Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Πρεμιέρα του ελληνικού πρωταθλήματος

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Πρεμιέρα του ελληνικού πρωταθλήματος

Πλούσιο το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα με την δική μας Σούπερ Λίγκα να κάνει το ντεμπούτο της.

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ 
14.00  (OTE TV Sport 2 HD): Θέλτα-Ατλέτικο Μαδρίτης
14.00 (OTE TV Sport 3 HD): Ουνιόν Βερολίνου-Καρλσρούη 
14.30  (OTE TV Sport 1 HD): Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Σίτι
16.00  (Novasports 2): Κέρκυρα-Πλατανιάς
16.30  (OTE TV Sport 3 HD): Λεβερκούζεν-Αμβούργο 
16.30  (OTE TV Sport 4 HD): Βόλφσμπουργκ-Κολονία 
16.30  (OTE TV Sport 6 HD): Φράιμπουργκ-Γκλάντμπαχ 
16.30  (OTE TV Sport 7 HD): Ίνγκολσταντ-Χέρτα Βερολίνου 
16.30  (OTE TV Sport 8 HD): Ντάρμσταντ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης 
17.00  (OTE TV Sport 1 HD): Άρσεναλ-Σαουθάμπτον
17.00  (OTE TV Sport 2 HD): Ρεάλ Μαδρίτης-Οσασούνα 
17.30  (OTE TV Sport 5 HD): ΟΦΗ- Νέος Αχαρναϊκός
18.00  (Novasports 3): Λυών-Μπορντό 
18.15  (Novasports 1): Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης 
19.00  (OTE TV Sport 7 HD): Γιουβέντους-Σασουόλο 
19.15  (OTE TV Sport 2 HD): Σεβίλλη-Λας Πάλμας
19.15  (OTE TV Sport 8 HD): Μάλαγα-Βιγιαρεάλ 
19.30  (OTE TV Sport 1 HD): Λίβερπουλ-Λέστερ 
19.30  (OTE TV Sport 3 HD): Λειψία-Ντόρτμουντ 
19.30  (OTE TV Sport 6 HD): Παναιγιάλειος-Σπάρτη
20.15  (Novasports 3): Σπόρτινγκ Λ.- Μορεϊρένσε
20.30  (Novasports 2): Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός 
21.00  (Novasports 1): Λιλ-Μονακό
21.30  (OTE TV Sport 2 HD): Μπαρτσελόνα-Αλαβές 
21.45  (OTE TV Sport 1 HD): Παλέρμο-Νάπολι
22.30  (Novasports 3): Πόρτο-Βιτόρια Γκιμαράες 

ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (LIVE)
15.30  (ΕΡΤ 2): Κολύμβηση, στίβος
01.30  (ΕΡΤ 2): Κολύμβηση, στίβος

ΕΚΠΟΜΠΕΣ
20.00  (Novasports 2): Παίζουμε Ελλάδα
22.30  (Novasports 2): Παίζουμε Ελλάδα

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ (LIVE)
09.55  (OTE TV Sport 5 HD): Moto GP, 2, 3 (Σαν Μαρίνο, ελεύθερα δοκιμαστικά και δοκιμαστικά)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ)
21.30  (OTE TV Sport 3 HD): Στόουκ-Τότεναμ
23.30  (ΟΤΕ TV Sport 3 HD): Γουέστ Χαμ-Γουότφορντ
23.00  (Novasports 1): Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός 
09.30  (OTE TV Sport 1 HD): Μπέρνλι-Χαλ 

ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ)
14.45  (ΕΡΤ 2): Highlights 
19.00  (ΕΡΤ 1): Τελετή Έναρξης 
22.00  (ΕΡΤ 2): Highlights 
05.00  (ΕΡΤ 2): Highlights

ΤΕΝΙΣ
19.00  (Eurosport): Αμερικανικό OPEN
23.00  (Eurosport): Αμερικανικό OPEN

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο