Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Πλούσιο είναι το πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων.

Aναλυτικά:

08:00
ΕΡΤ3
Διεθνής Μαραθώνιος "Μέγας Αλέξανδρος"

09:30
Eurosport 2
China Open
Beijing, China – Final

09:30
Eurosport 1
Μαραθώνιος Παρισιού

13:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκ. τουρισμού
Le Castellet, France - Opening Race

13:00
OTE Sport 2 HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
La Liga

13:00
OTE Sport 8 HD
Ρέτζο Εμίλια - Μπρίντιζι
Serie A

13:30
OTE Sport 7 HD
Ουντινέζε - Νάπολι
Serie A

13:30
OTE Sport 4 HD
Σαραγόσα - Εστουδιάντες
Liga Endesa

14:00
Eurosport 1
Superbike: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Aragon, Spain - Second race

14:30
OTE Sport 3 HD
Καρλσρούη - Μόναχο 1860
Bundesliga 2

14:30
Eurosport 2
China Open
Beijing, China – Final

15:00
Eurosport 1
Γύρος της Φλάνδρας
Βέλγιο

15:30
OTE Sport 1 HD
Λέστερ - Σαουθάμπτον
Premier League

16:00
OTE Sport 4 HD
Λάτσιο - Ρόμα
Serie A

16:00
OTE Sport 8 HD
Αταλάντα - Μίλαν
Serie A

16:00
OTE Sport 6 HD
Φιορεντίνα - Σαμπντόρια
Serie A

16:30
OTE Sport 3 HD
Γκλάντμπαχ - Χέρτα
Bundesliga

17:00
OTE Sport 2 HD
Μάλαγα - Εσπανιόλ
La Liga

18:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκ. τουρισμού
Le Castellet, France - Main Race

18:00
ΕΡΤ2
Formula 1: GP Μπαχρέιν
Αγώνας

18:00
OTE Sport 7 HD
Formula 1: GP Μπαχρέιν
Αγώνας

18:00
OTE Sport 6 HD
Κέρκυρα - Αχαρναϊκός
Football League

18:00
OTE Sport 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Έβερτον
Premier League

18:30
OTE Sport 3 HD
Χόφενχαϊμ - Κολονία
Bundesliga

18:45
OTE Sport 5 HD
Moto3: Αργεντινή
Αγώνας

19:00
Novasports 3
Ολυμπιακός - Πανθρακικός
Super League

19:00
Action 24
Εστορίλ - Πάσος Φερέιρα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

19:00
OTE Sport 8 HD
Μούρθια - Ρεάλ Μαδρίτης
Liga Endesa

19:00
Novasports Extra 2
Πλατανιάς - Ξάνθη
Super League

19:00
Novasports Extra 1
Λεβαδειακός - ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

19:00
Novasports 24 HD
Ατρόμητος - Παναιτωλικός
Super League

19:00
Novasports 7
Ηρακλής - Αστέρας Τρίπολης
Super League

19:00
Novasports 6
Παναθηναϊκός - Βέροια
Super League

19:00
Novasports 4
ΑΕΛ Καλλονής - ΑΕΚ
Super League

19:00
Novasports 2
Πανιώνιος - ΠΑΟΚ
Super League

19:15
OTE Sport 2 HD
Έιμπαρ - Βιγιαρεάλ
La Liga

20:00
OTE Sport 6 HD
ATP Masters
Miami Open, τελικός

20:00
OTE Sport 4 HD
Μπρούκλιν Νετς - Νιου Ορλίνς Πέλικανς
ΝΒΑ

20:05
OTE Sport 5 HD
Moto2: Αργεντινή
Αγώνας

21:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Γκαλά

21:30
OTE Sport 2 HD
Σεβίλλη - Ρεάλ Σοθιεδάδ
La Liga

21:30
OTE Sport 5 HD
MotoGP: Αργεντινή
Αγώνας

21:45
OTE Sport 1 HD
Ίντερ - Τορίνο
Serie Α

22:00
Novasports 2
Λοριάν - Λιόν
Ligue 1

22:30
OTE Sport 4 HD
Χιούστον Ρόκετς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
ΝΒΑ

02:45
Eurosport 1
Orlando City SC - Portland Timbers
MLS

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο