Αυλαία και πάμε στο toradiofono.gr

Αυλαία και πάμε στο toradiofono.gr

Την Δευτέρα 19 Οκτωβρίου το φιλοξενεί στο αέρα του σκηνοθέτες και ηθοποιούς 35 παραστάσεων από το πρωί στις 9:00 ως το βράδυ στις 24:00.

Για τρίτη συνεχόμενη χρονιά και φέτος, στην αρχή της νέας θεατρικής σεζόν, το toradiofono.gr φιλοξενεί τους συντελεστές των καλύτερων –όσο μπορούμε να γνωρίζουμε- παραστάσεων της θεατρική σεζόν που μόλις άρχισε.

Τη Δευτέρα 19 Οκτωβρίου, από τις 09:00 το πρωί έως τα μεσάνυχτα, οι παραγωγοί του σταθμού θα συνομιλήσουν με σκηνοθέτες και ηθοποιούς 35 παραστάσεων της σεζόν, οι οποίοι θα σκιαγραφήσουν το θεατρικό τοπίο της νέας  χρονιάς.                                       

Συγκεκριμένα οι παραστάσεις οι οποίες, μέσω των συντελεστών τους, θα φιλοξενηθούν στον αέρα του ραδιοφώνου, ανήκουν στα παρακάτω θέατρα:

Εθνικό Θέατρο, Θέατρο Τέχνης, Δημοτικό Θέατρο Πειραιά, Θέατρο Οδού Κυκλάδων, Από Μηχανής Θέατρο, Θέατρο Τζένη Καρέζη, Θέατρο του Νέου Κόσμου, Θέατρο Οδού Κεφαλληνίας, Θέατρο Πόρτα, Θέατρο Ροές, Κιβωτός, Θησείον, Vault, ΚΕΤ, Άνεσις, Άλμα, Ακαδημία Πλάτωνος, Θέατρο Κωφών Ελλάδος.

Το πρόγραμμα αναλυτικά:

ΔΕΥΤΕΡΑ 19/10/15

ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗΣ

09:00-09:30   -ΞΕΝΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ
09:30-10:00   -ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΥΡΑ
10:00-10:30   -ΑΘΗΝΑ ΜΑΞΙΜΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ, ΛΙΝΑ ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ
10:30-11:00   -ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ, ΛΕΝΑ ΔΡΟΣΑΚΗ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ

ΝΑΤΑΛΙ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ

11:00-11:30    -ΙΕΡΟΚΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ, ΘΑΛΕΙΑ ΜΑΤΙΚΑ
11:30-12:00    -ΝΙΚΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

12:00-12:30    - ΘΩΜΑΣ ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ
12:30-13:00     -ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ
13:00-13:30     -ΚΩΝ/ΟΣ ΡΗΓΟΣ, ΔΑΝΗΣ ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ,ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΛΑΝΤΗ
13:00-14:00     - ΚΩΣΤΑΣ ΓΑΚΗΣ, ΑΘΗΝΑ ΜΟΥΣΤΑΚΑ, ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΙΜΠΗΣ

ΒΑΣΙΑ ΡΕΝΤΟΥΜΗ

14:00-14:30      -ΑΝΤΖΕΛΑ ΜΠΡΟΥΣΚΟΥ
14:30-15:00      -ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΡΑΓΚΟΥ,ΟΜΗΡΟΣ ΠΟΥΛΑΚΗΣ
15:00-15:30      -ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΛΟΣ,ΣΑΜΟΥΗΛ ΑΚΙΝΟΛΑ, ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΟΥΑΓΚΙΕ
15:30-16:00      -ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΜΠΑΝΙΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΙΛΙΑΝΟΥ

16:00-16:30     -ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΒΡΙΑΝΟΣ
16:30-17:00     -ΠΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ
17:00-17:30    - ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ, ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΡΗΣ, ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΑΡΑΣ
17:30-18:00    - ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΑΛΜΠΑΡΙ

ΟΛΓΑ ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ

18:00-18:30     -ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΡΑ ΚΑΡΒΟΥΝΗ
18:30-19:00    - ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΛΗΣ, ΕΥΑ ΣΑΟΥΛΗΛΙΔΟΥ
19:00-19:30    - ΧΑΡΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ, ΓΙΑΝΝΟΣ ΠΕΡΛΕΓΚΑΣ
19:30-20:00    - ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΗΛΑΡΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΤΣΕΛΗΣ

20:00-20:30    -ΑΚΙΣ ΒΛΟΥΤΗΣ
20:30-21:00    -ΑΡΗΣ ΣΕΡΒΕΤΑΛΗΣ, ΕΦΗ ΜΠΙΡΜΠΑ
21:00-21:30    -ΑΣΠΑ ΤΟΜΠΟΥΛΗ, ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΣ
21:30-22:00    - ΑΡΗΣ ΑΣΠΡΟΥΛΗΣ, ΙΟΛΗ  ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΒΙΒΗ ΠΑΠΑΣΤΑΘΗ

22:00-22:30   -ΜΑΡΙΑ ΜΑΓΓΑΝΑΡΗ, ΜΑΡΙΑ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
22:30-23:00   -ΤΣΕΖΑΡΙΣ ΚΡΑΟΥΖΙΝΙΣ, ΜΑΡΩ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
23:00-23:30   -ΑΡΓΥΡΩ ΧΙΩΤΗ
23:30-24:00   -ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΙΧΕΛΗΣ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο