Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοίνωσε τα τελικά αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 25ης και 26ης Μαΐου 2011 για το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

 Ψήφισαν: 3.378 Βρέθηκαν: 3.365 Εγκυρα: 3.088 Άκυρα: 140 Λευκά: 137

Ι. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

268

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

225

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

131

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΑ

129

ΑΝΑΠΛΗΡ.




β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

122

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ



ΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

262

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

185

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

180

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

160

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

120

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

118

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

100

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

97

ΑΝΑΠΛΗΡ.



β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

151

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

208

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

130

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)

111

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

102

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ)

101

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

93

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

93

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

86

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ

79

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

78

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

66

ΑΝΑΠΛΗΡ.



β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

145

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΙV . Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ (ΚΕΔ)»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

286

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ

94

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

83

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

60

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

58

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΩ

56

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

54

ΑΝΑΠΛΗΡ.



V. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

126

*

ΛΥΡΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

126

*

ΣΩΜΕΡΙΤΗΣ ΡΙΧΑΡΔΟΣ

110

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΔΑΜΙΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ

96

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ

89

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ

86

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΡΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

76

ΑΝΑΠΛΗΡ.



* Λόγω ισοψηφίας των δύο πρώτων υποψηφίων και δεδομένου ότι η παράταξη εκλέγει μία (1) έδρα θα διεξαχθεί κλήρωση μεταξύ των υποψηφίων Κανέλλη Ηλία και Λυριτζή Βασίλη σε ημερομηνία που θα ορίσει η Εφορευτική Επιτροπή.

VΙ. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ( Financial Crimes , Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, Ανένταχτοι)»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

100

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ

99

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

98

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ

85

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ

68

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΤΖΙΑΝΤΖΗ (ΠΟΛΙΤΗ) ΜΑΡΙΑ (ΑΦΡΟΔΙΤΗ)

58

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

53

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

52

ΑΝΑΠΛΗΡ.


VΙΙ. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ

222

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ




TAGS