Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αναμετρήσεις Παναθηναϊκού-ΠΑΟΚ σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ ξεχωρίζουν από το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα: 

09:00 Eurosport 1, Hong Kong Masters 

09:45 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο γυναικών, Φινλανδία 

12:00 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Super-G γυναικών, Ιταλία 

12:00 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο ανδρών, Φινλανδία 

13:00 OTE Sport 2 HD, Ράγιο Βαγιεκάνο – Σεβίλλη La Liga 

13:30 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες - 2η κούρσα, Γερμανία 

14:30 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Gundersen, Φινλανδία 

14:30 OTE Sport 3 HD, Μόναχο 1860 – Μπόχουμ Bundesliga 2 

15:00 Novasports 2, Ολυμπιακός – Ατρόμητος Super League 

15:30 Eurosport 2, Γύρος της Ανδαλουσίας 5ο ετάπ 

15:30 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 130, Φινλανδία 

15:30 Novasports 6, Άγιαξ – Εξέλσιορ Πρωτάθλημα Ολλανδίας 

16:00 OTE Sport 5 HD, Τζένοα – Ουντινέζε Serie A 

16:00 Novasports 4, ATP 250 Μασσαλία, τελικός 

16:00 OTE Sport 8 HD, Τορίνο – Κάρπι Serie A 

16:00 OTE Sport 7 HD, Σασουόλο – Έμπολι Serie A 

16:00 OTE Sport 1 HD, Αταλάντα – Φιορεντίνα Serie A

16:30 OTE Sport 3 HD, Μπάγερ Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ Bundesliga

17:00 OTE Sport 4 HD, ΑΕΚ – Κηφισιά Basket League 

17:00 ΕΡΤ2, Μαρκόπουλο – Ηλιούπολη Α1 γυναικών 

17:00 Novasports 3, ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός Basket League 

17:00 OTE Sport 2 HD, Μάλαγα - Ρεάλ Μαδρίτης La Liga 

17:15 Novasports 2, Ξάνθη – Πανθρακικός Super League

17:15 Eurosport 2, Διεθνές μίτινγκ Κλερμόν

17:15 Novasports 4, Πλατανιάς – Παναιτωλικός Super League

17:45 Eurosport 1, Διεθνές μίτινγκ Κλερμόν

18:00 OTE Sport 5 HD, ΑΕΛ – Παναιγιάλειος Football League 

18:30 OTE Sport 3 HD, Σάλκε – Στουτγάρδη Bundesliga

19:00 OTE Sport 1 HD, Φροζινόνε – Λάτσιο Serie A 

19:00 OTE Sport 7 HD, Coppa Italia Τελικός 

19:15 OTE Sport 2 HD, Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga 

19:15 OTE Sport 8 HD, Γρανάδα - Βαλένθια 

19:30 Novasports 1, Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ Super League 

20:00 OTE Sport 5 HD, Copa del Rey Τελικός 

20:15 Novasports 3, Πόρτο – Μορεϊρένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 

20:30 OTE Sport 6 HD, WTA Tour Ρίο ντε Ζανέιρο, τελικός

21:00 Eurosport 1, Welsh Open Τελικός, Κάρντιφ 

21:30 OTE Sport 2 HD, Ατλέτικο Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ La Liga

21:45 OTE Sport 1 HD, Ρόμα – Παλέρμο Serie A

22:00 Novasports 2, Λιλ – Λιόν Ligue 1 

22:00 OTE Sport 8 HD, ATP 250 Ντελρέι Μπιτς, τελικός 

22:30 OTE Sport 4 HD, Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Κλίβελαντ Καβαλιέρς ΝΒΑ 

23:30 OTE Sport 6 HD, ATP 500 Ρίο ντε Ζανέιρο, τελικός

01:00 OTE Sport 4 HD, Τορόντο Ράπτορς - Μέμφις Γκρίζλις ΝΒΑ

01:30 OTE Sport 8 HD, Μπόστον Κόλετζ - Ουέικ Φορέστ NCAA.

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο