euro 2016 

19:30 Novasports 2, Παναθηναϊκός – Ξάνθη Super League 

19:30 OTE Sport 1 HD, Σαουθάμπτον - Γουέστ Χαμ Premier League 

19:30 OTE Sport 3 HD, Μπάγερ Λεβερκούζεν - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

20:00 FOX Sports, Philadelphia Flyers - New York Rangers NHL

20:05 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μαζική εκκίνηση γυναικών Canmore 

20:30 OTE Sport 5 HD, Formula E Μπουένος Άιρες 

20:45 Novasports 1, Άλκμααρ – Φιτέσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας 

21:00 Novasports 3, Τουλούζ – Ναντ Ligue 1 

21:15 Eurosport 1, Διεθνές μίτινγκ Καρλσρούη Κλειστός στίβος

21:30 OTE Sport 2 HD, Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ La Liga 

21:45 OTE Sport 1 HD, Τζένοα – Λάτσιο Serie A

22:00 Eurosport 2, Πορτογαλία – Σερβία Euro 2016 

22:30 Eurosport 1, German Masters Ημιτελικά Βερολίνο 

22:45 Novasports 4, Τοντέλα – Γκιμαράες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 

23:05 OTE Sport 7 HD, Σπόρτινγκ Χιχόν - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga 

00:00 OTE Sport 4 HD, Χιούστον Ρόκετς - Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς ΝΒΑ 

03:00 FOX Sports, Penn State Nittany Lions - Indiana Hoosiers NCAA 

04:45 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Super-G ανδρών, Ν. Κορέα

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο