Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Η αναμέτρηση ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης για την Superleague ξεχωρίζει από τις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις. 

14:00 ΕΡΤ3 Διομήδης Άργους – Δούκας Final-4 Κυπέλλου Ελλάδος - 1ος ημιτελικός

14:00 OTE Sport 7 HD Φράιμπουργκ – Κάιζερσλαουτερν Bundesliga 2

14:45 Eurosport 2 Δίαθλο: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ρωσία - Καταδίωξη ανδρών

14:45 OTE Sport 1 HD Γουέστ Χαμ – Σάντερλαντ Premier League

15:00 Novasports 3 ΑΕΛ Καλλονής – Πλατανιάς Super League

15:45 Eurosport 1 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Βαλ ντι Φιέμε, Ιταλία – Gundersen 

16:00 Novasports 1 Ουραλότσκα – Ολυμπιακός Euro League 

16:00 Novasports 2 Κολοσσός – Τρίκαλα Basket League 

16:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό τουρ Πολωνία, 2η μέρα 

16:30 OTE Sport 5 HD Στουτγάρδη – Ανόβερο Bundesliga 

16:30 OTE Sport 3 HD Βόλφσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

16:30 ΕΡΤ2 ΙΕΚ Ξυνή - Φίλιππος Βέροιας Final-4 Κυπέλλου Ελλάδος - 2ος ημιτελικός

16:30 OTE Sport 7 HD Βέρντερ – Ντάρμσταντ Bundesliga

16:30 OTE Sport 4 HD Αμβούργο – Ίνγκολσταντ Bundesliga

17:00 OTE Sport 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

17:00 Novasports 2 Ρέθυμνο – Κόροιβος Basket League

17:00 Novasports 2 Αρκαδικός – ΠΑΟΚ Basket League

17:00 Novasports 2 Απόλλων Πατρών – Κηφισιά Basket League

17:00 OTE Sport 6 HD ATP 500 Ντουμπάι, τελικός

17:00 OTE Sport 1 HD Σαουθάμπτον – Τσέλσι Premier League

17:15 Novasports 3 Παναιτωλικός – Ξάνθη Super League

18:00 Novasports 7 Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Α1 γυναικών 

18:00 Novasports 4 Μονπελιέ – Λιλ Ligue 1

19:00 ΕΡΤ2 Εθνικός - Φάρος Κερατσινίου Α2 ανδρών

19:00 OTE Sport 3 HD Έμπολι – Ρόμα Serie A

19:15 OTE Sport 5 HD Χετάφε – Θέλτα La Liga

19:15 OTE Sport 7 HD Σπόρτινγκ Χιχόν – Εσπανιόλ La Liga

19:30 OTE Sport 1 HD Γουέστ Μπρομ - Κρίσταλ Πάλας Premier League

19:30 Novasports 1 ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης Super League

Novasports 2 Αϊντχόφεν - Ντεν Χάαχ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:00 Novasports 3 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Volley League

21:00 Novasports 4 Ρεμς – Μπορντό Ligue 1

21:00 OTE Sport 4 HD Φενέρμπαχτσε – Γαλατάσαραϊ Super Ligi

21:30 OTE Sport 7 HD Μπέτις - Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga

21:45 OTE Sport 1 HD Μίλαν – Τορίνο Serie A

22:05 OTE Sport 8 HD World Tour Μασέλο, ημιτελικά ανδρών

22:45 Novasports 2 Εστορίλ – Σετούμπαλ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:00 FOX Sports Dallas Stars - New York RangersNHL

23:05 OTE Sport 2 HD Ρεάλ Σοθιεδάδ – Μάλαγα La Liga

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο