Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Όλο το πρόγραμμα

Πλούσιο το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

13.00 (OTE TV Sport 2 HD): Οσασούνα-Θέλτα
13.30  (OTE TV Sport 7 HD): Ουντινέζε-Κιέβο
14.00  (OTE TV Sport 1 HD): Γουότφορντ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
14.30  (OTE TV Sport 3 HD): Καρλσρούη-Σαν Πάουλι
15.00  (OTE TV Sport 8 HD): Νέος Αχαρναϊκός-ΟΦΗ
16.00  (OTE TV Sport 4 HD): Σασουόλο-Τζένοα
16.00  (OTE TV Sport 6 HD): Τορίνο-Έμπολι
16.00  (Novasports 2): Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα
16.00  (OTE TV Sport 7 HD): Κάλιαρι-Αταλάντα
16.15  (OTE TV Sport 1 HD): Σαουθάμπτον-Σουόνσι
16.30  (OTE TV Sport 3 HD): Άουγκσμπουργκ-Μάιντς
17.15  (OTE TV Sport 2 HD): Μπιλμπάο-Βαλένθια
18.15  (Novasports 2): Ατρόμητος-Παναιτωλικός
18.15  (Novasports 3): Κέρκυρα-Λάρισα
18.30  (OTE TV Sport 1 HD): Τότεναμ-Σάντερλαντ
18.30  (OTE TV Sport 3 HD): Χέρτα Βερολίνου-Σάλκε
19.00  (OTE TV Sport 7 HD): Ίντερ-Γιουβέντους
19.30  (OTE TV Sport 2 HD): Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Σοσιεδάδ
20.00  (Novasports 4): Τοντέλα-Πόρτο 
20.30  (Novasports 1): Ηρακλής-Ολυμπιακός
21.45  (OTE TV Sport 2 HD): Εσπανιόλ-Ρεάλ Μαδρίτης
21.45  (OTE TV Sport 1 HD): Φιορεντίνα-Ρόμα
21.45  (Novasports 2): Μαρσέιγ-Λυών
22.15  (Novasports 3): Ρίο Άβε-Σπόρτινγκ Λ. 

ΜΠΙΤΣ-ΒΟΛΕΪ (LIVE)

18.05  (OTE TV Sport 8 HD): Καναδάς, Τορόντο, 2ος ημιτελικός ανδρών
20.50  (OTE TV Sport 8 HD): Καναδάς, Τορόντο, Τελικός 3ης θέσης ανδρών LIVE OTE sport8HD
22.05  (OTE TV Sport 8 HD): Καναδάς, Τορόντο, Τελικός ανδρών

ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
23.00 (OTE TV Sport 4 HD): Ιντιάνα Φίβερ-Ντάλας Γουίνγκς  

ΜΗΧΑΝΙΟΚΙΝΗΤΑ (ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΗΣΗ)
23.00  (OTE TV Sport 5 HD): Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Rallycross Ισπανία, Βαρκελώνη, Αγώνας

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΝΙΣ
23.00  (OTE TV Sport 6 HD): WTA Κεμπέκ, Tελικός 

ΕΚΠΟΜΠΕΣ
12.00  (ΣΚΑΙ): Γκολ χωρίς σύνορα 
13.00  (OTE TV Sport 5 HD): «Grand Prix»
17.00  (Novasports 1): Λεπτό προς λεπτό
21.30  (ΕΡΤ 1): Αθλητική Κυριακή 
21.40  (ΣΚΑΙ): Kick Off
22.30  (Novasports 1): Παίζουμε Ελλάδα 
22.30  (OTE TV Sport 3 HD): «SPORTSHOW» 

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ
14.00  (ΕΡΤ 2): FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES 
14.45  (OTE TV Sport 5 HD): FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES 

ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (LIVE)
02.00  (ΕΡΤ 2): Τελετή Λήξης

ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΗΣΗ)
17.10  (ΕΡΤ 2): Highlights
22.00  (ΕΡΤ 2): Highlights

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΗΣΗ)
10.00  (OTE TV Sport 8 HD): Αμβούργο-Λειψία
23.45  (OTE TV Sport 1 HD): Κρίσταλ Πάλας-Στόουκ Σίτι
23.45  (OTE TV Sport 2 HD): Κροτόνε-Παλέρμο
00.00  (Novasports 2): Ηρακλής-Ολυμπιακός
01.00  (Novasports 1): Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα

ΒΟΛΕΪ (LIVE)
21.00  (ΕΡΤ 3): Ελλάδα-Ουκρανία

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο