Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Ο αγώνας ανάμεσα στον Ηρακλή και την ΑΕΚ ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα: 

09:30 Eurosport 1, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες - 1η κούρσα, Γερμανία 

10:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση γυναικών, Ιταλία 

12:30 Eurosport 2, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο HS 130, Φινλανδία 

13:15 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση ανδρών, Γαλλία 

14:00 OTE Sport 3 HD, Καρλσρούη - Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ Bundesliga 2 

15:00 Eurosport 2,Welsh Open Ημιτελικοί, Κάρντιφ 

15:00 Novasports 2, Λεβαδειακός - ΑΕΛ Καλλονής Super League 

15:00 ΕΡΤ2, Φοίβος Συκεών – ΠΑΟΚ Handball Premier 

16:00 Novasports 4, ATP 250 Μασσαλία, ημιτελικά 

16:30 OTE Sport 8 HD, Ίνγκολσταντ – Βέρντερ Bundesliga 

16:30 OTE Sport 7 HD, Χόφενχαϊμ – Μάιντς Bundesliga 

16:30 OTE Sport 5 HD, Γκλάντμπαχ – Κολονία Bundesliga 

16:30 OTE Sport 3 HD, Χέρτα – Βόλφσμπουργκ Bundesliga 

16:30 OTE Sport 1 HD, Μπάγερν Μονάχου – Ντάρμσταντ Bundesliga 

17:00 ΕΡΤ2, Ελλάδα – Ρωσία Προκριματικά ευρωπαϊκού γυναικών 

17:00 Eurosport 2, Γύρος της Ανδαλουσίας 4ο ετάπ 

17:00 Novasports 1, Καβάλα – Άρης Basket League 

17:00 Novasports 3, Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη Α1 γυναικών 

17:00 OTE Sport 2 HD, Λας Πάλμας – Μπαρτσελόνα La Liga 

17:15 Novasports 2, Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα Super League 

18:00 Novasports 6, Παρί Σεν Ζερμέν – Ρεμς, Ligue 1 

18:30 OTE Sport 8 HD, WTA Tour Ρίο ντε Ζανέιρο, 1ος ημιτελικός 

19:00 OTE Sport 1 HD, Βερόνα – Κιέβο Serie A 

19:15 OTE Sport 7 HD, Coppa Italia 1ος ημιτελικός 

19:15 OTE Sport 2 HD, Εσπανιόλ - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga 

19:30 Novasports 1, Ηρακλής – ΑΕΚ Super League 

20:00 OTE Sport 5 HD, Copa del Rey 1ος ημιτελικός 

20:30 Novasports 7, Πάσος Φερέιρα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 

20:45 Novasports 2, Αϊντχόφεν – Χεράκλες Πρωτάθλημα Ολλανδία 

21:00 Eurosport 1, Welsh Open Ημιτελικοί, Κάρντιφ 

21:00 Novasports 3, League Cup Τελικός 

21:00 Novasports 4, Ανζέρ – Μονπελιέ Ligue 1 

21:30 OTE Sport 2 HD, Μπέτις - Σπόρτινγκ Χιχόν La Liga 

21:45 OTE Sport 7 HD, Coppa Italia 2ος ημιτελικός 

21:45 OTE Sport 1 HD, Ίντερ – Σαμπντόρια Serie A 

22:00 OTE Sport 8 HD, ATP 250 Ντελρέι Μπιτς, 1ος ημιτελικός 

22:30 OTE Sport 5 HD, Copa del Rey 2ος ημιτελικός 

22:45 Novasports 2, Ακαντέμικα - Ρίο Άβε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 

23:00 OTE Sport 6 HD, ATP 500 Ρίο ντε Ζανέιρο, ημιτελικά 

23:05 OTE Sport 3 HD, Θέλτα – Έιμπαρ La Liga 

03:00 OTE Sport 8 HD, ATP 250 Ντελρέι Μπιτς, 2ος ημιτελικός 

03:30 OTE Sport 4 HD Λος Άντζελες Κλίπερς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς ΝΒΑ.

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο