Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας-Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας-Όλο το πρόγραμμα

Πλούσιο είναι το πρόγραμμα των σημερινών αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά

07:15
OTE Sport 5 HD
Formula 1: Αυστραλία

08:45
ΕΡΤ1
Ημιμαραθώνιος Αθήνας

09:15
Eurosport 1
Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
St Moritz, Switzerland - Men's Slalom 1st Leg

10:30
Eurosport 2
Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
St Moritz, Switzerland - Women's Giant Slalom 1st Leg

10:45
Eurosport 1
Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο
Planica, Slovenia - HS 225

12:00
Novasports 7
Final-4 Κυπέλλου γυναικών
Μικρός τελικός

12:00
Eurosport 2
Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
St Moritz, Switzerland - Men's Slalom 2nd Leg

12:45
Eurosport 1
Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
St Moritz, Switzerland - Women's Giant Slalom 2nd Leg

13:00
OTE Sport 2 HD
Εσπανιόλ - Αθλέτικ Μπιλμπάο
La Liga

13:00
OTE Sport 8 HD
Ρέτζο Εμίλια - Πιστόια
Serie A

13:30
OTE Sport 7 HD
Αταλάντα - Μπολόνια
Serie A

13:30
Novasports 6
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Στουτγάρδη

13:30
OTE Sport 4 HD
Μπαρτσελόνα - Μούρθια
Liga Endesa

13:45
Eurosport 2
Σνόουμπορντ: Παγκόσμιο κύπελλο
La Molina, Spain - Snowboard Cross

13:45
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Khanty Mansiysk, Russia - Men's Mass Start

14:30
OTE Sport 3 HD
Νυρεμβέργη - Λειψία
Bundesliga 2

15:00
Novasports 2
Παναιτωλικός - ΑΕΚ
Super League

15:00
Novasports 7
Final-4 Κυπέλλου γυναικών
Τελικός

15:00
OTE Sport 2 HD
ΑΕΛ - Κισσαμικός
Football League

15:15
Eurosport 2
Σνόουμπορντ: Παγκόσμιο κύπελλο
Spindleruv Mlyn, Czech Republic – Slopestyle

15:30
OTE Sport 1 HD
Σαουθάμπτον - Λίβερπουλ
Premier League

15:30
OTE Sport 8 HD
Σάντερλαντ - Νιουκάστλ
Premier League

16:00
OTE Sport 6 HD
Φροζινόνε - Φιορεντίνα
Serie A

16:00
OTE Sport 7 HD
Σασουόλο - Ουντινέζε
Serie A

16:00
OTE Sport 4 HD
Τορίνο - Γιουβέντους
Serie A

16:30
Eurosport 1
Saut Hermès in Paris
Γαλλία

16:30
OTE Sport 3 HD
Στουτγάρδη - Μπάγερ Λεβερκούζεν
Bundesliga

16:45
OTE Sport 5 HD
Moto3: Κατάρ
Αγώνας

17:00
OTE Sport 2 HD
Βιγιαρεάλ - Μπαρτσελόνα
La Liga

17:00
Novasports 6
Κλαμπ Μπριζ - Σταντάρ Λιέγης
Κύπελλο Βελγίου – Τελικός

17:00
Novasports 3
Παναθηναϊκός - Κόροιβος
Basket League

17:15
Novasports 4
Πανθρακικός - Ατρόμητος
Super League

17:15
Novasports 2
ΠΑΟΚ - ΑΕΛ Καλλονής
Super League

17:45
Novasports 7
Αϊντχόφεν - Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδία

18:00
OTE Sport 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

18:00
OTE Sport 7 HD
Τότεναμ - Μπόρνμουθ
Premier League

18:05
OTE Sport 5 HD
Moto2: Κατάρ
Αγώνας

18:30
OTE Sport 3 HD
Άουγκσμπουργκ - Ντόρτμουντ
Bundesliga

18:30
OTE Sport 4 HD
Λαμποράλ Κούτσα - Ουνικάχα
Liga Endesa

19:00
FOX Sports
New York Mets - Boston Red Sox
MLB Spring Training

19:00
OTE Sport 8 HD
Νάπολι - Τζένοα
Serie A

19:15
OTE Sport 2 HD
Βαλένθια - Θέλτα
La Liga

19:30
Novasports 1
Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός
Super League

19:30
OTE Sport 5 HD
MotoGP: Κατάρ
Αγώνας

20:15
Novasports 3
Μποαβίστα - Μπενφίκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:35
Eurosport 2
Philadelphia Union - New England Revolution MLS

21:30
OTE Sport 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Σεβίλλη
La Liga

21:30
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα κλειστού
Πόρτλαντ, 4η μέρα

21:45
OTE Sport 1 HD
Μίλαν - Λάτσιο
Serie A

22:00
OTE Sport 6 HD
ATP Masters
Indian Wells, τελικός

22:00
OTE Sport 4 HD
Ντάλας Μάβερικς - Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς
ΝΒΑ

22:00
Novasports 2
Παρί Σεν Ζερμέν - Μονακό
Ligue 1

23:00
ΕΡΤ2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα κλειστού
Πόρτλαντ, 4η μέρα

23:00
Eurosport 2
DC United - Colorado Rapids
MLS

00:00
FOX Sports
Pittsburgh Penguins - Washington Capitals
NHL

01:00
OTE Sport 4 HD
Μιλγουόκι Μπακς - Γιούτα Τζαζ
ΝΒΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο