Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Πλούσιο το τηλεοπτικό θέαμα του Σαββάτου με ευρωπαϊκά πρωταθλήματα, Super League, αλλά και Δημήτρη Διαμαντίδη!

14.00 (ΟΤΕ TV Sport 2 HD): Λεγανές-Μπαρτσελόνα

14.00 (OTE TV Sport 3 HD): Καϊζερσλάουτερν-Στουτγκάρδη

15.00 (OTE TV Sport 8 HD): Σπάρτη-Παναιγιάλειος

16.00 (Novasports 2): Ξάνθη-Πανιώνιος

16.30 (OTE TV Sport 3 HD): Μπάγερν Μονάχου-Ίνγκολσταντ

16.30 (OTE TV Sport 4 HD): Ντόρτμουντ-Ντάρμσταντ

16.30 (OTE TV Sport 6 HD): Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λεβερκούζεν

16.30 (OTE TV Sport 7 HD): Χόφενχαϊμ-Βόλφσμπουργκ

17.00 (OTE TV Sport 1 HD): Μάντσεστερ Σίτι-Μπόρνμουθ

17.15 (OTE TV Sport 2 HD): Ατλέτικο Μαδρίτης-Σπόρτινγκ Χιχόν

18.00 (Novasports 4): Μονακό-Ρεν

18.15 (Novasports 1): Πλατανιάς-Λεβαδειακός

19.00 (ΟΤΕ TV Sport 7 HD): Λάτσιο-Πεσκάρα

19.30 (OTE TV Sport 1 HD): Έβερτον-Μίντλεσμπρο

19.30 (OTE TV Sport 2 HD): Έιμπαρ-Σεβίλλη

19.30 (OTE TV Sport 3 HD): Γκλάντμπαχ-Βέρντερ Βρέμης

20.00 (Novasports 2): Βέροια-ΑΕΚ

21.00 (Novasports 1): Μπορντό-Ανζέ

21.45 (OTE TV Sport 1 HD): Νάπολι-Μπολόνια

21.45 (ΟΤΕ TV Sport 2 HD): Λας Πάλμας-Μάλαγα

22.30 (Novasports 4): Βιτόρια Γκιμαράες-Μπελενένσες

ΜΠΑΣΚΕΤ

18.30 (Novasports 3): Μακάμπι-Μπαρτσελόνα

21.00 (Novasports 3): Τελετή βράβευσης Δημήτρη Διαμαντίδη

22.00 (Novasports 3): Παναθηναϊκός-ΤΣΣΚΑ Μ.

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΝΙΣ

20.00 (OTE TV Sport 6 HD): WTA Κεμπέκ

22.00 (OTE TV Sport 6 HD): WTA Κεμπέκ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ)

21.30 (OTE TV Sport 3 HD): Χαλ-Άρσεναλ

23.00 (Novasports 1): Βέροια-ΑΕΚ

23.30 (ΟΤΕ TV Sport 3 HD): Λέστερ-Μπέρνλι

23.45 (OTE TV Sport 1 HD): Γουέστ Μπρομ-Γουέστ Χαμ

00.00 (Novasports 2): Μονακό-Ρεν

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ (LIVE)

12.50 (OTE TV Sport 5 HD): Γκραν-Πρι Φόρμουλα 1 (Σινγκαπούρη, ελεύθερα δοκιμαστικά)

15.50 (OTE TV Sport 5 HD): Γκραν-Πρι Φόρμουλα 1 (Σινγκαπούρη, δοκιμαστικά)

ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ (LIVE)

20.35 (OTE TV Sport 8 HD): Καναδάς, Τορόντο, τελικός 3ης θέσης γυναικών

21.45 (OYE TV Sport 8 HD): Καναδάς, Τορόντο, ΤΕΛΙΚΟΣ γυναικών

23.50 (OTE TV Sport 8 HD): Καναδάς, Τορόντο, Προημιτελικός ανδρών

00.50 (OTE TV Sport 8 HD): Καναδάς, Τορόντο, Προημιτελικός ανδρών

ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ (ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΗΣΗ)

08.00 (OTE TV Sport 6 HD): Μπιτς Βόλεϊ Καναδάς, Τορόντο, 1ος ημιτελικός γυναικών

09.00 (OTE TV Sport 6 HD): Μπιτς Βόλεϊ Καναδάς, Τορόντο, 2ος ημιτελικός γυναικών

ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (LIVE)

15.30 (ΕΡΤ 2): Κολύμβηση, στίβος

23.30 (ΕΡΤ 2): Κολύμβηση, στίβος

ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ)

14.45 (ΕΡΤ 2): Highlights

22.00 (ΕΡΤ 2): Highlights

05.00 (ΕΡΤ 2): Highlights

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

19.30 (Novasports 2): Παίζουμε Ελλάδα

22.00 (Novasports 2): Παίζουμε Ελλάδα

00.00 (Novasports 3): Εκπομπή μπάσκετ

ΧΑΝΤΜΠΟΛ (LIVE)

18.00 (OTE TV Sport 5 HD): Ράιν Νέκαρ-Φλένσμπουργκ

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο