Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Στο Αγρίνιο ο Παναθηναϊκός

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Στο Αγρίνιο ο Παναθηναϊκός

Στο Αγρίνιο πέφτουν τα βλέμματα των ποδοσφαιρόφιλων, όπου ο Παναιτωλικός υποδέχεται τον Παναθηναϊκό, που έχει ταξιδέψει χωρίς τον Λέτο.

14.00  (ΟΤΕ TV Sport 2 HD): Έιμπαρ-Ρεάλ Σοσιεδάδ

14.00  (OTE TV Sport 3 HD): Καρλσρούη-Άουε

14.30  (OTE TV Sport 1 HD): Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λέστερ

16.00  (Novasports 2): ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς

16.30  (OTE TV Sport 3 HD): Αμβούργο-Μπάγερν Μονάχου

16.30  (ΟΤΕ TV Sport 4 HD): Μάιντς-Λεβερκούζεν

16.30  (OTE TV Sport 6 HD): Γκλάντμπαχ-Ίνγκολσταντ

16.30  (OTE TV Sport 7 HD): Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χέρτα Βερολίνου

16.30  (OTE TV Sport 8 HD): Άουγκσμπουργκ-Ντάρμσταντ

17.00  (OTE TV Sport 1 HD): Σουόνσι-Μάντσεστερ Σίτι

17.15  (OTE TV Sport 2 HD): Σπόρτινγκ Χιχόν-Μπαρτσελόνα

18.00  (Novasports 4): Λοριάν-Λυών

18.15  (Novasports 1): Πανιώνιος-Βέροια

19.00  (OTE TV Sport 7 HD): Παλέρμο-Γιουβέντους

19.30  (OTE TV Sport 1 HD): Άρσεναλ-Τσέλσι

19.30  (OTE TV Sport 2 HD): Μπιλμπάο-Σεβίλλη

19.30  (OTE TV Sport 3 HD): Βέρντερ Βρέμης-Βόλφσμπουργκ

20.15  (Novasports 4): Ντεπορτίβο Τσάβες-Μπενφίκα

20.30  (Novasports 2): Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός

21.00  (Novasports 1): Μονακό-Ανζέ

21.45  (OTE TV Sport 1 HD): Νάπολι-Κιέβο

21.45  (OTE TV Sport 2 HD): Λας Πάλμας-Ρεάλ Μαδρίτης

22.30  (Novasports 3): Μπράγκα-Βιτόρια Σετούμπαλ

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ (LIVE)

14.25  (OTE TV Sport 5 HD): Moto GP Ισπανία, Αραγονία, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές

15.05  (OTE TV Sport 5 HD): Moto GP Ισπανία, Αραγονία, Κατατακτήριες Δοκιμές

16.00  (OTE TV Sport 5 HD): Moto 2 Ισπανία, Αραγονία, Κατατακτήριες Δοκιμές

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ  (ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΗΣΗ)

21.30  (OTE TV Sport 3 HD): Λίβερπουλ-Χαλ

23.30  (OTE TV Sport 3 HD): Μίντλεσμπρο-Τότεναμ

00.00  (Novasports 1): Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός

00.30  (Novasports 2): Λοριάν-Λυών

ΜΠΑΣΚΕΤ

19.00  (OTE TV Sport 6 HD): Αβελίνο-Ρέτζιο Εμίλια

19.00  (OTE TV Sport 8 HD): ACB Liga Endesa Supercopa, Διαγωνισμός Τριπόντων

20.00  (OTE TV Sport 8 HD): ACB Liga Endesa Supercopa, Τελικός

21.45  (OTE TV Sport 6 HD): Αρμάνι Μιλάνο-Κρεμόνα

ΤΕΝΙΣ (LIVE)

15.00  (Novasports 3): Τουρνουά απ’ το Παρίσι

06.00 (πρωί Σαββάτου) (ΟΤΕ TV Sport 6 HD): WTA Σεούλ

ΣΝΟΥΚΕΡ

14.30  (Eurosport 2): Masters Σαγκάη

ΒΟΛΕΪ (LIVE)

18.30  (ΕΡΤ 1): Βέλγιο-Ελλάδα

ΕΚΠΟΜΠΕΣ

20.00  (Novasports 2): Παίζουμε Ελλάδα

22.30  (Novasports 2): Παίζουμε Ελλάδα

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο