Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων - Όλο το πρόγραμμα

Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων - Όλο το πρόγραμμα

Το ντέρμπι ΑΕΚ - Ολυμπιακός για τη Superleague ξεχωρίζει από το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

10:00 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Διπλά - 1η κούρσα, Γερμανία 

11:00 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Διπλά - 2η κούρσα, Γερμανία 

11:15 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση γυναικών, Ελβετία 

12:15 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ Κλασσικό γυναικών, Σουηδία 

13:30 Eurosport 2, Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ski Cross, Σουηδία 

14:00 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ Κλασσικό ανδρών, Σουηδία

14:00 OTE Sport 3 HD, Ντούισμπουργκ – Καρλσρούη Bundesliga 2 

14:30 OTE Sport 5 HD, WRC: Ράλι Σουηδίας Vargasen 2 

14:45 OTE Sport 1 HD, Σάντερλαντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

15:00 Novasports 3, Ατρόμητος – Βέροια Super League 

15:00 OTE Sport 6, ATP 500 Ρότερνταμ, ημιτελικά 

15:15 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 95 Γυναίκες, Σλοβενία

16:00 OTE Sport 7 HD, Έμπολι – Φροζινόνε Serie A 

16:30 OTE Sport 3 HD, Ντόρτμουντ – Ανόβερο Bundesliga 

16:30 OTE Sport 4 HD, Βόλφσμπουργκ – Ίνγκολσταντ Bundesliga 

16:30 OTE Sport 8 HD, Στουτγάρδη – Χέρτα Bundesliga 

16:30 OTE Sport 5 HD, Ντάρμσταντ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga 

16:45 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 225, Νορβηγία 

17:00 OTE Sport 1 HD, Έβερτον - Γουέστ Μπρομ Premier League 

17:00 ΕΡΤ2, Φάρος Κερατσινίου – Παγκράτι Α2 ανδρών 

17:00 Novasports 2, Καβάλα – ΑΕΚ Basket League 

17:00 Novasports 2, Αρκαδικός – Κολοσσός Basket League 

17:00 Novasports 2, Τρίκαλα – Άρης Basket League 

17:00 Novasports 2, Κόροιβος – Κηφισιά Basket League 

17:00 Novasports 6, Ολυμπιακός – Παμβοχαϊκός Volley League 

17:00 Novasports 4, ΠΑΟΚ – Ρέθυμνο Basket League 

17:00 OTE Sport 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga 

17:15 Novasports 3, Πανθρακικός – Πλατανιάς Super League 

18:00 Eurosport 2, Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Aerials, Ρωσία 

18:00 Novasports 7, Παρί Σεν Ζερμέν – Λιλ Ligue 1 

18:30 OTE Sport 5 HD, Παναιγιάλειος – Λαμία Football League 

19:00 OTE Sport 8 HD, ATP 250 Μπουένος Άιρες, ημιτελικά

19:00 ΕΡΤ2, Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού 1η μέρα 

19:00 OTE Sport 7 HD, Κιέβο – Σασουόλο Serie A 

19:15 OTE Sport 2 HD, Βιγιαρεάλ – Μάλαγα La Liga 

19:30 OTE Sport 3 HD, Κολονία - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga 

19:30 Eurosport 2, Euro 2016 Μικρός τελικός 

19:30 Novasports 1, ΑΕΚ – Ολυμπιακός Super League 

19:30 OTE Sport 4 HD, Τσέλσι – Νιουκάστλ Premier League 

20:30 Novasports 3, Νασιονάλ – Σπόρτινγκ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 

20:30 OTE Sport 6 HD, ATP 500 Ρότερνταμ, ημιτελικά 

21:00 Novasports 2, Ναντ – Λοριάν Ligue 1 

21:15 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Σκυταλοδρομία ανδρών, ΗΠΑ 

21:30 OTE Sport 2 HD, Βαλένθια – Εσπανιόλ La Liga 

21:45 OTE Sport 1 HD, Γιουβέντους – Νάπολι Serie A 

22:00 Eurosport 2, Euro 2016 Τελικός 

22:45 Novasports 3, Γκιμαράες – Σετούμπαλ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 

23:00 OTE Sport 5 HD, Λούιβιλ - Νοτρ Νταμ NCAA 

23:05 OTE Sport 7 HD, Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Μπέτις La Liga 

02:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Κούρσα 1, Ιαπωνία 

03:00 FOX Sports, Marquette Golden Eagles - Creighton Bluejays NCAA 

03:00 OTE Sport 4 HD, Saturday Night All Star Weekend ΝΒΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο