Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Η αναμέτρηση του ΠΑΣ Γιάννινα και του Παναθηναϊκού, αλλά και το All Star Game του ΝΒΑ ξεχωρίζουν από το πρόγραμμα.

Το πρόγραμμα αναλυτικά: 

09:45 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες - 1η κούρσα, Γερμανία 

10:45 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες - 2η κούρσα, Γερμανία 

11:15 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Σύνθετη ελεύθερη κατάβαση γυναικών, Ελβετία 

12:30 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ FMS Γυναικών, Σουηδία 

13:00 OTE Sport 5 HD, WRC: Ράλι Σουηδίας SS23 Varmullsasen 2 

13:00 OTE Sport 8 HD, Πέζαρο - Ρέτζιο Εμίλια Serie A 

13:00 OTE Sport 2 HD, Ρεάλ Σοσιεδάδ – Γρανάδα La Liga

13:15 Eurosport 2, Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ski Cross, Σουηδία 

13:30 OTE Sport 4 HD, Ρεάλ Μαδρίτης – Χιπούθκοα Liga Endesa 

13:30 Novasports 3, Χρόνινχεν – Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδία 

13:30 OTE Sport 7 HD, Μίλαν – Τζένια Serie A 

14:00 OTE Sport 1 HD, Άρσεναλ – Λέστερ Premier League 

14:30 OTE Sport 3 HD, Φράιμπουργκ - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2 

15:00 Novasports 2, ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός Super League 

15:00 Eurosport 2, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 95 Γυναίκες, Σλοβενία 

15:30 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 15χλμ FMS Ανδρών, Σουηδία

15:30 Novasports 4, Τσβόλε – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας 

16:00 ΕΡΤ2, Άρης – Παναθηναϊκός Α1 γυναικών 

16:00 OTE Sport 5 HD, Ουντινέζε – Μπαλόνια Serie A 

16:00 OTE Sport 8 HD, Παλέρμο – Τορίνο Serie A 

16:00 OTE Sport 7 HD, Σαμπντόρια – Αταλάντα Serie A 

16:05 OTE Sport 1 HD, Άστον Βίλα – Λίβερπουλ Premier League 

16:30 OTE Sport 3 HD, Αμβούργο – Γκλάντμπαχ Bundesliga 

16:30 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 225, Νορβηγία 

16:30 OTE Sport 6 HD, ATP 500 Ρότερνταμ, τελικός 

17:00 OTE Sport 2 HD, Σεβίλλη - Λας Πάλμας La Liga 

17:15 Novasports 3, ΑΕΛ Καλλονής – Πανιώνιος Super League 

17:15 Novasports 2, Παναιτωλικός – Λεβαδειακός Super League 

17:45 Novasports 4, Νάιμεχεν – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας 

18:00 OTE Sport 7 HD, Τρεντίνο – Μολφέτα SuperLega 

18:00 ΕΡΤ2, Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού 2η μέρα 

18:15 OTE Sport 1 HD, Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ Premier League 

18:30 OTE Sport 3 HD, Άουγκσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga 

18:45 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Σκυταλοδρομία γυναικών, ΗΠΑ 

19:00 OTE Sport 8 HD, ATP 250 Μπουένος Άιρες, τελικός 

19:15 OTE Sport 2 HD, Χετάφε - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga 

19:30 Novasports 1, ΠΑΟΚ – Ηρακλής Super League 

20:30 OTE Sport 5 HD, Γκραν Κανάρια – Μπιλμπάο Liga Endesa 

20:30 OTE Sport 6 HD, Φλένσμπουργκ – Κίελο Champions League

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο